Pierwszy Letni Obóz Młodych w Holandii 26-29.08.10

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
KrzysiekŻyrek
Aktywny ✽✽✽
Posty: 500
Rejestracja: 15 mar 2010, 17:03
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Żabnica
Kontakt:

Re: Pierwszy Letni Obóz Młodych w Holandii 26-29.08.10

Post autor: KrzysiekŻyrek » 31 sie 2010, 18:14

No to ja bym musiał niesamowicie się przyłożyć do Angielskiego bo marnie z nim :/ nie mogę się niego nauczyć
LEKI:\ pentaza 3x 2 po 0,5g, Immuran 75mg,, encorton 15mg

http://owczarekniemiecki.com/
Moja ulubiona gra na zabicie czasu: www.wildguns.pl gram na servie 9

Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Posty: 324
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:04
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pierwszy Letni Obóz Młodych w Holandii 26-29.08.10

Post autor: Marky » 01 wrz 2010, 01:06

Bardzo się cieszę że Tobie Magdalene i Pawelhks, spotkanie się podobało :brawo:

Szczerze mówiąc trzymałem kciuki by obóz był udany i by również Wam udzieliła się atmosfera europejskiej CuCrohnowej społeczności :wink:

W ogóle nie musiałem namawiać Was do pomocy przy organizacji przyszłorocznego spotkania za co dziękuję, ale przyznam że po cichutku liczyłem na to, że po tym wyjeździe z jeszcze większym zapałem podejdziecie do tego tematu i jak się okazało trafnie :spoko:

To jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że najwyższa pora by polskie CuCrohn'y pokazały Europie - że Polacy nie gęsi i swój papier mają :razz:

Drodzy forumowicze, jak widzicie przecieramy szlaki i nie będziemy ukrywać że na dodatek sprawia nam to niemałą frajdę. :roll:

Na zakończenie i jednocześnie zachętę do uważnego przeglądania forum dodam tylko, iż oprócz organizacji przyszłorocznego europejskiego spotkania młodych, myślę że uda się zachęcić gro osób z naszego kraju do pomysłu wymiany międzynarodowej młodzieży z jednym z europejskich krajów... :friends:

Pozdrawiam i cieszę się że jesteście już w domu :!:
W słowach jest magia, w czynach jest prawda.

Zablokowany

Wróć do „- poza Polską-”