Stowarzyszenie w SZczecinie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: Mamcia » 18 mar 2009, 20:39

Gratulacje, bo dotarcie do prasy to naprawdę sztuka. A dziś poszła przesyłka za poradnikami i kwartalnikami, więc będzie co pokazać.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Kasik
Początkujący ✽✽
Posty: 57
Rejestracja: 06 paź 2007, 17:12
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: Kasik » 18 mar 2009, 20:55

Czekam na przesyłkę:)) zaproszenia dotarły(dziękujemy!!!)...ale jeszcze dużo przed nami...
...przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro..

Gośka
Początkujący ✽✽
Posty: 466
Rejestracja: 05 mar 2004, 11:38
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Brzeźnica/Kraków
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: Gośka » 18 mar 2009, 21:15

To mi się podoba!Zapał niesamowity no i efekty widoczne juz dzisiaj.Gratulacje.Cieszymy sie bardzo, ze chorzy z zachodniopomorskiego nie będą już sami.Zobaczycie w"J-elicie" jest łatwiej, a z pewnością weselej.Pozdrawiam Was serdecznie i życzę takiej operatywności już zawsze i samych sukcesów.

Awatar użytkownika
andzka
Początkujący ✽✽
Posty: 485
Rejestracja: 21 lut 2009, 07:47
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard Szcz.
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: andzka » 20 mar 2009, 07:01

Z tym ogłoszeniem w gazecie to wczoraj się uśmiałam :D bo zadzwoniła do mnie moja przejęta mama i mówi: słuchaj ja kupiłam dziennik i tu jest taka informacja, ze w Szczecinie będzie spotkanie dla chorych, co kiedyś mi mówilas, że chcesz jechać ... itp. :D :D Może inne mamy tez powiadomią swoje córki ? :)
Salofalk-wlewki, Asamax 500 - 3x2, remisja :)

Awatar użytkownika
Grzyb333
Doświadczony ❃
Posty: 1075
Rejestracja: 10 mar 2008, 13:49
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: Grzyb333 » 31 mar 2009, 21:54

Czy to już w sobotę o 10-ej? Bo coś cicho tutaj. :neutral:
GrzybaBlog - http://graforoman.wordpress.com/ Darwin się mylił. Ja nie pochodzę od małpy. Ja pochodzę od Purchawki :E

kroballo
Początkujący ✽✽
Posty: 146
Rejestracja: 03 lip 2006, 12:25
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin/Goleniów

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: kroballo » 31 mar 2009, 22:04

Ależ oczywiście, że w najbliższą sobotę! Przypominam, godz. 10.00 na Arkońskiej. Obecność obowiązkowa!
Kasia: 165 cm/ 54 kg/ Entocort 3 mg; stan: droga ku remisji:)

Kasik
Początkujący ✽✽
Posty: 57
Rejestracja: 06 paź 2007, 17:12
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: Kasik » 01 kwie 2009, 16:54

Trochę świeżych informacji dotyczących spotkania sobotniego w Szczecinie. Mamy już 65 potwierdzeń przybycia,nie liczę nas wszystkich zaangażowanych..do soboty jeszcze kilka dni,a więc może być nas dużo..i o to chodzi..już teraz widzę,że zainteresowanie jest ogromne.Zamówiłam delikatny catering:)) czyli widzimy się 04.04.09 o godzinie 10.00..
ps. z uwagi na duże zainteresowanie, zamieniliśmy salę wykładową na większą, ale proszę się nie martwić, wszyscy zostaną pokierowani tak,aby się nie pogubili..
...przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro..

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: Mamcia » 01 kwie 2009, 17:28

3. W czasie realizacji zadania/każdego z zadań  Zleceniobiorca zobowiązuje się do eksponowania logo PFRON, w tym umieszczenia tego logo na zaproszeniach i innych materiałach służących realizacji zadania. Zleceniobiorca ma prawo do wykorzystania logo PFRON wyłącznie do celów niekomercyjnych oraz nie może go dalej przekazywać innym podmiotom.
W umowie jest też wymóg zgody beneficjentów na przetwarzanie danych osobowych przez PFRON, to mitręga administracyjna i jakaś paranoja. To co jest sensowne w przypadku wyjazdów, regularnych warsztatów wydaje się niedorzeczne w przypadków takich spotkań jak Wasze.
Jutro będę starała się tę sprawę wyjaśnić. Na wszelki wypadek miejcie swój PESEL.
Dla amatorów jak w zarysie wygląda umowa polecam
http://www.pfron.org.pl/ftp/dokumenty/P ... _umowa.doc
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
andzka
Początkujący ✽✽
Posty: 485
Rejestracja: 21 lut 2009, 07:47
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard Szcz.
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: andzka » 02 kwie 2009, 05:59

Umowa dłuuugachna ... ale jak mus to mus :)

Nie zapomnijcie, ze je też będę w sobotę :) :wink:
Do zobaczenia :roll:
Salofalk-wlewki, Asamax 500 - 3x2, remisja :)

xAniax
Początkujący ✽✽
Posty: 299
Rejestracja: 13 lis 2008, 21:31
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: :)

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: xAniax » 03 kwie 2009, 18:21

Hej . JEstem na przepustce ale w niedizle wracam do szpitala znowu:( niestety na spotkanie nie dam rady i nie mam sily byc(jestem po operacji) teraz nie jest najlepiej OB raz rosnie raz spada z CRP to samo ciagle cos bol po lewej stronie daleh jest i biegunka nie wiedza o jest . Chca powtorzyc kolonoskopie i endoskopie i jak bede wiedziec wiecej napisze bo jka narazie jestem zmeczona slaba i obolala.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2009, 17:23 przez xAniax, łącznie zmieniany 1 raz.
xAniax

Dopóki walczysz jesteś zwyciężcą ! ! !

Awatar użytkownika
andzka
Początkujący ✽✽
Posty: 485
Rejestracja: 21 lut 2009, 07:47
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Stargard Szcz.
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: andzka » 04 kwie 2009, 07:13

xAniax miło Cie widzieć :) Zdrówka i siły życzę a spotkania jeszcze będą więc spokojnie. Pozdrawiam
Salofalk-wlewki, Asamax 500 - 3x2, remisja :)

Awatar użytkownika
Grzyb333
Doświadczony ❃
Posty: 1075
Rejestracja: 10 mar 2008, 13:49
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: Grzyb333 » 04 kwie 2009, 13:03

I po spotkaniu. Chyba ze sto osób przyszło. Totalny sukces. Miło było Was poznać. :)
GrzybaBlog - http://graforoman.wordpress.com/ Darwin się mylił. Ja nie pochodzę od małpy. Ja pochodzę od Purchawki :E

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: Szaraja » 04 kwie 2009, 13:47

Gratulacje, tear macie niezłego powera do pracy, tyle osób zgromadzic to naprawdę sztuka.
Wielki ukłon
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

kroballo
Początkujący ✽✽
Posty: 146
Rejestracja: 03 lip 2006, 12:25
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin/Goleniów

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: kroballo » 04 kwie 2009, 21:03

Jeśli ktoś miał wątpliwości, czy oddział zachodniopomorski J-elity jest potrzebny, to po dzisiejszym spotkaniu na pewno zmienił zdanie. Sala wykładowa wypełniła się po brzegi. Udało nam się doliczyć 120 osób! Przybyli na miejsce chętnie zapoznali się z wydawnictwami stowarzyszenia, ale przede wszystkim wysłuchali wykładów na temat nieswoistych zapaleń jelit u dorosłych i dzieci.

Kilkadziesiąt osób na miejscu wstąpiło w szeregi J-elity. Ustaliliśmy, że w każdy pierwszy czwartek miesiąca będzie odbywał się dyżur w świetlicy oddziału gastrologicznego w szpitalu przy ul. Arkońskiej. Będziemy mieli wówczas okazję do wymiany doświadczeń.

Podejrzewam, że kolejne spotkania będą jeszcze bardziej owocne, bo i stres będzie mniejszy :) Tymczasem upewniliśmy się, że mamy dla kogo działać.

Do zobaczenia wkrótce
Kasia T.

ps. Grzyb333, Ciebie też miło było poznać :)
Kasia: 165 cm/ 54 kg/ Entocort 3 mg; stan: droga ku remisji:)

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Stowarzyszenie w SZczecinie

Post autor: Mamcia » 04 kwie 2009, 21:13

Gratulacje. Sukces na początku to motywacja do działania. Jak mówiłam Pani Prezes na początek jesieni zróbcie wyjazdowe - weekendowe - Możliwości macie wiele.. Mam nadzieję, że mimo odległości do Popowa przyjedzie reprezentacja. To będzie okazja do omówienia planów na przyszłość. I poproszę o relację do następnego kwartalnika.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Zablokowany

Wróć do „zachodniopomorskie”