Brak diagnozy

Nie mam diagnozy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Techna7
Debiutant ✽
Posty: 9
Rejestracja: 07 paź 2023, 08:41
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie
miasto: Gliwice

Brak diagnozy

Post autor: Techna7 » 25 paź 2023, 17:05

Dzień dobry proszę o pomoc co może mi być, wyniki w normie kalprokteryna z 444 spadła najpierw na 47 potem na 5 , przy czym to 5 robione w dniu w którym mialam biegunkę ponad 20 razy w toalecie początkowo stolec uformowany potem coraz bardziej rzadki, obudził mnie o 1 w nocy bol brzucha i nadal rozwolnienie. Wzięłam stopwran po którym dyskomfort i przewracanie się w brzuchub jak na biegunkę zostało ale rozwolnienie sie zatrzymało kolejnego dnia tylko jeden stolec kolor lekko żółty. Mam uczucie że ciągle coś przepływa w jelitach lekko kujące bóle pi całym brzuchu pod zebrami czasami z tyłu pleców. Krew utajona dwa razy ujemna , po tej biegunce na papierze pojawiła się krew ale zauważyłam mocne odparzenie odbytu więc raczej z tamtad. Jelita bardzo głośno pracują wydają dziwne dźwięki. Miałam też robione markery nowotworowe wszystkie wyniki krwi usg 3 razy , posiew na bakterie , celiakia z krwi , pasozyty wszystko w normie. Gorączki nie mam

romek
Początkujący ✽✽
Posty: 479
Rejestracja: 28 sie 2018, 15:51
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
miasto: warszawa

Re: Brak diagnozy

Post autor: romek » 26 paź 2023, 11:24

idź do dobrego gastro :roll:

atabe
Aktywny ✽✽✽
Posty: 863
Rejestracja: 28 kwie 2010, 10:31
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: kobyla łąka

Re: Brak diagnozy

Post autor: atabe » 28 paź 2023, 17:59

Przy takiej ilości wypróżnień coś jest na rzeczy . Nie zawsze dobre wyniki oznaczają , że nic się nie dzieje. A kolonoskopię miałaś ?

Techna7
Debiutant ✽
Posty: 9
Rejestracja: 07 paź 2023, 08:41
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie
miasto: Gliwice

Re: Brak diagnozy

Post autor: Techna7 » 28 paź 2023, 22:07

Jestem świeżo po kolonoskopi wynik dobry pobrali 4 wycinki do badania

olka1234
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2024, 09:51
Choroba: CU
województwo: mazowieckie

Re: Brak diagnozy

Post autor: olka1234 » 07 sty 2024, 09:55

Hej jestem tu nowa.. mam podobne objawy. 5 lat temu zdiagnozowane WZJG, pentasa 2 g granulat i były tylko 2 zaostrzenia.. Po ciąży, od marca 2023 r. ciągłe bóle pleców, żółta biegunka z krwią. W ciąży nie brałam leków, wyczekany bobas po 3 latach...bałam się. W październiku 2023 r. kalpropektyna, krew utajona, USG, rezonans z kontrastem jamy brzusznej - wszystko w normie...markery CEA, CA-19-9 w normie. Torbiele proste na wątrobie do 3 mm. Jutro kolonoskopia. Boję się najgorszego. Mam podobne objawy, więc ciekawa jestem jak Twoje wyniki histopato @Techna7
Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Izba Przyjęć - Nie Mam Diagnozy”