Dziwny ból brzucha z lewej strony

Mam diagnozę, opisuję mój przypadek.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Dziwny ból brzucha z lewej strony

Post autor: obyty.z.cu » 10 kwie 2018, 09:31

trzeba się nauczyć, że nasza służba zdrowia i NFZ ma odległe terminy, ale przy CU ,czyli chorobie przewlekłej, warto "planować " sobie takie badania z wyprzedzeniem. Takie czasy.
Tak więc czerwiec to wcale nie odległy termin, ważne by przetrzymać.
Kontrolne badania są niezbędne. A na ostre stany zapalne najlepsza opcją jest jednak pobyt szpitalny, tam badania od ręki. Tyle, że ciężko się dostać na takie oddziały, warto więc leczyć się na NFZ w Poradniach przyszpitalnych i u "szpitalnych" z oddziału lekarzy.

Rak to potrzebuje czasu, zawsze można jakieś markery sprawdzić.
Jak pamiętam, u mnie ten ból po lewej stronie pod żebrami był największy przy bieganiu, po wielkim wysiłku. Coś jak jakaś kolka blokująca ;)
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

WojtekZ
Debiutant ✽
Posty: 8
Rejestracja: 27 mar 2018, 20:42
Choroba: CU
województwo: dolnośląskie
miasto: Wrocław

Re: Dziwny ból brzucha z lewej strony

Post autor: WojtekZ » 10 kwie 2018, 20:42

U mnie ten ból trwa cały czas a nasila się w środku dnia. Na razie zacząłem brać cortiment. Ale na efekty pewnie trzeba będzie poczekać z tydzień lub dwa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „CuDaczny Oddział - Mam Diagnozę”