01.10.11 spotkanie - dyskusja w Dąbrowie Górniczej

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Golfi
Doświadczony ❃
Posty: 1019
Rejestracja: 27 gru 2005, 22:41
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: 01.10.11 spotkanie - dyskusja w Dąbrowie Górniczej

Post autor: Golfi » 01 paź 2011, 09:17

do zobaczenia cudaczki , koło 11.30 wbijam :)
"Nic, co ma wielką wartość w życiu nie przychodzi łatwo."

Awatar użytkownika
TigeR
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 28 lip 2010, 22:32
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: 01.10.11 spotkanie - dyskusja w Dąbrowie Górniczej

Post autor: TigeR » 01 paź 2011, 18:05

Tez dzieki za spotkanie mimo tego, ze nie moglem do konca zostac. Przepraszam ze nie pozegnalem sie z Wami, ale nie chcialem tez przerywac spotkania. Zaluje tylko ze nie moglem zostac dluzej.
"Life without change might be called anything except life, it's nothing more than experience"

"Happiness is like glass. It may be all around you, yet be invisible. But if u change your angle of viewing a little, then it will reflect light more beautifully than any other object around you."

"The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow."

Awatar użytkownika
Golfi
Doświadczony ❃
Posty: 1019
Rejestracja: 27 gru 2005, 22:41
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: 01.10.11 spotkanie - dyskusja w Dąbrowie Górniczej

Post autor: Golfi » 01 paź 2011, 18:19

ale fajnie ze wpadlesTigeR, aa na obowiązki rady nie ma :) gwizdać trzeba hehe
"Nic, co ma wielką wartość w życiu nie przychodzi łatwo."

Awatar użytkownika
TigeR
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 28 lip 2010, 22:32
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: 01.10.11 spotkanie - dyskusja w Dąbrowie Górniczej

Post autor: TigeR » 01 paź 2011, 18:40

Albo machac choragiewka ;)
"Life without change might be called anything except life, it's nothing more than experience"

"Happiness is like glass. It may be all around you, yet be invisible. But if u change your angle of viewing a little, then it will reflect light more beautifully than any other object around you."

"The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow."

Awatar użytkownika
subzero
Aktywny ✽✽✽
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2011, 16:36
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: K-ce bejbe

Re: 01.10.11 spotkanie - dyskusja w Dąbrowie Górniczej

Post autor: subzero » 01 paź 2011, 21:30

Tworzycie świetną atmosferę na takich spotkaniach :) pełna otwartość, świetne to jest.
Jesli ktoś tu z forum jeszcze się by wahał czy wybierać się na taki forumowy meeting czy nie, to szczerze polecam.
A poza tym to spotkanie (a zwłaszcza odpowiedzi obecnych lekarzy na pytania uczestników) dały mi dużo informacji za co bardzo wdzięczna jestem :)
Dziękuje.

Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
Posty: 1475
Rejestracja: 03 lip 2008, 10:38
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: 01.10.11 spotkanie - dyskusja w Dąbrowie Górniczej

Post autor: Miska Ryżu » 01 paź 2011, 22:04

subzero pisze:A poza tym to spotkanie (a zwłaszcza odpowiedzi obecnych lekarzy na pytania uczestników) dały mi dużo informacji za co bardzo wdzięczna jestem :)
to my sie cieszymy że wiedzę szerzyć możemy :) kolejna okazja na zdobycie wiedzy już 10.12 w Krakowie! przedstawicieli śląska oczywiście nie zabraknie :)
martita pisze: Super, że są nowe osoby na spotkaniach, super, że udało się wsparcie znaleźć w innych osobach i super, że się rozwijamy, no ale w końcu jaki Zarząd taki Oddział
martituś mowa :mrgreen:

super spotkanie było, niskie dziękczynne ukłony dla Pani Docent Chlebowczyk i Pana Dr Małucha :-)

ogromnie się cieszę że nasz oddział tak ładnie działa, tyle się dzieje i nowe osoby przychodzą i do przodu :-) kogo nie było, niech żałuje :mrgreen: kropka :oops:
Smutno Ci? A może budyń? :)

Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Posty: 324
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:04
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 01.10.11 spotkanie - dyskusja w Dąbrowie Górniczej

Post autor: Marky » 01 paź 2011, 22:22

subzero pisze:Tworzycie świetną atmosferę na takich spotkaniach :) pełna otwartość, świetne to jest.
Jesli ktoś tu z forum jeszcze się by wahał czy wybierać się na taki forumowy meeting czy nie, to szczerze polecam.
A poza tym to spotkanie (a zwłaszcza odpowiedzi obecnych lekarzy na pytania uczestników) dały mi dużo informacji za co bardzo wdzięczna jestem :)
Dziękuje.
Dzięki subzero :!: Takie słowa dają nam motywacje do dalszych działań a jednocześnie są najlepszą "reklamą" naszych spotkań :wink:

Szczerze mówiąc początkowo miałem obawy co do frekwencji ze względu na krótki okres przygotowań, ale forumowa działalność Martity i mobilizacja wszystkich wahających się osób do uczestnictwa w spotkaniu zrobiła swoje. Myślę że jak tak dalej pójdzie i będziemy mieć troszkę więcej czasu na zareklamowanie kolejnego spotkania to następnym razem będziemy musieli dostawiać krzesła :brawo: Martusiu powinni Cię zaangażować w kampanii 'głosuj w wyborach' - a wtedy frekwencja dobijałaby do 100% :)

Miło było znów Was spotkać jak również posłuchać Dr Małucha i Doc. Chlebowczyk, którzy z pełnym zaangażowaniem odpowiadali na wszystkie pytania naszych CuDaków. Byłem również pod wrażeniem Pani Natalii Matyby, która w żadnym momencie nie próbowała przemycić podtekstów politcznych a dzięki jej pomocy mogliśmy się spotkać i praktycznie sprawdzić nasze zdolności organizacyjne :wink:

Można sobie życzyć tylko więcej takich spotkań i realizacji jednego z pomysłów dotyczącego utworzenia dedykowanego oddziału leczącego NZJ na Śląsku :roll:
W słowach jest magia, w czynach jest prawda.

Awatar użytkownika
Marky
Specjalista ds. Żywienia
Posty: 324
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:04
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 01.10.11 spotkanie - dyskusja w Dąbrowie Górniczej

Post autor: Marky » 01 paź 2011, 22:45

martita pisze: i innych osób z naszej paczki też oczywiście sie liczy , nie mogę tego pominąć :wink:
Oczywiście Śląska ekipa J-elity rządzi i jej całej należą się gratulacje :jupi:

A mój komentarz wynikał z tego, że w drodze na spotkanie zabrałem na "pokład" Stanleya, który opowiadał jak przekonująco namawiałaś go do uczestnictwa w spotkaniu :wink:
W słowach jest magia, w czynach jest prawda.

Awatar użytkownika
subzero
Aktywny ✽✽✽
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2011, 16:36
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie
Lokalizacja: K-ce bejbe

Re: 01.10.11 spotkanie - dyskusja w Dąbrowie Górniczej

Post autor: subzero » 02 paź 2011, 00:20

Marky brzmiałeś jakbys sam był lekarzem :mrgreen:

Awatar użytkownika
TigeR
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 28 lip 2010, 22:32
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

Re: 01.10.11 spotkanie - dyskusja w Dąbrowie Górniczej

Post autor: TigeR » 02 paź 2011, 01:04

martita pisze: dzięki za transport
No problem :wink:
"Life without change might be called anything except life, it's nothing more than experience"

"Happiness is like glass. It may be all around you, yet be invisible. But if u change your angle of viewing a little, then it will reflect light more beautifully than any other object around you."

"The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow."

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: 01.10.11 spotkanie - dyskusja w Dąbrowie Górniczej

Post autor: tom-as » 02 paź 2011, 06:54

W lokalnym paśmie TVP Info (czyli tvp katowice) jakoś wieczorem na tzn 'pasku' kilka razy przewinęła się info o inauguracyjnym spotkaniu towarzystwa j-elita w zagłębiu :-)

stanley
Debiutant ✽
Posty: 35
Rejestracja: 18 lis 2010, 08:46
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: krakow

Re: 01.10.11 spotkanie - dyskusja w Dąbrowie Górniczej

Post autor: stanley » 02 paź 2011, 10:16

Witam wszystkich uczestników sobotniego spotkania i wielkie dzięki za miło spędzony czas w Dąbrowie Górniczej :smile: Teraz jedynie mogę żałować że się wcześniej nie przełamałem,no ale lepiej późno niż wcale-a powiem tym co się wahają-że tam nikt nie gryzie:)))natomiast Marticie nie można się oprzeć hehe,stad moja tam obecność z czego jestem happy
Marky,Magdalene i Pawelhks-dziękuję za transport :smile:

Awatar użytkownika
izo.sim
Doświadczony ❃
Posty: 1479
Rejestracja: 22 sty 2009, 17:20
Choroba: CD u dziecka
województwo: śląskie
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: 01.10.11 spotkanie - dyskusja w Dąbrowie Górniczej

Post autor: izo.sim » 02 paź 2011, 12:21

martita pisze:... no ale w końcu jaki Zarząd taki Oddział :lol: :lol: :lol:
żartuję oczywiście :wink:
To nie żart - to święta prawda :razz:
Bardzo żałuję, że nie byliśmy z Marcinem - niestety ponownie jesteśmy w szpitalu.
https://marcinsim.wordpress.com/

02.05.2011 - 25.01.2012 HUMIRA
REMICADE:
05.06.2012, 19.06.2012, 16.07.2012,
11.09.2012, 6.11.2012, 2.01.2013, 27.02.2013 po kilku minutach odłączony z powodu reakcji alergicznej czyli wykluczenie z programu lekowego

Operacje Marcina:
I. 6.01.2012 uchyłek Meckela
II. 10.02.2012 resekcja ileo-cekalna
III. 27.04.2012 resekcja zespolenia z II operacji i wstępnicy

Awatar użytkownika
Golfi
Doświadczony ❃
Posty: 1019
Rejestracja: 27 gru 2005, 22:41
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: 01.10.11 spotkanie - dyskusja w Dąbrowie Górniczej

Post autor: Golfi » 02 paź 2011, 12:36

Marky - świetna prezentacja , nie zdążyłem wczoraj Ci pogratulować :) stanley, witaj na pokładzie :) oby coraz więcej osób się przełamywało , aa co do Martity to prawda - jej nie da się oprzeć haha :D:D
izo.sim, trzymajcie się i do zobaczenia wkrótce ! :)
"Nic, co ma wielką wartość w życiu nie przychodzi łatwo."

Awatar użytkownika
eni80
Aktywny ✽✽✽
Posty: 525
Rejestracja: 28 lis 2010, 13:31
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: 01.10.11 spotkanie - dyskusja w Dąbrowie Górniczej

Post autor: eni80 » 02 paź 2011, 20:19

I tak Cudaki . Miło było się z Wami spotkać :) Szkoda ,że nie mogłam zostać dłużej - raz ,że obowiązki , dwa złe samopoczucie :) Mam nadzieję że następnym razem uda mi się z Wami pobyć dłużej i poznać lepiej :wink: Do tej pory nie mam pojęcia kto jest kim :) Dobrze by było mieć identyfikatory. Wiem , kto to martita , hmmm myli mi się golfi z tomasem( chyba ) :lol: , wiem , kto to pawelhks :lol: Masakra jakaś . :lol:
eni :serce: :serce: :serce:

Zablokowany

Wróć do „śląskie”