Swiatowy Dzien NZJ - Warszawa 28.05.2016

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
C.Lipton
Debiutant ✽
Posty: 9
Rejestracja: 04 sty 2012, 18:19
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Swiatowy Dzien NZJ - Warszawa 28.05.2016

Post autor: C.Lipton » 27 maja 2016, 17:29

Witam.
Wyjeżdżam z Starachowic w sobotę koło 8.00 rano na Swiatowy Dzien NZJ - Warszawa 28.05.2016!,jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt;)

Awatar użytkownika
alate
Moderator
Posty: 862
Rejestracja: 23 wrz 2014, 18:28
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Starachowice

Re: Swiatowy Dzien NZJ - Warszawa 28.05.2016

Post autor: alate » 27 maja 2016, 19:44

szkoda, że wcześniej się nie ogłosiłeś...ale i tak miło poznać "ziomka" :roll:
Crohn ? Z tym da się żyć !

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Swiatowy Dzien NZJ - Warszawa 28.05.2016

Post autor: Baby » 30 maja 2016, 01:46

alate, C.Lipton, byliście na imprezie? Mam nadzieje że jesteście usatysfakcjonowani wykładami i piknikiem :)
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Elwira Borgosz
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2016, 18:13
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Baligrod

Re: Swiatowy Dzien NZJ - Warszawa 28.05.2016

Post autor: Elwira Borgosz » 30 maja 2016, 18:42

Dzień dobry, jestem tu po raz pierwszy i nie umiem się odnaleźć...szukam kogoś kto powie mi że po kolektomii i zespoleniu można żyć komfortowo i zapomnieć o wcześniejsze chorobie... Tak jak przed operacją obiecywali lekarze...jestem dopiero cztery miesiące po odtworzeniu ciągłości ale zdążyłam przejść już zapalenie poucha. Widzę znaczną różnicę pomiędzy życiem przed a życiem po operacji, utrzymuje stolce brzuch nie boli w nocy wstawalam tylko w pierwszym miesiącu...więc w sumie powinnam się cieszyć jednak nadal boję się jeść,wrażenie mam że samo spojrzenie na pokarmy spoza ścisłej diety wywołują u mnie parcia. Może nie przejmowalabym się tym tak bardzo gdyby nie fakt że tydzień temu zjadłam mięso z dość ostrego gulaszu i podrażnilo mnie tak że wrażenie miałam jakbym wylot odbytu miała poparzyly. Przerazilam się że to znów pouch i znowu wróciły myśli że jestem w potrzasku...W sytuacji bez wyjścia... Ogółem lecze się psychiatrycznie ale myśl że do końca życia nie wyjdę z bólu i biegunek mnie nie opuszcza ....przeraża mnie to że widmo stomii jednak krąży gdzieś tam a przecież lekarze mówili że po tej operacji nie będę nią już nigdy zagrożona...jeżeli jest ktoś kto z biegiem czasu jednak z tego wyszedł i żyje w komforcie proszę niech się odezwie
Nie czekajmy aż burza minie, nauczymy się tańczyć w deszczu

Awatar użytkownika
alate
Moderator
Posty: 862
Rejestracja: 23 wrz 2014, 18:28
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Starachowice

Re: Swiatowy Dzien NZJ - Warszawa 28.05.2016

Post autor: alate » 30 maja 2016, 19:20

Baby,
ja byłam :mrgreen: wykłady tak interesujące, że słowami nie wypowiedzieć :brawo:
szkoda, że beztroska niektórych zakłócała momentami odbiór( pan z telefonem -wstydź się !)
w ogródeczku przyjemnie i wesoło, jak zawsze. Szkoda, że nie mogłam dłużej zabawić...
Przy okazji pozdrawiam Pana Roberta z Kielc, tatę Ewy. Proszę się odezwać, jeśli Pan to czyta :roll:
Crohn ? Z tym da się żyć !

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Swiatowy Dzien NZJ - Warszawa 28.05.2016

Post autor: obyty.z.cu » 30 maja 2016, 21:23

Elwira Borgosz pisze: jestem tu po raz pierwszy i nie umiem się odnaleźć...szukam kogoś kto powie mi że po kolektomii i zespoleniu można żyć komfortowo i zapomnieć o wcześniejsze chorobie...
witaj !
odwiedź dział -> Stomia i J-pouch
tam są osoby takie i piszą o tym
crohn.home.pl/forum/viewforum.php?f=36
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

C.Lipton
Debiutant ✽
Posty: 9
Rejestracja: 04 sty 2012, 18:19
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Re: Swiatowy Dzien NZJ - Warszawa 28.05.2016

Post autor: C.Lipton » 03 cze 2016, 11:59

alate,racja mogłem ogłosić się wcześniej,decyzję podjąłem dosyć późno,na następny raz postaram się zebrać wcześniej :wink:
Baby,byłem na imprezie,to był mój pierwszy raz,było ciekawie.Na następną imprezę też postaram się wpaść. :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „świętokrzyskie”