Spotkanie - Szczecin

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Makaan
Początkujący ✽✽
Posty: 52
Rejestracja: 02 mar 2011, 23:25
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spotkanie - Szczecin

Post autor: Makaan » 16 lut 2013, 15:57

to jest bardzo sluszna idea - jestem jak najbadziej zainteresowany i w ogole - a co do konkternej daty to akurat nie jestem ostatnio oglednie rzecz ujmujac specjalnie zarobiony wiec moge sie dopasowac - no chyba ze akurat bede w szpitalu - wtedy nie bardzo

sonecznik
Początkujący ✽✽
Posty: 65
Rejestracja: 18 maja 2010, 17:12
Choroba: CD u dziecka
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: zachodniopom

Re: Spotkanie - Szczecin

Post autor: sonecznik » 18 lut 2013, 21:32

Hej

Może ????

czekam na propozycje terminów

lucypah
Początkujący ✽✽
Posty: 399
Rejestracja: 08 wrz 2006, 15:49
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: stargard

Re: Spotkanie - Szczecin

Post autor: lucypah » 18 lut 2013, 23:58

Hej, jeżeli uda mi się, to stawię się na spotkanie, ostatnio grafik mam bardzo napięty :P

Awatar użytkownika
Makaan
Początkujący ✽✽
Posty: 52
Rejestracja: 02 mar 2011, 23:25
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spotkanie - Szczecin

Post autor: Makaan » 27 lut 2013, 13:58

ups znowu nie sledzilem na biezaco tematu i troche za pozno sie zreflektowalem ze zdalo by sie sprawdzic....
tak czy inaczej na najblizszy weekend mam zaplanowany wypad kulturalno rozrywkowy do kraiku królowej Małgorzaty za małą wodą i teoretycznie mam wracac w poniedzialek 04.03 ale ewentualnie moglbym to wrocic w niedziele 03.03 i sie objawic w szczecinie gdyby ten termin pasowal wszystkim innym zainteresowanym
Ostatnio zmieniony 27 lut 2013, 13:59 przez Makaan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Natuśka
Ekspert ✿✿
Posty: 5135
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:58
Choroba: CD
województwo: małopolskie
miasto: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spotkanie - Szczecin

Post autor: Natuśka » 01 mar 2013, 22:30

Tak, tak- Kraków nie zna granic! :tak:
Jak najbardziej popieram inicjatywę! :D Najlepiej luźne spotkanko o poważnych tematach :wink:

Zbierajcie się, reaktywujcie- najtrudniejszy początek, trzeba sprawę ugryźć, potem to już z działanie rozpędu i... zachłanności :p (w pozytywnym tego słowa znaczeniu :wink:)

Powodzenia!
Na zawsze razem... :*

Podpisano:Twój Crohn :flowers:

Aktualnie: Szczęśliwsza, bo krótsza :smile: + Methypred 8 mg na jelita, Humira na stawy.
W planach : Realizacja punktu 2 :E

1. 19.11.2012- hemikolektomia prawostronna metodą laparoskopową :D
2. Normalne życie...
3. ZZSK mam, ale nikomu nie oddam :razz:

Awatar użytkownika
Makaan
Początkujący ✽✽
Posty: 52
Rejestracja: 02 mar 2011, 23:25
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spotkanie - Szczecin

Post autor: Makaan » 02 mar 2013, 20:21

9 marca pasuje mi jak najbardziej, godzina jak bylo wzmiankowane podobnie(aczkolwiek z powodow niezwiazanych preferuje "im wczesniej tym lepiej" ale to drobny i malo istotny szczegol), co do wyboru lolalu nie mam nic przeciwko

chociaz fajnie by bylo coby podpasowalo to jak najwiekszej grupie osob - nawet biorac pod uwage ze nieprzeliczonych tabunow spodziewac sie raczej nie sposob.... :smutny:

a i byl tu poruszany temat bibuly i inszych materialow propagandowych : w szpitalu na Unii ktory (niestety) odwiedzam dosyc czesto jest z tym slabo(a przynajmniej tak mi sie wydaje) wiec moge cos ewentualnie tam rozrzucic

dziaba :)
Debiutant ✽
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2011, 18:39
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Spotkanie - Szczecin

Post autor: dziaba :) » 03 mar 2013, 22:01

Witajcie i wybaczcie bo dopiero odczytałam wiadomość :) bardzo chetnie się spotkam, tylko jest malutki problem mam tego dnia szkołe i pasowalo by Mi kolo godz 18.. co Wy na to?

lucypah
Początkujący ✽✽
Posty: 399
Rejestracja: 08 wrz 2006, 15:49
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: stargard

Re: Spotkanie - Szczecin

Post autor: lucypah » 03 mar 2013, 22:39

Mi również bardziej pasuje godzina wieczorna, po uczelni- 18:30-19. Mogę ewentualnie przybyć na spotkanie w okienku jakie mam- między 14:30 a 16:30 chyba bym się pomieścił :). Lokal na Alei Bohaterów Warszawy pasuje mi ze względu na bliskość do mojej uczelni :).

lucypah
Początkujący ✽✽
Posty: 399
Rejestracja: 08 wrz 2006, 15:49
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: stargard

Re: Spotkanie - Szczecin

Post autor: lucypah » 04 mar 2013, 21:25

Oj tam, oj tam. Nie jestem głównym organizatorem spotkania, więc nie uzależniajcie niczego ode mnie. Wpadnę jak będzie mi odpowiadało, na ile będę mógł się dopasować :). Jeżeli o mnie chodzi, to mam czas do 22:40, potem muszę na pociąg lecieć. Mogę wpaść między zajęciami na uczelni jak i po uczelni :P. Dopasuję się do was :). Trochę nie wypada być a potem zniknąć, by znów się pojawić :P. Można poczekać na dziabę, ale to już zależy od was.
Jestem otwarty na wasze propozycje. Jedno co pewne, to że w moim przypadku jedynie 9.03 i 10.03 wchodzi w rachubę. Będę czekał na wasze stanowisko :).

dziaba :)
Debiutant ✽
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2011, 18:39
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Spotkanie - Szczecin

Post autor: dziaba :) » 04 mar 2013, 21:45

Może uda Mi sie wczesniej urwać ale nie moge nic obiecać bo jeszcze nie mam planu zajęć.. ale ustalcie co i jak, a Ja z calych sił się postaram :) Mi tam gdzie ostatnio w sumie tez pasuje, aczkolwiek w Czekoladowej jest super..

Awatar użytkownika
Makaan
Początkujący ✽✽
Posty: 52
Rejestracja: 02 mar 2011, 23:25
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spotkanie - Szczecin

Post autor: Makaan » 07 mar 2013, 12:51

to moze w takim razie niedziela10.03 byla by bardziej pasujacym terminem??? biorac pod uwage ze byly tu wzmiankowane jakies zamieszki na uczelni itd itp etc + to ze Niszka bedzie w pracy w sobote????

z tym ze po raz kolejny chodzi mi o to zeby byla jak najwieksza frekwencja ale jednoczesnie coby nie przeciagac organizacji w nieskonczonosc wiec jesli komus kto zadeklarowal sie na sobote niedziela nie pasuje/odpowiada wydaje mi sie ze lepiej utrzymac sobotnia date

a i taka dygresja : byla mowa o glownym organizatorze tego eventu - kraza pogloski ze staja za nim służby specjalne.... :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 07 mar 2013, 16:19 przez Makaan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Makaan
Początkujący ✽✽
Posty: 52
Rejestracja: 02 mar 2011, 23:25
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spotkanie - Szczecin

Post autor: Makaan » 08 mar 2013, 18:53

i znowu wychodzi na to ze chcialem dobrze a wyszlo - no moze nie jak zawsze ale co najwyzej srednio....

to juz lepiej nic nie bede pisal :oops:

lucypah
Początkujący ✽✽
Posty: 399
Rejestracja: 08 wrz 2006, 15:49
Choroba: CU
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: stargard

Re: Spotkanie - Szczecin

Post autor: lucypah » 08 mar 2013, 23:27

Ostatecznie to nie wiem, który lokal, jaka godz.. coś czuję, że może się przełożyć na następny weekend :P

Awatar użytkownika
Makaan
Początkujący ✽✽
Posty: 52
Rejestracja: 02 mar 2011, 23:25
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spotkanie - Szczecin

Post autor: Makaan » 09 mar 2013, 00:38

niedziela, 14, Czekoladowa, o ile reszta sie zadeklaruje a jak nie to przekladamy - trzeba widac dzialac na sprawdzona faszystowska modle

dziaba :)
Debiutant ✽
Posty: 17
Rejestracja: 22 sty 2011, 18:39
Choroba: CD
województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Spotkanie - Szczecin

Post autor: dziaba :) » 10 mar 2013, 20:20

Mi wszystkie weekendy ale po poludniu :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „zachodniopomorskie”