Slask sie rozrasta

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Slask sie rozrasta

Post autor: tom-as » 20 lis 2009, 20:18

emdżej pisze:Doczytałem, że macie omawiać na tym spotkaniu jakieś swoje ważne sprawy. To może ja nie będę się wam w takim razie wtrącał i zostanę w domu.
ja Ci nie bede pisal ze to chodzi o zabawe i w ogole ze na takich spotkankach to fajnie jest. Ty po prosty przyjdz i sie niczym nei przejmuj. Przyjdz. Dasz rade to zrobic :-)

a jak uznasz ze cos jest na tyle wazne ze ty niegodzien tego sluchac to sie przesiadziamy na ten czas w inne miejsce :P

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Posty: 1624
Rejestracja: 26 cze 2007, 15:56
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Piekary Śląskie/Żory
Kontakt:

Re: Slask sie rozrasta

Post autor: Shadowka » 20 lis 2009, 21:08

emdżej nie dygaj tylko przyjedź po prostu :) Nic aż tak ważnego omawiać nie będziemy, ato co będzie omawiane może dotyczyć również Ciebie :) Może będziesz chciał brać udział w tym sabacie :)

Mikrusia strasznie mi przykro , chciałam podjechać po Ciebie i potem Cię odwieść ale mam napięty terminarz jutro i musze jeszcze odebrac krzesełko które kupiłam Gustawowi :(
Bratu powiedz, że zawiódł nas na całej lini :D
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Awatar użytkownika
Golfi
Doświadczony ❃
Posty: 1019
Rejestracja: 27 gru 2005, 22:41
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Slask sie rozrasta

Post autor: Golfi » 21 lis 2009, 10:26

ojej:/ jednak nie bede mógł dzis być... przepraszam i mam nadzieje ze nie bedzie przez to duzego zamieszania albo nerwów... sorry :)

Awatar użytkownika
Szybkielvis1981
Początkujący ✽✽
Posty: 225
Rejestracja: 09 mar 2009, 19:39
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Slask sie rozrasta

Post autor: Szybkielvis1981 » 21 lis 2009, 12:07

Żabusia jeśli nie czujesz się na siłach żeby prowadzić to przyjedziemy po Ciebie ok!
Co nas nie zabije to nas wzmocni!

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: Slask sie rozrasta

Post autor: Raysha » 21 lis 2009, 22:51

No i po wyjeździe. Jednym słowem było super, choć na początku drętwo, mało rozmowni i nieśmiali lekko. Potem chyba wszyscy aby ukryć tą niezręczną ciszę poszli kupić coś do picia :lol: herbatki to tam były rasowe, taki kubełek pół litrowy za 4zł O_O
Ludzie się lekko rozkręcili jak weszła Shadi, wiedziałam, że od razu towarzystwo się rozkręćnie (tworzę neologizmy). Ludzie tajemniczo patrzyli na hamburgera
Shadi i Radka. Wszyscy stwierdzili, oprócz mnie, że są głodni, więc połowa polazła do pizzerii, a druga siedziała by po chwili pójść do sklepu po ciastka :D
Były również poważne tematy odnośnie zakładania oddziału, jak na razie są chętni, zobaczymy co będzie potem ;]
Po rozważaniach poważnych poszliśmy grać w bilarda. Pochwalę się, że trafiłam dwa razy w białą bilę a dwa razy innymi bilami do dziurki XD :lol:

Ogólnie pozytywnie było.
Do zobaczenia za tydzień w Krakowie :D

Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
Posty: 1475
Rejestracja: 03 lip 2008, 10:38
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Slask sie rozrasta

Post autor: Miska Ryżu » 22 lis 2009, 00:10

Ja bardzo dziekuje wszystkim za spotkanie. Było rewelacyjnie, chociaż początkowo troszke ciężko przychodziło wszystkim przełamywanie lodów, ale potem się rozkręciliśmy i było naprawdę super!:D

W tym miejscu z kolei dziękuję bardzo Shadi i Radkowi że wykazali się dużą cierpliwością w oczekiwaniu na mnie na mc donaldzie, naczekaliście się na mnie kochani ale musicie mi wybaczyc bo w drodze z Jaworzna miałam takie mleko na drodze ze czubka mojego samochodu nie widziałam przez co musiałam jechać wolniej. Bardzo jestem wam wdzięczna że zrobiliście to dla mnie. Przepraszam Was za kłopot i dziękuję!

Dziękuję też Szybkiemuelwisowi za Pizze! pycha była! Dziękuję! :)

No i to na tyle!

Pamiętajcie! Co złego to nie Miska Ryżu! :mrgreen:

dozo za tydzień! :)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2013, 16:41 przez Miska Ryżu, łącznie zmieniany 1 raz.
Smutno Ci? A może budyń? :)

emdżej
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 17 lis 2009, 22:04
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Slask sie rozrasta

Post autor: emdżej » 22 lis 2009, 00:37

Dziękuję za miłe przyjęcie mnie w grupie. Nawet pomimo braku kapelusza i płaszcza. Teraz tylko próbuję dopasować nicki z forum do poszczególnych osób. Średnio mi idzie :lol:

Awatar użytkownika
Szybkielvis1981
Początkujący ✽✽
Posty: 225
Rejestracja: 09 mar 2009, 19:39
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Slask sie rozrasta

Post autor: Szybkielvis1981 » 22 lis 2009, 08:58

Miska nie przejmuj się takimi drodiazgami :wink:
a pizza była i tak zimna :eat:
Co nas nie zabije to nas wzmocni!

Awatar użytkownika
pazyfae
Debiutant ✽
Posty: 31
Rejestracja: 22 cze 2008, 11:31
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Slask sie rozrasta

Post autor: pazyfae » 22 lis 2009, 10:14

dziękuje wszystkim za tak udane spotkanko :mrgreen: znowu poznalam wspaniale osoby z forum. Obysmy sie spotykali czesciej.
Ja mniej wiecej wiedzialam kto jest kto w realu:P
podsumowywujac było super, a najlepiej szla nam gra w bilarda hehe

Szybkielvis mam nadzieje ze nie zalujesz ze urodziny spedziles w TAKIM gronie :mrgreen:

pozdrawiam Was
Marta
CD od 2008, 46 kg/165 ccm

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Posty: 1624
Rejestracja: 26 cze 2007, 15:56
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Piekary Śląskie/Żory
Kontakt:

Re: Slask sie rozrasta

Post autor: Shadowka » 22 lis 2009, 10:55

No to i ja śpiesze podziękować, Tomasowi i Arlecie za to ,że są no uwielbiam Was :D
Arturowi za rozwiązywanie problemówy bytowych przy stole bilardowym, no i wspólne toczenie bil :P
Misce Ryżu za przywiezienie Mirkusi naszej kochanej i Miska nie przejmuj się tym ,że musieliśmy czekać poszło Ci całkiem sprawnie, a ja miałam okazję zjeśc dobre lody :) Tak jak miska wspomniała te pieniążki, żeby już tam się nie bawić w jakieś oddawanie dam na jelitę - mam nadzieję, że się zgadzacie dużo tego nie ma ale zawsze coś.
Mikrusia Ciebie widzieć to po prostu sama radość , no i dzięki za wspaniałą grę partnerko :)

elwis z żoną ma kręchę jak stąd do rzymu bo gdzie ciacho było ? :)
emdźej tak wystraszonej osoby jeszcze nie widziałam ale mam nadzieję, że już się przekonałeś ,że czasami nie gryziemy :)
pazyfea fajnie, że byłaś ledwo Cię Radi zobaczył i stwierdził, że warto było jechać :P
aa i jeszcze magda5-10-15 czy jakieś tam inne cyferki, wbicie tej czarnej piłeczki to był naprawdę majstersztyk :)

no to do zaś ;D
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Awatar użytkownika
Szybkielvis1981
Początkujący ✽✽
Posty: 225
Rejestracja: 09 mar 2009, 19:39
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Slask sie rozrasta

Post autor: Szybkielvis1981 » 22 lis 2009, 11:55

Pazyfae urodziny spędziłem w extra gronie :wink:

Shadi wiem jestem do ukarania ale się poprawię i następnym razem ciacho będzie własnoręcznej roboty.
Co nas nie zabije to nas wzmocni!

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Posty: 1624
Rejestracja: 26 cze 2007, 15:56
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Piekary Śląskie/Żory
Kontakt:

Re: Slask sie rozrasta

Post autor: Shadowka » 22 lis 2009, 12:02

elwis ty wczoraj urodziny miałeś???/ No to juz w ogóle niezła wtopa haha Powinienes nam coś zaśpiewać jak na ewlisa przystało bo jak już wszyscy uzgodniliśmy nie chcemy wiedzieć dlaczego jestes szybki :p
wszystkiego najlepszego w takim razie i hmm lepiej,żeby owo ciacho było pyszne :d
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Awatar użytkownika
Szybkielvis1981
Początkujący ✽✽
Posty: 225
Rejestracja: 09 mar 2009, 19:39
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Slask sie rozrasta

Post autor: Szybkielvis1981 » 22 lis 2009, 12:49

Myślę, że wszyscy opuściliby lokal gdybym zaczął śpiewać, a ciacho będzie przenajpyszniejsze.
Dzięki za życzenia
hmm szybki bo szybko jeżdżę samochodem ale staram się to robić bezpiecznie. I nie miejcie już w związku z moim nikiem kosmatych myśli :wink:
Ostatnio zmieniony 22 lis 2009, 19:07 przez Szybkielvis1981, łącznie zmieniany 1 raz.
Co nas nie zabije to nas wzmocni!

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: Slask sie rozrasta

Post autor: Raysha » 22 lis 2009, 12:59

Właśnie fajnie było u Martity, trzyma się nam bardzo dzielnie, to trzeba jej było przyznać
Miseczko nie przejmuj się tak bardzo, wiesz, że Crohn czeka tylko ;) Dziękuję Ci za podwózkę :*
Shadi, Ciebie również było fajnie zobaczyć :) Innych również :)

emdżej
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 17 lis 2009, 22:04
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Slask sie rozrasta

Post autor: emdżej » 22 lis 2009, 16:12

Shadowka pisze:emdźej tak wystraszonej osoby jeszcze nie widziałam ale mam nadzieję, że już się przekonałeś ,że czasami nie gryziemy :)
Czy dam radę się wytłumaczyć tym, że na początku próbowałem ochłonąć z nerwów, które zapewnił mi KZK GOP? :razz:

A teraz mam jedno pytanie o nick. Z kim ja byłem na pizzy? Z Arturem, Elvisem i jego żoną i...? Niestety moja pamięć bywa zawodna, a to naprawdę przesympatyczna kobieta.

Zablokowany

Wróć do „śląskie”