Co mi jest? Pomocy

Nie mam diagnozy.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Sheldon
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2024, 11:17
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie

Co mi jest? Pomocy

Post autor: Sheldon » 23 mar 2024, 11:25

Witam.

Od około tygodnia moje myśli zaprząta już niemal pewność, że jest ze mną źle :smutny:

Zaczęło się od zgagi. Miałem ją przez kilka dni, aż wreszcie sama ustąpiła. Później zaczęły boleć mnie plecy w odcinku lędźwiowym. Zbiegło się to z tym, że pojawił się też u mnie stolec tłuszczowy, tak go przynajmniej interpretuję.

Odczuwam stały dyskomfort w lewej dolnej stronie brzucha. Nie jest to ból, po prostu odczuwam a to jakieś prądy, a to bulgotanie.. ból pleców nie jest zbyt ostry, pracowałem z nim fizycznie kilka dni. Wszystko nasila się po posiłku. Rano, po wybudzeniu, jest okey.

Dodam, że jestem osobą znerwicowaną, czytam o chorobach, wmawiam sobie, raz na jakiś czas mam napad lęku.

Nie umiem wyzbyć się myśli, że mam raka trzustki lub ona po prostu siada. Mam 33 lata, nie tracę wagi, nie mam biegunek ani wymiotów. Jako doświadczeni użytkownicy, co może mi być? W czwartek mam USG brzucha, ale nie wiem czy wytrzymam psychicznie...

romek
Początkujący ✽✽
Posty: 479
Rejestracja: 28 sie 2018, 15:51
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
miasto: warszawa

Re: Co mi jest? Pomocy

Post autor: romek » 23 mar 2024, 13:03

Spokojnie. Może to nie być nic groźnego. Zaczekaj do wyników i ich interpretacji przez lekarza. A przez zamartwianie się i stres to dopiero możesz się wpędzić w chorobę

Sheldon
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2024, 11:17
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie

Re: Co mi jest? Pomocy

Post autor: Sheldon » 23 mar 2024, 15:21

No wiem, wiem. Ale gdy człowiek się zamartwia, wszystko urasta do skali dużego kłopotu 😐 Może jest tutaj ktoś, kto miał podobne objawy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Izba Przyjęć - Nie Mam Diagnozy”