Weekend w Wielkopolsce

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: Mamcia » 20 paź 2008, 18:11

Z prawdziwą przykrością muszę odwołać wyjazd do Porażyna. Powód – zbyt małe zainteresowanie. Jest to pierwszy taki przypadek, który skuteczne wyleczy mnie z organizacji czegokolwiek na terenie wielkopolski i w ościennych rejonach. Straty poniesione to nie tylko strata czasu i energii (dzięki Kubanka), ale również finansowa. Szkoda także wykładowców, którzy przygotowywali się na spotkanie z nami.
Jak widzę są rejony, które kierują się swoimi izmami. Tylko dlaczego osoby stamtąd zasypują mailami z pytaniami, na które odpowiedzi uzyskuje się na takich spotkaniach.
PFRON ogłosił nowy konkurs i powiem szczerze, że nie wiem czy warto poświęcać czas na pozyskanie środków, z których chorzy nie chcą skorzystać.
Ja się osobiście doszkalać na spotkaniach nie muszę.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Grześ
Początkujący ✽✽
Posty: 133
Rejestracja: 25 lut 2007, 18:21
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: Grześ » 20 paź 2008, 19:00

Jednak to prawda. Przed chwilą przeglądałem pocztę i przeczytałem o tym smutnym fakcie. A tak cieszyłem się na ten wyjazd - wreszcie blisko domu. Trudno, może kiedyś uda mi się wybrać na jakieś spotkanie trochę dalej od domu, bo interesuje mnie moje zdrowie jak i wszystko co dotyczy choroby.
Jedyne co mi pozostaje to podziękowanie za wysiłek, jaki włożyli organizatorzy w próbę zorganizowania spotkania w naszym regionie.

Awatar użytkownika
Kubanka
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 09 mar 2008, 11:52
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: Kubanka » 20 paź 2008, 20:01

Chciałabym podziękować Rajanowi za pomoc w wysyłce większej części wiadomości.

Podobno Wielkopolska jest gospodarna. I jedynie "podobno" patrząc na to, jak niecodzienne możliwości i kasa przeszły nam koło nosa.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: Szaraja » 20 paź 2008, 20:20

Najgorsze jest to, że tak mocno ludzie się angażują w organizację takich spotkań, a niewiele osób chce korzystać. Czasem warto z czegoś zrezygnowąć, poświęcić swój czas, a w takich sytuacjach to człowiekowi skrzydła opadają. Tak naprawdę, to ludzie nie chca się doszkalać, uważają , ze z tym co mają jest im dobrze. Ciesze się, ze Śląsk i Małopolska zawsze dopisują na spotkaniach. Nie chcemy towrzyć kólek wzajemnej adoracji, chcemy, by na spotaknia przyjeźdzali nowi ludzie, tak jak np. do Szczyrku. To daje energię do działania, zachęca do poświęcenia swojego czasu. Każdy z nas ma swoje życie, tylko jedni chcą coś zrobić dla innych, a niektórzy myślą tylko o sobie.
Mam nadzieję, ze taka sytuacja się nie powtórzy. Straciliśmy znaczną jak na nasze realia kwotę, mało że nie dostaniemy pieniędzy z PFRON, to zaliczkę, trzeba będzie pokryć z naszego 1% - Nie szkoda?????????????
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
aleksandra12
Aktywny ✽✽✽
Posty: 959
Rejestracja: 07 lut 2006, 22:09
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: aleksandra12 » 21 paź 2008, 22:57

Przykro mi, że się nie udało, bo na pewno są ludzie, którym takie spotkanie są potrzebne. Mi nie. Dlatego się nie zapisałam i miałam inne plany. Mam czuć się winna?
Pozdrawiam, Aleksandra

Zablokowany

Wróć do „wielkopolskie”