Zapalenie odbytnicy i krwawienie

Mam diagnozę, opisuję mój przypadek.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
BarateGites
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2021, 15:36
Choroba: nie ustalono
województwo: pomorskie

Zapalenie odbytnicy i krwawienie

Post autor: BarateGites » 18 cze 2021, 15:49

Miałem biopsję na początku roku, w której stwierdzono zapalenie odbytnicy, mój lekarz / gastroenterolog odrzucił to jako „nieistotne” i kazano mi iść do domu i zająć się.

… w schemacie rzeczy wiem, że nie jest to najgorszy z możliwych scenariuszy IBD, ale nie spodziewałem się, że obudzę się dziś rano w agonii i znajdę krew – wszędzie.

Zwykle budzę się z bólem, zawsze mam dramaty z porankami i łazienkami i krwawieniem - ale rzadko widzę krwistoczerwoną miskę bez kupy (raz w miesiącu)

Widziałem 2 gastroenterologów i próbują antybiotyków, ale… nie potrafią wyjaśnić krwawienia… ponieważ widziałem ich aż do wypisania recepty na antybiotyki w zeszłym tygodniu, myślałem o tym, że ktoś będzie w stanie mi pomóc.

Teraz po prostu się martwię, ponieważ oni / lekarze / gastroenterolodzy - nie mają pojęcia, dlaczego mój system działa tak szybko (4 godziny na wykonanie endoskopii w kapsułkach - 40 minut na przecięcie całego jelita cienkiego) ani dlaczego tak bardzo krwawię czy jestem tak bardzo bólu.

2 kolonoskopie, 2 endoskopie, MRE, endoskopia pigułkowa, posiłek z baru… i żadnych odpowiedzi, tylko ból i krew.

Tak zdezorientowany.

Czy normalne jest znaczne krwawienie i odczuwanie znacznego bólu „tylko” z powodu zapalenia odbytnicy?

Dzięki

ODPOWIEDZ

Wróć do „CuDaczny Oddział - Mam Diagnozę”