12.01.2013 Dzień Edukacji KIELCE :D

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
langusta
Aktywny ✽✽✽
Posty: 593
Rejestracja: 18 lis 2006, 18:44
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 12.01.2013 Dzień Edukacji KIELCE :D

Post autor: langusta » 13 sty 2013, 09:56

Ja również wtrącę swoje pięc groszy...
Jestem pod baaaardzo dużym wrażeniem, spotkanie przeszło moje najśmielsze oczekiwania począwszy od frekwencji jaka była skończywszy na wykładach i całej organizacji spotkania.
pan doktor jest rewelacyjny wykład poprowadził super, używał zrozumiałego dla nas języka, pozostali wykładowcy również syper poprowadzili swoje wykłady.
dziewczyny spisałyście się na medal albo i więcej (to było przecież wasze pierwsze takie spotkanie).
Powiem,że frekwencją byłam bardzo miło zaskoczona ponieważ wiedziałam, że wieęszośc uczestników jest z okolic Kielc - a okolice są naprawdę mocno zasypane i dojazd rano było mocno utrudniony (sama musiałam dojechac) . Taka frekwencja świadczy o potrzebie organizowania takich spotkań.

gratuluję !!!
langusta
dwie córki chore na CD

Awatar użytkownika
Harry
Początkujący ✽✽
Posty: 61
Rejestracja: 30 sty 2010, 15:52
Choroba: CU
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: 12.01.2013 Dzień Edukacji KIELCE :D

Post autor: Harry » 13 sty 2013, 13:15

Orzelek pisze:Na marginesie - nie chce mi się wierzyć, że w Kielcach (stolicy województwa) nie ma oddziału gastrologii :!: (no chyba, że coś źle zrozumiałem).
Dobrze zrozumiałeś. Najbliższy oddział gastrologiczny jest w Końskich, a doktor Maślana, która prowadzi oddział gastro w szpitaliku dziecięcym spytana kiedyś dlaczego nie ma oddziału w Kielcach powiedziała, że lekarzom bardziej opłaca się jeździć do Końskich ;)
Czuję pustkę w środku

Awatar użytkownika
żwirek
Debiutant ✽
Posty: 29
Rejestracja: 03 gru 2012, 12:01
Choroba: CU
województwo: lubelskie
miasto: Puławy
Lokalizacja: Puławy

Re: 12.01.2013 Dzień Edukacji KIELCE :D

Post autor: żwirek » 30 sty 2013, 23:55

a ja nadal jak diabli żałuję tego straconego wykładu dietetycznego(żałuję,że nie mogłam na nim zostać). Czy jest możliwość, że ktoś posiada prezentację tego wykłądu albo robił notatki? Byłoby CUDnie!

Awatar użytkownika
żwirek
Debiutant ✽
Posty: 29
Rejestracja: 03 gru 2012, 12:01
Choroba: CU
województwo: lubelskie
miasto: Puławy
Lokalizacja: Puławy

Re: 12.01.2013 Dzień Edukacji KIELCE :D

Post autor: żwirek » 31 sty 2013, 11:02

właśnie słyszałam, że ma się pojawić poradnik. Bardzo na niego czekam:)

Zablokowany

Wróć do „świętokrzyskie”