Podkarpacki Oddział J-elity

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
nataly
Debiutant ✽
Posty: 19
Rejestracja: 05 paź 2009, 23:43
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Podkarpacki Oddział J-elity

Post autor: nataly » 06 paź 2009, 23:12

Moi Drodzy, na spotkaniu w Lubenii powstał zarząd Oddziału Podkarpackiego. Mam nadzieję że uda nam się zrobić wiele dobrych i ciekawych rzeczy :razz: Jeśli macie jakieś propozycje, pomysły, uwagi, problemy do poruszenia piszcie o nich tutaj lub do mnie natalia.wickowska@wp.pl :) Możemy liczyć na pomoc innych oddziałów i myślę, ze sobie poradzimy :) W Lubenii pojawił się pomysł zainstalowania internetu na oddziale dziecięcym w Rzeszowie, moim zdaniem pomysł świetny :) Innym, było stworzenie bardziej intymnych warunków dzieciom w czasie badań również na tym oddziale, proszę więc o uwagi i pomysły jak można by to zrobić? Wszystkie Wasze propozycje są ważne! Jestem pewna, że Oddział Podkarpacki będzie pomocny w wielu sprawach :)
Uśmiech to pół pocałunku :)

Awatar użytkownika
Raysha
Weteran ✿
Posty: 4274
Rejestracja: 06 sie 2006, 12:44
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie

Re: Podkarpacki Oddział J-elity

Post autor: Raysha » 07 paź 2009, 07:50

Chciałam powitać nową panią Prezes oddziału podkarpacia. :prosze:
Gratuluję! Mam nadzieję, że bedziecie się solidnie rozbudowywać i prężnie działać :prosze: :cool2:

wiem, nie na temat

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Podkarpacki Oddział J-elity

Post autor: Szaraja » 07 paź 2009, 08:44

Mikrusia, jak najbardziej na temat, ja tez gratuluję i witam wirtualnie, bo osobiście już było. :roll:
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Podkarpacki Oddział J-elity

Post autor: Mamcia » 08 paź 2009, 22:30

Gratulowałam osobiście, a oddziałowi z Prezes torpedą dobrze wróżę. Co do internetu to chcemy aby był na wszystkich oddziałach dziecięcych, bo najbardziej cierpią dzieciaki wyrwane ze swojego środowiska i rodzice niemający z nimi kontaktu. SMA czy MMS to nie to samo co pogadanka z kamerką. Ta drogą można również uczestniczyć w lekcjach. Ale rozbiłam OT. Wydzielcie
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
nataly
Debiutant ✽
Posty: 19
Rejestracja: 05 paź 2009, 23:43
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Re: Podkarpacki Oddział J-elity

Post autor: nataly » 09 paź 2009, 19:14

Dziękuję wszystkim za miłe słowa i za trzymanie kciuków :) A porównanie do torpedy powaliło mnie na łopatki hehehe Mamciu pozdrawiam Cię serdeczniaście :wink: Pomysł z internetem jest świetny i jest już nawet kilku chłopaków którzy obiecali się rozejrzeć więc sprawa pomalutku pójdzie do przodu myślę :) no i na pewno będzie spotkanie Mikołajkowe ale szczegóły dopiero za jakiś czas :razz:
Uśmiech to pół pocałunku :)

Zablokowany

Wróć do „podkarpackie”