DZIEŃ EDUKACJI O NZJ W RZESZOWIE - 12 GRUDNIA 2009

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
nataly
Debiutant ✽
Posty: 19
Rejestracja: 05 paź 2009, 23:43
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

DZIEŃ EDUKACJI O NZJ W RZESZOWIE - 12 GRUDNIA 2009

Post autor: nataly » 23 lis 2009, 11:23

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dzień Edukacji o NZJ, do Wojewódzkiego Szpitala nr 2 przy ulicy Lwowskiej 60 w Rzeszowie w dniu 12.12.2009 od godziny 10 do 14
W programie wykład Pana Doktora Bartosza Korczowskiego oraz Pani Dietetyk Urszuli Grochowskiej, indywidualne konsultacje, zabawy dla dzieci oraz wręczenie im upominków od J-elity. Będzie można porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i na pewno bardzo miło spędzić sobotę.
Zapraszamy bardzo serdecznie!!!
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009, 19:06 przez nataly, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiech to pół pocałunku :)

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: DZIEŃ EDUKACJI O NZJ W RZESZOWIE - 12 GRUDNIA 2009

Post autor: Szaraja » 09 gru 2009, 08:09

Ponieważ nikt nic nie pisze, więc zachęcę.
Dla dzieci spotaknie z Mikołajem i zabawy. Z tego co wiem, zgosiło się już ok. 60 osób. Jeszcze jedna fanatstyczna sprawa - organizuje to wspólnie kilka osób, które od pażdziernika są w Zarządzie oddziału. Trzymam kciuki i wiem, ze na pewno będzie super.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
LaStella81
Początkujący ✽✽
Posty: 381
Rejestracja: 21 lis 2008, 20:53
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Niebo Niebieskie
Kontakt:

Re: DZIEŃ EDUKACJI O NZJ W RZESZOWIE - 12 GRUDNIA 2009

Post autor: LaStella81 » 09 gru 2009, 18:42

Szaraja pisze:Jeszcze jedna fanatstyczna sprawa - organizuje to wspólnie kilka osób, które od pażdziernika są w Zarządzie oddziału. Trzymam kciuki i wiem, ze na pewno będzie super.
Wspólna organizacja :)
Nawet ja dziś po kolonoskopii wstałam z leżanki i w godzinkę po badaniu biegałam jeszcze z kilkoma formalnościami w sprawie lokum na spotkanie.
Ból fizyczny ma w sobie to że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija.
Ból psychiczny ma w sobie to że zabija nas codziennie od nowa-my jednak ciągle żyjemy.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: DZIEŃ EDUKACJI O NZJ W RZESZOWIE - 12 GRUDNIA 2009

Post autor: Mamcia » 09 gru 2009, 19:58

Brawo i z tego co wiem, nie tylko dziewczyny. Powodzenia.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: DZIEŃ EDUKACJI O NZJ W RZESZOWIE - 12 GRUDNIA 2009

Post autor: Szaraja » 11 gru 2009, 21:11

Zglosilo sie 80 osob w tzm 20 dzieci. Jestem pod wrazeniem. Brawo.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

michal88
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 02 gru 2009, 23:44
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: rzeszów/kraków
Kontakt:

Re: DZIEŃ EDUKACJI O NZJ W RZESZOWIE - 12 GRUDNIA 2009

Post autor: michal88 » 11 gru 2009, 22:39

Witam,

Mozna przyjść na spotkanie nie potwierdzając tego wczesniej?
Bo do końca nie wiedziałem czy jutro będę miał mozliwość przyjścia i wkońcu udało sie wygospodarować czas;-), a nie potwierdziłem tego.

Znajdzie się jakies miejsce?>

Pozdrawiam
Born to be wild!!!

Awatar użytkownika
LaStella81
Początkujący ✽✽
Posty: 381
Rejestracja: 21 lis 2008, 20:53
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Niebo Niebieskie
Kontakt:

Re: DZIEŃ EDUKACJI O NZJ W RZESZOWIE - 12 GRUDNIA 2009

Post autor: LaStella81 » 12 gru 2009, 17:25

Pozwolę sobie napisać o dzisiejszym spotkaniu na Podkarpaciu w kilku słowach.

Było suuuuuuuuuuuuuper!!!
Zebraliśmy się w dużej aulii Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie, natomiast dzieci miały swoje spotkanie na małej aulii w pionie pediatrycznym tegoż szpitala.
Dla dzieci zabawy i konkursy przygotowały trzy fantastyczne dziewczyny, oraz naszych milusińskich odwiedził Mikołaj z podarunkami.
W tym czasie spora grupa dorosłych wysłuchała wykładu prof.dr hab n.med Bartosza Korczowskiego-gastroenetologa i zarazem ordynatora oddziału pediatrii.
Wykład o naszych chorobach został zakończony gromkimi brawami.
Po wykładzie nastąpił mały poczęstunek i indywidualne konsultacje u pana doktora.
Kolejny wykłąd o tłuszczach i ich roli w naszym organiźmie wygłosiła pani mgr.inż Urszula Grochowska z Warszawy.

Wszystkim za spotkanie serdecznie dziękuję, szczególne tym którzy nam tak bardzo pomogli organizować spotkanie i mam nadzieję że do kolejnego razu na podkarpaciu.
Ból fizyczny ma w sobie to że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija.
Ból psychiczny ma w sobie to że zabija nas codziennie od nowa-my jednak ciągle żyjemy.

Awatar użytkownika
nataly
Debiutant ✽
Posty: 19
Rejestracja: 05 paź 2009, 23:43
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Re: DZIEŃ EDUKACJI O NZJ W RZESZOWIE - 12 GRUDNIA 2009

Post autor: nataly » 13 gru 2009, 18:39

Zgadzam się z Tobą było świetnie! Zainteresowanie było bardzo duże, materiały J-elity rozeszły się szybciutko i myślę, że wszystkim się podobało!
Marlena dziękujemy za wszystko, bez Ciebie nie dalibyśmy rady przygotować tego spotkania!
Uśmiech to pół pocałunku :)

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2007, 17:20
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: DZIEŃ EDUKACJI O NZJ W RZESZOWIE - 12 GRUDNIA 2009

Post autor: doelli » 13 gru 2009, 19:42

Przybyłam na spotkanie z trzema moimi rozrabiakami, dziewczyny się z nimi nie nudziły, a ja mogłam spokojnie posłuchać wykładów, niestety jeżeli chodzi o poznanie się było bardzo anonimowo, trzeba się było nieźle na główkować, żeby kogoś z forum zidentyfikować...kto się znał, to się znał, a kto przyszedł nowy, ten jak nie był dociekliwy, to nikogo nie poznał, więc proponuję na przyszłość coś w tym kierunku poczynić, na pewno byli ludzie z forum, ale nie było szans kogokolwiek poznać, udało mi się zidentyfikować nataly, chwilę pogadać z Panią Dietetyczką,pojawiło się też w informacji końcowej dwóch Grześków i dowiedzieć się, że jedna z obecnych osób, jest z Rzeszowa i pracuje w szpitalu, tak na prawdę było bardzo anonimowo...
Ukłony dla tych, co zorganizowali spotkanie, bo dzięki temu wiemy, że jest spore zainteresowanie, taką formą spotkań... w szpitalu jest dobre zaplecze i powinno się, to wykorzystać...
Podziękowania dla dziewczyn opiekujących się naszymi pociechami, bo bez nich nie miałabym żadnych szans, żeby być na spotkaniu, bo nie miałam ich z kim zostawić.
Średni syn, jak dostał książeczkę "Piotrek pyta", to mi się pytał czy mam chore jelita...? :lol:
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: DZIEŃ EDUKACJI O NZJ W RZESZOWIE - 12 GRUDNIA 2009

Post autor: Szaraja » 13 gru 2009, 21:26

Edukacja naszych dzieci też się przyad, przynajmniej, nie będą sie pytać - mamo dlaczego tyle jesteś w tejj łazeince :razz: . Gratuluję spotkania i frekwencji, jestem pod wrażeniem. A co do anonimowości, myślę, ze sporo osób poznało się na spotkaniach wyjazdowych, na których jest więcej czasu na to. Na wykładach jednodniowych niestety, czsu na to brak. Ja równiez przyłączam sie do podziękowań skierowanych do p. dr Korczowskiego i p.Uli Grochowskiej oraz wszystkich oragniozatorów. Jestem pełna podziwu, że tyle osób włączyło się w oragnizację tego spotkania. jak tak dalej pójdzie to południe Polski zdominuje działania Twoarzystwa. Czekamy na Oddział Śląski.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: DZIEŃ EDUKACJI O NZJ W RZESZOWIE - 12 GRUDNIA 2009

Post autor: Mamcia » 13 gru 2009, 22:10

Ja gratuluje dziewczynom. rzeczywiście południe się rozwija imponująco i co ważne chyba widzi efekty swojej pracy.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
LaStella81
Początkujący ✽✽
Posty: 381
Rejestracja: 21 lis 2008, 20:53
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Niebo Niebieskie
Kontakt:

Re: DZIEŃ EDUKACJI O NZJ W RZESZOWIE - 12 GRUDNIA 2009

Post autor: LaStella81 » 14 gru 2009, 19:19

Nataly łatwo było zidentyfikować :wink:
A ten pracownik szpitala z Rzeszowa to trudno domyśić się bo są to dwie osoby:dwie panie tam pracują co były na spotkaniu.
A żeby nie było tajemnicy to jestem jedną z nich :oops:
Ból fizyczny ma w sobie to że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija.
Ból psychiczny ma w sobie to że zabija nas codziennie od nowa-my jednak ciągle żyjemy.

Awatar użytkownika
doelli
Aktywny ✽✽✽
Posty: 501
Rejestracja: 03 gru 2007, 17:20
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: DZIEŃ EDUKACJI O NZJ W RZESZOWIE - 12 GRUDNIA 2009

Post autor: doelli » 15 gru 2009, 13:03

A ja to ta matka z trójką chłopaków,... :wink:
doelli
Jak dobrze, że jesteście!

Awatar użytkownika
nataly
Debiutant ✽
Posty: 19
Rejestracja: 05 paź 2009, 23:43
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Re: DZIEŃ EDUKACJI O NZJ W RZESZOWIE - 12 GRUDNIA 2009

Post autor: nataly » 15 gru 2009, 16:22

A ja znam Was obie hihi :wink: Następnym razem postaramy się, żeby nie było tak anonimowo :wink:
Uśmiech to pół pocałunku :)

Zablokowany

Wróć do „podkarpackie”