Weekend w Wielkopolsce

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Weekend w Wielkopolsce

Post autor: Mamcia » 15 wrz 2008, 14:34

24- 26 października odbędzie się spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Porażynie k/Poznania http://porazyn.lasypanstwowe.poznan.pl/
Dojazd z Poznania 40 min pociągiem elektrycznym. Termin może nie jest najatrakcyjniejszy, ale liczymy na przybycie osób z ościennych województw.
Rezerwacja j-elita@iimcb.gov.pl
Odpłatność (osoby z orzeczoną niepełnosprawnością i ich opiekunowie 20zł , członkowie j-elity - 70 zł, Pełna odpłatność 140 zł).
Dziękuję Kubance za pomoc w znalezieniu ośrodka.

Lista chętnych:
Kubanka
rajan
Grześ
apastaga (sobota)
Ostatnio zmieniony 13 paź 2008, 22:16 przez Mamcia, łącznie zmieniany 4 razy.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: Szaraja » 15 wrz 2008, 17:46

A termin jest jaki?
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

rajan
Aktywny ✽✽✽
Posty: 872
Rejestracja: 14 cze 2007, 00:15
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: ...

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: rajan » 20 wrz 2008, 13:32

No to ja się pisze, ale nie będę spał w ośrodku bo to tylko 12km od mojej miejscowości :mrgreen:

Grześ
Początkujący ✽✽
Posty: 133
Rejestracja: 25 lut 2007, 18:21
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: Grześ » 11 paź 2008, 16:47

Wpisałe się na listę i opłaciłem. Jadę autem z Gorzowa Wlkp. więc jeżeli będzie ktoś chętny mogę zabrać.

genus
Początkujący ✽✽
Posty: 378
Rejestracja: 26 lis 2007, 10:04
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Poznan

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: genus » 12 paź 2008, 09:17

Piękne tereny leśne, choć to oczywiście nie najważniejsze:-) Szkoda, akurat będę w szpitalu, życzę wszystkim miłego i pouczającego spotkania.

Awatar użytkownika
morfi
Początkujący ✽✽
Posty: 204
Rejestracja: 20 cze 2007, 23:35
Choroba: CD
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: morfi » 12 paź 2008, 09:41

Miałam tam być, ale chyba jednak nie dam rady :smutny: Mam nadzieję, że Kubanka i Rajan mi to wybaczą ;)
Biorę: Pentasa 500mg (2/0/2)-zmniejszona z 6 tabletek od 13.12.08r.; 50mg Azathioprine (2/0/0), Trilac (1/0/0), Biofer (1/0/0), kwas foliowy 15mg (1/0/0), Omega3 (1/0/0)

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: Mamcia » 13 paź 2008, 13:14

A poniżej program naukowy spotkania
1. Leczenie żywieniowe pacjentów z nieswoistymi chorobami zapalnymi jelit
- dr n.med. B.Klincewicz
2. Współistnienie nieswoistych chorób zapalnych jelit z zakażeniem Yersinia enterocolitica.
- dr n. med. N.Kobelska-Dubiel
3. Sfera psychologiczna w nieswoistych chorobach zapalnych jelit.
- mgr Anna Bukowska-Posadzy

Wszystkie wykłady odbędą się w sobotę. Zapraszamy również osoby, które chcą przyjechać na jeden dzień. Potrzebna tylko rejestracja (j-elita@iimcb.gov.pl).
Przypominam również, że dofinansowanie dotyczy wszystkich osób z orzeczoną niepełnosprawnością i ich opiekunów bez względu na to czy są, czy nie są członkami J-elity.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: Mamcia » 13 paź 2008, 13:21

Aż wstyd powiedzieć - tylko 12 osób, z czego część nie dokonała przelewu darowizny.
Jak tak dalej pódzie to trzeba będzie wszystko odwołać. Nie zgłosił się nikt z Zieleniogórskiego, ani z Wrocławia, ani ze Szczecina. Miejsce zostało wybrane tak, aby był łatwy dojazd dla wielkopolski i ościennych województw.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

rajan
Aktywny ✽✽✽
Posty: 872
Rejestracja: 14 cze 2007, 00:15
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: ...

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: rajan » 13 paź 2008, 15:53

Warto by zamieścić listę osób chętnych na ten wyjazd. Może jak ktoś zobaczy osobę z tego samego regionu lub znajomego z forum to zachęci go to do wzięcia udziału w spotkaniu. Widok dwóch chętnych osób raczej nie zachęca, a dwunastu to juz sprawia, że własna deklaracja nabiera jakiegoś sensu. Co do dokonywania wpłat na konto fundacji, to może część osób mogła po prostu zapomnieć albo nie wie gdzie i jak należy zapłacić za wyjazd. Myślę, że informacja na PW i prośba o ostateczną deklarację załatwi sprawę. Nie jestem moderatorem tak więc prosiłbym któregoś z nich o zainteresowanie się tym tematem. :]

rajan
Aktywny ✽✽✽
Posty: 872
Rejestracja: 14 cze 2007, 00:15
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: ...

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: rajan » 13 paź 2008, 17:59

magdalene pisze:nazwisk zamieścić nie możemy ze względu na ochronę danych osobowych
to oczywiste, raczej chodziło mi o osoby z forum czyli po nicku
magdalene pisze:Nie wiem jak z nick'ami, ale byłaby to tylko dobra wola M.Krzymowskiej aby nam je udostępnić pod warunkiem, że w ogóle je posiada i że jadą ludzie z forum. Poza tym nie wiemy czy osoby jadące chcą w ogóle aby umieszczać te wiadomości na forum.
Myślę, że M.Krzymowska nie miałaby nic przeciwko jeżeli mogłoby to pomóc w zwiększeniu ilości osób chętnych. Co do osób, które chcą jechać to biorąc pod uwagę, że zazwyczaj większość ludzi na spotkaniach to osoby z forum (np. Szczyrk i wiele wiele innych) to ja nie wiem w czym jest problem żeby je zapytać czy sie zgadzają na umieszczenie ich na liście.

magdalene pisze: Ja do listy chętnych dostępu nie mam. A żeby wysłać PW wcale nie trzeba przecież być moderatorem.
Ja szeregowy forumowicz i osoba nie związana z Towarzystwem J-elita tym bardziej.
Nawet gdybym zapytał to z w/w powodów pewnie nie otrzymałbym takich informacji.
A co do pisania na PW to z, racji że zostałem poproszony przez Kubanke o pomoc, sam wysłałem informacje o spotkaniu do forumowiczów z trzech województw. Co wymagało trochę czasu i zaangażowania.

magdalene pisze: Proponuję poprosić M.Krzymowską o wysłanie maila do zgłoszonych osób z przypomnieniem o wpłacie (o ile już nie był wysłany, gdyż dostajemy takowy przed wszelakimi wyjazdami).
Jako, że sam jeszcze nie zapłaciłem za pobyt :mrgreen: wiem, że taka informacja nie została rozesłana. Zresztą to chyba osoby odpowiedzialne w J-elicie za takie rzeczy powinny same wpaść na taki pomysł. Zamiast narzekać, że ludzie nie wpłacili pieniędzy. Wiem, że ludzie z J-elity mają dużo spraw na głowie i poprostu nie zawsze mogą wszystko ogarnąć. I wogóle chwała im za to, że poświęcają swój czas naszej sprawie. Nie mam tu do nikogo z nich żadnych pretensji.
Tylko dziwi mnie, że nikt nie zajął się tym wątkiem na forum tak jak się to robi z innymi tematami dotyczącymi spotkań J-elity. Na przykład w temacie spotkania w Szczyrku nie trzeba było nikogo z modów namawiać do zaopiekowania się wątkiem i aktualizacji listy osób chętnych. Dlaczego droga magdalene, w tym przypadku nie może być tak samo?

rajan
Aktywny ✽✽✽
Posty: 872
Rejestracja: 14 cze 2007, 00:15
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: ...

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: rajan » 13 paź 2008, 20:11

magdalene dziękuję za stworzenie listy osób chętnych na spotkanie w Porażynie.
Ja jednak będę nocował, jeżeli wogóle dojdzie do spotkania, tak więc proszę o korektę.
magdalene pisze:I nie mam ochoty na wypisywanie kto co czego kiedy nie zrobił i ile zajęło mu to czasu, bo to zupełnie nie o to w tym wszystkim chodzi.
Zgadzam się. Pisząc o tym, że rozsyłałem zaproszenia z Kubanką, chciałem jedynie zaznaczyć, że nie jestem jednym z tych co mają do wszystkich pretensje a sami nic nie robią. Wogóle to chodziło mi o uporządkowanie wątku tak jak ma to miejsce w innych.
magdalene pisze:Przy poprzednich spotkaniach lista powstawała wraz z wpisywaniem się chętnych w wątku.
Myślałem, że wpisuje się wszystkie osoby z forum, które chcą jechać. A listę tworzy się na podstawie zgłoszeń przesłanych do J- elity. Myślę, że inne osoby chętne na wyjazd po prostu myślały podobnie jak ja, że wystarczy przesłać zgłoszenie do J- elity żeby znaleźć się na forumowej liście. A modzi z reguły zajmują się każdym tego typu postem, tworzą listy itp.
Dlatego moja prośba do modów żeby pilnować tego typu wątków nawet jeżeli nie jesteście osobiście zaangażowani w wyjazd. Żeby taki ludek jak ja nie musiał błądzić i się martwić takimi sprawami. Z resztą w większości przypadków tak własnie jest :mrgreen:


Proszę Was ludziki wpisujcie się na listę w tym wątku :!:
Dzięki temu możemy się poznać już przed wyjazdem przez PW lub GG.
Dogadać odnośnie transportu itp.
No i dowiedzieć, że jest nas więcej niż tylko kilku chętnych na to spotkanie.

rajan
Aktywny ✽✽✽
Posty: 872
Rejestracja: 14 cze 2007, 00:15
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: ...

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: rajan » 14 paź 2008, 17:37

Dzisiaj przelałem pieniądze, tak więc będę na 100%.

Awatar użytkownika
Kubanka
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 09 mar 2008, 11:52
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: Kubanka » 15 paź 2008, 23:40

Ja również będę.

Wykładowa sobota zapowiada się interesująco, podoba mi się zwłaszcza trzeci temat wykładu :)

Misia

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: Misia » 16 paź 2008, 12:12

treść wpisu została usunięta na prośbę użytkownika

rajan
Aktywny ✽✽✽
Posty: 872
Rejestracja: 14 cze 2007, 00:15
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: ...

Re: Weekend w Wielkopolsce

Post autor: rajan » 19 paź 2008, 16:28

Dzisiaj przejeżdżałem koło Porażyna, więc wstąpiłem żeby się trochę rozejrzeć. Ośrodek naprawdę robi wrażenie, o pawiach w ogrodzie już nie wspomnę :wink: .
Jest tylko jeden minus, od stacji PKP do ośrodka jest 1,6km, a ośrodek nie organizuje żadnego dojazdu, tak więc jeżeli ktoś jedzie pociągiem to niech mi da znać na PW lub GG, odbiorę autkiem ze stacji co by nie trzeba było maszerować z tobołkami. :smile:
Jeżeli oczywiście dojdzie do spotkania.

Zablokowany

Wróć do „wielkopolskie”