Spotkanie w Hotelu Dyplomat w Olsztynie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
princess
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 28 sie 2011, 11:32
Choroba: CD
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztyn

Spotkanie w Hotelu Dyplomat w Olsztynie

Post autor: princess » 10 cze 2012, 17:56

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych-23 czerwiec godz.11.00

Anka :)
Początkujący ✽✽
Posty: 94
Rejestracja: 08 wrz 2009, 17:14
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: ...

Re: Spotkanie w Hotelu Dyplomat w Olsztynie

Post autor: Anka :) » 11 cze 2012, 22:34

Czy trzeba się zapisywać? Jakieś wpisowe?

Anka :)
Początkujący ✽✽
Posty: 94
Rejestracja: 08 wrz 2009, 17:14
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: ...

Re: Spotkanie w Hotelu Dyplomat w Olsztynie

Post autor: Anka :) » 13 cze 2012, 08:52

Czy program w trakcie się zmienił czy był taki od początku? Bo zastanawiam się czy mam omamy wzrokowe :D

mama Jakuba
Debiutant ✽
Posty: 42
Rejestracja: 03 maja 2009, 20:10
Choroba: CD u dziecka
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Spotkanie w Hotelu Dyplomat w Olsztynie

Post autor: mama Jakuba » 13 cze 2012, 09:16

Na spotkanie zapraszamy wszystkich,mamy nadzieję, że ludzie z Warmii i Mazur dopiszą, czekaliśmy na zorganizowanie sporo czasu, jest okazja się poznać, oraz dowiedzieć wiele ciekawych i pomocnych rzeczy o chorobie i nie tylko, przydatnych w życiu codziennym. Podczas całego spotkania będą do dyzpozycji wszystkich psycholog, prawnik, i bhp-owiec ds niepełnosprawnych, może być ciekawie.
Miejsce w dobrej lokalizacji- dobry dojazd od dworca PKS, PKP , prawie w centrum Olsztyna, mnóstwo autobusów MPK i OK -jek.
CZEKAMY NA WAS :roll: :super:

[ Dodano: 13-06-2012 ]
A to jeszcze raz ja,
ZAPRASZAMY :-))
HOTEL DYPLOMAT w Olsztynie
ul. Dąbrowszczaków 28
Nie martwcie się o nic, WYSTARCZY PRZYJŚĆ I BYĆ

[ Dodano: 23-06-2012 ]
Witam, już po spotkaniu. Myślę, że atmosfera była miła i ciepła. Warmia i Mazury tym razem dopisały. roll:
mama Jakuba

eMJot
Początkujący ✽✽
Posty: 59
Rejestracja: 10 lip 2006, 12:57
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Elbląg/Olsztyn

Re: Spotkanie w Hotelu Dyplomat w Olsztynie

Post autor: eMJot » 23 cze 2012, 18:48

Na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy..

Z racji tego, że byłem w tym przypadku 'elementem aspołecznym', i choć bardziej rodzinnie 'przeszkadzałem' zainteresowanym niż pomagałem to pozwolę sobie kolejny raz napisać że takim osobom jak rodzice Jakuba czy princess należy podziękować i za wzór do naśladowania stawiać. Ot, co!

Pierwsza zasadnicza sprawa - dobrze, że się w końcu udało spotkać. Niech to będzie dobry impuls do stałych spotkań.

Po drugie, brawo i jeszcze raz brawo za organizację i pieczę nad całym tym przedsięwzięciem.

Ze swej strony chciałbym napisać, że będę czynił starania, aby następnym razem 'nie być jedynie przechodniem'.

W kupie siła, zawsze się uda gdy działać będziemy - parafrazując klasyka - 'razeem, razeem'! :wink:

Ukłony dla wszystkich dawno niewidzianych, a także wszystkich, z którymi dane mi było porozmawiać.

MJ

mama Jakuba
Debiutant ✽
Posty: 42
Rejestracja: 03 maja 2009, 20:10
Choroba: CD u dziecka
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Spotkanie w Hotelu Dyplomat w Olsztynie

Post autor: mama Jakuba » 23 cze 2012, 20:38

Dzięki za miłe słowa i następnym razem będzie już nas więcej. Swoją drogą wielkie dzięki przy plakatach informacyjnych, za zaangażowanie wszystkich w spotkanie szczególnie princess oraz eMjot, no i zespołowi dr Daukszewicza nie zapominając oczywiście o doktorze, a także pielęgniarkom ze szpitala wojewódzkiego dla dorosłych.
Jeśli były jakieś potknięcia, to wszystkich przepraszamy, ale poprawimy się następnym razem, bo mamy nadzieję, że pierwsze koty za płoty i spotkań będzie więcej, bo jak statystyki mówią chorych przybywa, i przykrym jest fakt, ze choroba dotyka noworodki.
Wkrótce tata Jakuba załączy zdjęcia. :roll: :razz:

Wielkie dzięki również za udział i poprowadzenie wykładu Pani psycholog Sylwii Foks oraz osobom na punktach konsultacyjnych Pani prawnik Aleksandrze Dubickiej oraz bhp ds osób niepełnosprawnych Panu Tomaszowi Dąbkowskiemu.Stanowiliście wsparcie i pomoc dla chorych z J-elity.
mama Jakuba

princess
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 28 sie 2011, 11:32
Choroba: CD
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Spotkanie w Hotelu Dyplomat w Olsztynie

Post autor: princess » 28 cze 2012, 19:26

Spotkanie jak najbardziej udane-jak na pierwszy raz to rewelacja. Niech żaluja Ci co nie zostali do konca i Ci ktorzy nie skorzystali z punktow konsultacyjnych a szczegolnie z prawnika-mozna bylo sie dowiedziec waznych informacji i zawiazaly sie nowe kontakty.Juz szykujemy sie na kolejne spotkanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yaseck
Początkujący ✽✽
Posty: 109
Rejestracja: 02 kwie 2008, 10:05
Choroba: CU
województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Spotkanie w Hotelu Dyplomat w Olsztynie

Post autor: Yaseck » 28 sie 2012, 09:41

Pochwalę się, że byłem i było bardzo miło. Dziękuję.

Zablokowany

Wróć do „warmińsko- mazurskie”