czy leki biologiczne są niezbędne jako część leczenia?

Nie mam diagnozy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
pekoms
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2022, 13:34
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

czy leki biologiczne są niezbędne jako część leczenia?

Post autor: pekoms » 19 maja 2022, 13:45

Mam możliwe IBD zgodnie z moim GI,

Moje objawy żołądkowo-jelitowe i krew w stolcu są tylko rozdrażnione lub doświadczane, gdy jem złe rzeczy, które w tym stanie są nie. Tak długo, jak trzymam się od tego z daleka, mój GI jest cichy.

Inne objawy związane z prezentami, które towarzyszą Ibd, takie jak migrena i ból stawów, a moje oczy są ciężkie, a całe ciało jest zaburzone itp. Bez związku z dietą, ale stają się rozdrażnione po zjedzeniu złych przetworzonych rzeczy.

Zastanawiałem się, czy po rozpoczęciu leczenia zacznę przyjmować jakieś leki biologiczne, czy leki immunosupresyjne mogą pomóc mi z innymi objawami podczas leczenia zapalenia przewodu pokarmowego.

pekoms
Debiutant ✽
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2022, 13:34
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Re: czy leki biologiczne są niezbędne jako część leczenia?

Post autor: pekoms » 13 cze 2022, 14:25

pekoms pisze:
19 maja 2022, 13:45
Mam możliwe IBD zgodnie z moim GI,

Moje objawy żołądkowo-jelitowe i krew w stolcu są tylko rozdrażnione lub doświadczane, gdy jem złe rzeczy, które w tym stanie są nie. Tak długo, jak trzymam się od tego z daleka, mój GI jest cichy.
Tweakbox Appvalley https://vlc.onl
Inne objawy związane z prezentami, które towarzyszą Ibd, takie jak migrena i ból stawów, a moje oczy są ciężkie, a całe ciało jest zaburzone itp. Bez związku z dietą, ale stają się rozdrażnione po zjedzeniu złych przetworzonych rzeczy.

Zastanawiałem się, czy po rozpoczęciu leczenia zacznę przyjmować jakieś leki biologiczne, czy leki immunosupresyjne mogą pomóc mi z innymi objawami podczas leczenia zapalenia przewodu pokarmowego.
I got this,..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Izba Przyjęć - Nie Mam Diagnozy”