Krwawienia podczas wypróżniania

Wszystko co nie pasuje do innych merytorycznych działów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
SorimBela
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 06 lip 2021, 10:17
Choroba: nie ustalono
województwo: warmińsko-mazurskie

Krwawienia podczas wypróżniania

Post autor: SorimBela » 17 lip 2021, 13:40

Witam jak w temacie od czwartku wieczorem zauważyłem krew podczas wypróżnienia ( rozwolnienie). Miałem 3 miesiące spokoju aż tu nagle taka akcja dodam ze juz tydzień chodze z temp. 37,2--38,3. Początkowo sądziłem że to od przeziębienia bo łupało mnie w plecach i miałem/ mam dziwny kaszel ale podczas osłuchiwania zapalenia płuc nie słychać. Więc jestem w kropce antybiotyk( klacid) mógł bym już wziąć od dzisiaj ale jeśli to nie jest od płuc tylk od jelit to znowu bez sęnsu się truć na szczęście dzis mam wizyte u gastroenterologa . Dodam ze w środę byłem u homeopaty i tak naprawde po tym zaqczęy się krawienia ( chociaż nie wieże że to od tego). Czy u kogoś z was zaostrzenie tak się zaczynało??

SorimBela
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 06 lip 2021, 10:17
Choroba: nie ustalono
województwo: warmińsko-mazurskie

Re: Krwawienia podczas wypróżniania

Post autor: SorimBela » 20 lip 2021, 11:05

SorimBela pisze:
17 lip 2021, 13:40
Witam jak w temacie od czwartku wieczorem zauważyłem krew podczas wypróżnienia ( rozwolnienie). Miałem 3 miesiące spokoju aż tu nagle taka akcja dodam ze juz tydzień chodze z temp. 37,2--38,3. Początkowo sądziłem że to od przeziębieniahttps://omegle.onl/ vsharebo łupało mnie w plecach i miałem/ mam dziwny kaszel ale podczas osłuchiwania zapalenia płuc nie słychać. Więc jestem w kropce antybiotyk( klacid) mógł bym już wziąć od dzisiaj ale jeśli to nie jest od płuc tylk od jelit to znowu bez sęnsu się truć na szczęście dzis mam wizyte u gastroenterologa . Dodam ze w środę byłem u homeopaty i tak naprawde po tym zaqczęy się krawienia ( chociaż nie wieże że to od tego). Czy u kogoś z was zaostrzenie tak się zaczynało??
issue got solvedd

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o NZJ”