Śląski Oddział "J-Elity"

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Słonko
Początkujący ✽✽
Posty: 486
Rejestracja: 08 wrz 2006, 20:35
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Śląski Oddział "J-Elity"

Post autor: Słonko » 13 lut 2011, 19:50

Ja mogę skserować i rozprowadzić :)

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Śląski Oddział "J-Elity"

Post autor: Szaraja » 13 lut 2011, 20:13

Mamy jescze całą mase kalendarzyków do rozprowadznia. Chyba to bedzie lepsze niz ulotka. A tak z doświadczenia, to proście znajomych o 1%, to najpewniejszy sposób. Można poprosić w szpitalach, aby rozprowadzili kalemdarzyki wśród horych, itd. Na marginesie szpitale zwracją sie do nas o różne rzeczy- ostatnio zakupy na działdowską - Klinika dziecięca i CZD w Warszawie, wczesniej Kraków i Rzeszów- oprogramownaie Olimpusa do archiwizacji badań endoskopowych. Prokocim- sala leczenia bilogicznego, internet. Trudno mi wszystko spamiętać.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
Golfi
Doświadczony ❃
Posty: 1019
Rejestracja: 27 gru 2005, 22:41
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Śląski Oddział "J-Elity"

Post autor: Golfi » 13 lut 2011, 20:30

No tak kalendarzyki swoją drogą , choć z czasem całe grono znajomych ma już komplet... Myślę, że pomysł ulotki a do tego kalendarzyk do skrzynki pocztowej to dobra myśl. Każdy rozprowadzi w swojej okolicy - zawsze to dobra forma informowania ludzi o nas , o naszej chorobie a przy okazji ktoś tam pewnie da ten 1 % , zajrzy na stronkę internetową z czystej ciekawości :)
"Nic, co ma wielką wartość w życiu nie przychodzi łatwo."

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: Śląski Oddział "J-Elity"

Post autor: Raysha » 13 lut 2011, 22:01

Więc i ja pragnę podziękować za miły wczorajszy dzień. Było sympatycznie, dziękuję za wybranie mojej skromnej osoby, jak również gratuluję innym. Pizza była przednia :)

Wracając. Podoba mi się ten pomysł i mogę zrobić oczywiście tournee po Jaworznie. W najbliższym czasie stworzę propozycję plakatu, ewentualnie jakieś poprawki będziemy wprowadzać.

Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Posty: 324
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:04
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Śląski Oddział "J-Elity"

Post autor: Marky » 14 lut 2011, 00:53

Gratuluję utworzenia oddziału i trafnego wyboru władz :spoko:

Mam nadzieję, że podczas kolejnego spotkania nie będę miał już innych planów i z chęcią spotkam się z Wami na nowym "j-elitowym" terytorium :) Myślę że w ogóle Małopolska wspólnie ze Śląskiem będzie organizować szereg inicjatyw, tak jak to miało miejsce do tej pory :D
martita pisze:Co do samego spotkania to było fajnie jak zawsze, miło Was widzieć, aczkolwiek brakowało mi 2 osób bardzo, no ale następnym razem mam nadzieję się zjawią :wink:
Nie wiem kogo masz na myśli Martusiu, ale mam nadzieję że moja nieobecność jest usprawiedliwiona. Wiesz, że jeśli tylko byłbym w domku w jako takiej formie z pewnością wybrałbym się na Śląsk tym bardziej, że jechała Madzia z Pawłem. Ale tak jak piszesz jeszcze będzie wiele okazji żeby się spotkać na Śląsku :wink:
W słowach jest magia, w czynach jest prawda.

Awatar użytkownika
simon
Początkujący ✽✽
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2011, 16:51
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: Śląski Oddział "J-Elity"

Post autor: simon » 14 lut 2011, 18:53

z chęcią skopiuję i rozniosę ulotki u siebie!!!! tylko wzór np. w PDF mi potrzebny :razz:
"I am the master of my fate,
I am the captain of my soul." - William Ernest Henley

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Śląski Oddział "J-Elity"

Post autor: tom-as » 25 mar 2011, 22:23

jako OT

Miska Ryżu pisze:Nic sie kamas nie martw, wiem że kiepskie pocieszenie ale jak już pisała martita mi równiez w czasie naszego spotkania spod csk kołpaki ukradli tak myślę ze zgłosze to na policję bo oprócz moich kołpaków mam wrażenie, kołpaków pozbyło się tez auto stojące obok mnie. Oczywiście nie liczę że je odzyskam, ale skoro w tej okolicy grasują osoby kradnące kołpaki to można by o tym fakcie policję poinformować.
a to info z dziś...

"Policjanci ustalili, że młodociany gang działał od początku tego roku na osiedlu Tysiąclecia, Ligocie, w Piotrowicach, na osiedlu Paderewskiego oraz miastach ościennych."

http://www.slaska.policja.gov.pl/wiadom ... fiaty.html

możliwe że to ci od kołpaków :-)

Zablokowany

Wróć do „śląskie”