Dziwne czarne strzępki w kale puls swędzenie okolicy odbytu

Nie mam diagnozy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wiertar
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 11:07
Choroba: nie ustalono
województwo: małopolskie

Dziwne czarne strzępki w kale puls swędzenie okolicy odbytu

Post autor: wiertar » 04 cze 2020, 11:24

Witam. Bardzo prosił bym o pomoc w moim temacie.

Od pewnego czasu zauważyłem że w moim kale znajduja się drobne czarne kropki, coś Ala ziarenka maku. Dodatkowo zaczolem znajdywać takie czarne większe elementy wyglądające na zaschnięta krew lub jakieś strupki. Mają stała twarda konsystencję ale jednocześnie krucha jak je rozetre w palcach.

Obrazek

Moje stolce są bardzo różne od rzadkich do twardych podłużnych, wyprozniam się przeważnie 1 raz dziennie i często znajduje sporo niestrawionych resztek w pokarmie.
często przelewa mi się w brzuchu i miewam gazy.

W styczniu miałem wykonywana sigmoidoskopie z wycinkami i nie stwierdzono żadnych nie prawidłowości.

Bardzo często mam również świąd odbytu i okolic. Ostatnio byłem u lekarza pierwszego kontaktu (w Norwegii) i stwierdził że nie widzi hemoroidów, ale ja czasami wyczuwam coś takiego przy wypróżnianiu.

Przyokazji zlecił badanie krwi i moczu. Wszystkie wyniki są prawidłowe oprócz tego że znaleźli u mnie helicobacterie. Obecnie czekam na skierowanie do proktolog na rektoskopia.


Przepraszam za chaotyczny opis ale zastanawiam się co to może być w moim przypadku. I czy te czarne coś w kale to zaschnięta krew.

Kwiaat96
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2023, 17:52
Choroba: nie ustalono
województwo: podkarpackie

Re: Dziwne czarne strzępki w kale puls swędzenie okolicy odbytu

Post autor: Kwiaat96 » 25 sie 2023, 17:54

I co to było?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Izba Przyjęć - Nie Mam Diagnozy”