Wyniki testu kału

Czyli wyposażenie dodatkowe prócz standardowych, nudnych jelitowych zapaleń

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
dace99
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2022, 17:05
Choroba: nie ustalono
województwo: -- poza Polską --

Wyniki testu kału

Post autor: dace99 » 02 lut 2022, 17:20

Obecnie przechodzę testy na Crohna i zapalenie jelita grubego – przez całe życie miałem objawy IBD, ale miałem milion innych problemów zdrowotnych, które musiałem potraktować priorytetowo. Sprawy w końcu się ułożyły z wieloma innymi problemami zdrowotnymi, więc mogę poświęcić czas na diagnozowanie i leczenie moich problemów żołądkowo-jelitowych. Mój nowy gastroenterolog właśnie zlecił milion badań i wróciła moja analiza stolca. Mamy spotkanie w celu omówienia wyników w przyszłym tygodniu, ale pomyślałem, że opublikuję je tutaj, aby zobaczyć, co myślicie. Te wyniki wskazują na IBD, prawda?

Laktoferyna - dodatnia // kalprotektyna - 49,9

Wynik dla kalprotektyny jest oznaczony jako „49,9 H”, ponieważ jest wysoki. Normalny zakres to mniej niż 49

dace99
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2022, 17:05
Choroba: nie ustalono
województwo: -- poza Polską --

Re: Wyniki testu kału

Post autor: dace99 » 08 lut 2022, 14:14

dace99 pisze:
02 lut 2022, 17:20
Obecnie przechodzę testy na Crohna i zapalenie jelita grubego – przez całe życie miałem objawy IBD, ale miałem milion innych problemów zdrowotnych, które musiałem potraktować priorytetowo. Sprawy w końcu się ułożyły z wieloma innymi problemami zdrowotnymi, więc mogę poświęcić czas na diagnozowanie i leczenie moich problemów żołądkowo-jelitowych https://100001.onl/ https://1921681254.mx/. Mój nowy gastroenterolog właśnie zlecił milion badań i wróciła moja analiza stolca. Mamy spotkanie w celu omówienia wyników w przyszłym tygodniu, ale pomyślałem, że opublikuję je tutaj, aby zobaczyć, co myślicie. Te wyniki wskazują na IBD, prawda?

Laktoferyna - dodatnia // kalprotektyna - 49,9

Wynik dla kalprotektyny jest oznaczony jako „49,9 H”, ponieważ jest wysoki. Normalny zakres to mniej niż 49

I got this...

romek
Początkujący ✽✽
Posty: 477
Rejestracja: 28 sie 2018, 15:51
Choroba: CU
województwo: mazowieckie
miasto: warszawa

Re: Wyniki testu kału

Post autor: romek » 09 lut 2022, 12:33

Klaprotektynę się powinno zawsze badać ilościowo. Wtedy wiesz dokładnie jaki jest wynik. Bo 49,9 H to nic nie znaczy. Może być 52, ale też 3052

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powikłania NZJ i Innych Chorób”