Obrzęk niedożywienia

Nie mam diagnozy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ichiha68
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2022, 22:35
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Obrzęk niedożywienia

Post autor: ichiha68 » 23 mar 2022, 22:49

Czy ktoś tutaj cierpiał na obrzęk nogi/kostki/stopy? Od trzech miesięcy moje kolana puchną w ciągu dnia i po każdym ruchu fizycznym. Opuchlizna staje się ekstremalna do tego stopnia, że ​​nie mogę zginać nóg ani chodzić. Codzienne noszenie ochraniaczy kolan trochę temu pomaga. Opuchlizna rozciąga się teraz na dolne nogi i wewnętrzną stronę ud. Byłem do reumatologa, lekarza ortopedy i mojego pcp i wszyscy nie znają powodu. Mój pcp teraz podejrzewa , że to jest związane z niedożywieniem i złym wchłanianiem białka z powodu paskudnego płomienia , w którym jestem od miesięcy. Schudłam około 15+ funtów i mam naprawdę niedowagę. Powiedział, że niski poziom albuminy i białka może powodować obrzęk. Czy zdarzyło się to komuś innemu? Jestem sportowcem i przez wiele miesięcy nie mogłem być bardzo aktywny. Jestem tak przesadzony i po prostu zdezorientowany, ponieważ wciąż nie mam jasnych odpowiedzi. Szukasz jakiegokolwiek wglądu

ichiha68
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2022, 22:35
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Re: Obrzęk niedożywienia

Post autor: ichiha68 » 04 kwie 2022, 18:18

Czy ktoś tutaj cierpiał na obrzęk nogi/kostki/stopy? Od trzech miesięcy moje kolana puchną w ciągu dnia i po każdym ruchu fizycznym. Opuchlizna staje się ekstremalna do tego stopnia, że ​​nie mogę zginać nóg ani chodzić. Codzienne noszenie ochraniaczy kolan trochę temu pomaga. Opuchlizna rozciąga się teraz na dolne nogi i wewnętrzną stronę ud. Byłem do reumatologa, lekarza ortopedy i mojego pcp i wszyscy nie znają powodu. Mój pcp teraz podejrzewa , że to jest związane z niedożywieniem i złym wchłanianiem białka 10.0.0.0.1 192.168.1.254 z powodu paskudnego płomienia , w którym jestem od miesięcy. Schudłam około 15+ funtów i mam naprawdę niedowagę. Powiedział, że niski poziom albuminy i białka może powodować obrzęk. Czy zdarzyło się to komuś innemu? Jestem sportowcem i przez wiele miesięcy nie mogłem być bardzo aktywny. Jestem tak przesadzony i po prostu zdezorientowany, ponieważ wciąż nie mam jasnych odpowiedzi. Szukasz jakiegokolwiek wglądu.

I got this,...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Izba Przyjęć - Nie Mam Diagnozy”