Remikada i ubezpieczenie

Wszystko co nie pasuje do innych merytorycznych działów.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
BarateGites
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2021, 15:36
Choroba: nie ustalono
województwo: pomorskie

Remikada i ubezpieczenie

Post autor: BarateGites » 09 lip 2021, 18:34

Więc dostałem pracę, która oferuje ubezpieczenie, ale oczywiście tylko jedno, cigna, pokrywa moją remikadę, która w tej chwili jest jedyną rzeczą, która działa, aby utrzymać kontrolę nad moimi crohnami. Więc oczywiście jest to szalenie drogie, 53 wypłata, ale tańsze niż płacenie za moje stare ubezpieczenie i nieskończenie tańsze niż płacenie za to z własnej kieszeni. Więc jest w porządku. Ale najpierw chcieli dać mi tylko moje wspomnienie w domu, co jest szalone. Na przykład, co zrobi pielęgniarka, kiedy dostanę napar przez 3 godziny? Oglądaj ze mną anime? Bawić się z moimi kotami?! Na szczęście moje zwierzaki zgodziły się z moimi dokumentami, że to głupi, zły pomysł. Ale teraz moja pielęgniarka mówi mi, że oni nalegają na wysyłkę mojej remikady z ich własnej apteki do mojej witryny naparu I mieszają to sami, co oznacza, że ​​muszą znać moją wagę. Co po prostu... pieprzyć to. Jestem rzadkim dzieckiem Crohna pne Nigdy nie miałem odchudzania i jestem i zawsze byłem gruby. A firmy ubezpieczeniowe uwielbiają pieprzyć się z lekami dla grubych ludzi. Czy ktoś jeszcze zajmował się tą dziwną remidą?

BarateGites
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2021, 15:36
Choroba: nie ustalono
województwo: pomorskie

Re: Remikada i ubezpieczenie

Post autor: BarateGites » 12 lip 2021, 13:34

BarateGites pisze:
09 lip 2021, 18:34
Więc dostałem pracę, która oferuje ubezpieczenie, ale oczywiście tylko jedno, cigna, pokrywa moją remikadę, która w tej chwili jest jedyną rzeczą, która działa, aby utrzymać kontrolę nad moimi crohnami. Więc oczywiście jest to szalenie drogie, 53 wypłata, ale tańsze niż płacenie za moje stare ubezpieczenie i nieskończenie tańsze niż płacenie za to z własnej kieszeni. Więc jest w porządku. Ale najpierw chcieli dać mi tylko moje wspomnienie w domu, co jest szalone. Na przykład, co zrobi pielęgniarka, kiedy dostanę napar przez 3 godziny? Oglądaj ze mną anime? Bawić się z moimi kotami?! Na szczęście moje zwierzaki zgodziły się z moimi dokumentami, że to głupi, zły pomysł. Ale teraz moja pielęgniarka mówi mi, że oni nalegają na wysyłkę mojej remikady z ich wshowbox speed test
łasnej apteki do mojej witryny naparu I mieszają to sami, co oznacza, że ​​muszą znać moją wagę. Co po prostu... pieprzyć to. Jestem rzadkim dzieckiem Crohna pne Nigdy nie miałem odchudzania i jestem i zawsze byłem gruby. A firmy ubezpieczeniowe uwielbiają pieprzyć się z lekami dla grubych ludzi. Czy ktoś jeszcze zajmował się tą dziwną remidą?

issue got solved

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o NZJ”