krew w śluzie z jelit czy szczeliny?

Mam diagnozę, opisuję mój przypadek.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nataliak71
Doświadczony ❃
Posty: 1034
Rejestracja: 30 sty 2011, 13:01
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: wrocław

krew w śluzie z jelit czy szczeliny?

Post autor: nataliak71 » 27 mar 2011, 20:32

Hej pisze po raz kolejny bo mam pewne obawy. W sumie wszystko wygladalo jakby na remisje, poleżałam tydzien w szpitalu po nietolerancji sulfasalazyny potrzymałam diete i nic mnie nie bolało nic nie dolegało. 24 marca zjadlam jogurt froopa z kiwi a na kolejny dzien zaczal pobolewac brzuch i zrobil mi sie znow luzny stolec i w sumie trwa to do dzis. Z tym, ze dzis po 4 razie bycia w toalecie zauwazylam ze wypadl ze mnie jakby sluz lub jakis nabłonek w srodku z krwia, ona nie byla na nim tylko jakby w nim i teraz zastanawiam sie czy to cos zlego z jelitami sie dzieje, bo mam jeszcze szczeline ktora ostatnio mocniej krwawi i nie wiem czy mozliwe ze to z niej jakoś. Stresuje sie bo nie chce znowu wracac do szpitala i juz mam dosyc ciaglego zlego samopoczucia, nic mi nie pomaga a do tego jestem hipochondrykiem, za kazdym razem gdy zagladam do klopa po wyproznieniu i widze cos niepokojacego odrazu lzy mi naplywaja do oczu ze strachu :( Dodam jeszcze ze ost mialam kontakt z chlopakiem ktory przechodzil grype zoladkowa, ale siedzielismy w jednym pomieszczeniu po dwoch dniach od ostatnich objawow. Moze jednak jakos podlapalam?



Leki ktore biore to salofalk 3x2 debutir 2x1 imuran 75g 1x1 kwas foliowy i żelazo.

Awatar użytkownika
Alutka86
Doświadczony ❃
Posty: 1576
Rejestracja: 08 lip 2010, 09:46
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: krew w śluzie z jelit czy szczeliny?

Post autor: Alutka86 » 27 mar 2011, 21:52

nataliak71 postaraj się nabrać dystansu do choroby. Wiem ,że ciężko jest ale na prawde da się. Ja jestem tego najlepszym dowodem. Nie poddawaj się, przyjdzie czas, że będzie dobrze. :)
A szpital nie traktuj jak przymusu tylko inny rodzaj "wczasów" i będzie zupełnie inaczej. Weź sobie jakąś kartkę i długopid do kieszeni i za każdym razem jak będziesz zaczynała się dołować to napisz na kartce co widzisz w tym pozytywnego.. Pomaga to i to bardzo..
nataliak71 pisze:sluz lub jakis nabłonek w srodku z krwia
Jak miałam szczeliny to bardzo często leciał ze mnie śluz, często niespodziewanie lądował w majtkach :oops:
Może tak być, że to ze szczeliny.. Z niej wyłaził mi jeszcze jakiś wysięk. Takie przeźroczyste troche gęściejsze coś..
U mnie śluz w nadmiernych ilościach oznacza także gojenie się bebeszków..
Zawsze cieszę się, jak robi się go więcej i często, bo tak jest mieisąc lub dwa i błogi spokój. :roll:

Na spokojnie obserwuj co się dzieje, ale też się nie nakręcaj. Nakręcanie się jest najgorsze co możesz zrobić. :)
Nie marnuj uśmiechu dla siebie samego!!!

Awatar użytkownika
nataliak71
Doświadczony ❃
Posty: 1034
Rejestracja: 30 sty 2011, 13:01
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: wrocław

Re: krew w śluzie z jelit czy szczeliny?

Post autor: nataliak71 » 29 mar 2011, 19:41

Dzięki. Mam nadzięje że to ta szczelina bo w sumie do teraz krew się nie pojawiła :)

Awatar użytkownika
Alutka86
Doświadczony ❃
Posty: 1576
Rejestracja: 08 lip 2010, 09:46
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: krew w śluzie z jelit czy szczeliny?

Post autor: Alutka86 » 29 mar 2011, 22:16

Dzięki. Mam nadzięje że to ta szczelina bo w sumie do teraz krew się nie pojawiła :)
Raczej na pewno.. :) Bo podejrzewam, że jakby były niewielkie podkrwawienia to by były niteczki czerwone- początek odbytnicy, lub czarne cała reszta j. grubego.
Nie marnuj uśmiechu dla siebie samego!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „CuDaczny Oddział - Mam Diagnozę”