2-4 październik

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

2-4 październik

Post autor: Mamcia » 29 sie 2009, 10:51

Zapraszamy na weekend do ośrodka Maraton http://www.maraton.biz/ . Program integracyjno szkoleniowy. Dofinansowanie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów oraz członków Towarzystwa J-elita. Sprawdzona kadra, wykłady, warsztaty, indywidualne konsultacje. Ognisko, wycieczka do Łańcuta, hala sportowa. Zapisy jak zwykle j-elita@iimcb.gov.pl lub telefonicznie.
Ostatnio zmieniony 06 paź 2009, 20:46 przez Mamcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: 2-4 październik

Post autor: Szaraja » 01 wrz 2009, 21:51

PROGRAM SPOTKANIA:
piatek - przyjazd od 16, kolacja, wykłąd i spotkanie integracyjne
sobota - śniadanie, wyjazd do Zamku w Łańcucie - (odpłatnośc indywidualna uczestników), obiad, wykłady, kolacja, wykład, ognisko
niedziela - śniadanie, wykład, dyskusja, obiad i pożegnanie

Ośrodek fajny, pokoje wygodne, łazienki ok. Wszystko obejrzałam. Nawet hala jest do siatki i kosza. Miejsce na grila w całości zadaszone, z ławami, tak, że nawet deszcz nie straszny.
Pierwsze zgłoszenia już są , ale im więcej zainteresowanych tym lepiej.
Konkretne tematy wykładów oraz prelegenci zostaną podane w ciągu tygodnia.

[ Dodano: 03-09-2009 ]
Na dzień dzisiejszy mamy potwierdzony przyjazd dr Piotra Albrechta - gastrologa ze szpitala na Dziłdowskiej w Warszawie, p. Urszuli Grochowskiej - dietetyczki, p. Niny Opic- psychologa. Ponadto prawdopodobnie będzie dośwaidczona kosmetyczka- wizażystka, co docenią zwłaszcza dziewczyny biorące sterydy, a i chłopcom przyda się trochę wiedzy na temat pielęgnacji twarzy. :wink:
Spotkanie rozpoczniemy od ciepłej kolacji o 18, następnego dnia wykłady, wieczorem ognisko. Spotkanie zakończymy obiadem w niedzielę. Ponieważ tym razem Zamek w Łańcucie będzie czynny, planujemy wycieczkę, na której będzie można zwiedzić zamek i powozownię. Tutaj musimy zdecydować, czy jedziemy na wycieczkę w sobotę do południa, czy w niedzeilę rano. Wtedy wykłady są planowane na sobotę od 15 do wieczora oraz piątek wieczorem. Z niedzielą zobaczymy, ale chyba poświęcilibyśmy ją na rozmowy i konsultacje.
Na razie tyle, czekam na zgłoszenia do p.Sylwii, na adres j-elita@iimcb.gov.pl
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2009, 16:23 przez Szaraja, łącznie zmieniany 1 raz.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Natalka
Weteran ✿
Posty: 4895
Rejestracja: 19 kwie 2007, 13:54
Choroba: CD
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 2-4 październik

Post autor: Natalka » 04 wrz 2009, 13:23

Zapowiada się świetnie, niestety ja mam wesele 3 października ;/
Nie istnieją żadne określone potrawy, które zasadniczo wpływają na ciężkość przebiegu lub na rodzaj nawrotu choroby u wszystkich pacjentów.
poradnik żywieniowy Falka

Artur rodzic
Aktywny ✽✽✽
Posty: 584
Rejestracja: 03 paź 2007, 21:16
Choroba: CD u dziecka
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Sandomierz

Re: 2-4 październik

Post autor: Artur rodzic » 04 wrz 2009, 16:24

Ja niestety jak zwykle na spotkanie które jest dłuższe niż 1 dzień raczej nie będę mógł przyjechać, jednak chętnie spotkałbym się z wami przynajmniej na kilka godzin, może podjechał bym na ciekawe wykłady.
Witam wszystkich i dziękuję za miłe przyjęcie na Forum.

Adam 18 lat, 63 kg, 176 cm, CD zdiagnozowane w 2005 roku Bierze Pentasa 1*2. Leczony w MSWiA kolejny rok z "Biologią".

Awatar użytkownika
LaStella81
Początkujący ✽✽
Posty: 381
Rejestracja: 21 lis 2008, 20:53
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Niebo Niebieskie
Kontakt:

Re: 2-4 październik

Post autor: LaStella81 » 04 wrz 2009, 20:38

Wstępnie się też zapisuję, moja obecnośc uzależniona od tego czy będzie zjazd na uczelni czy nie.
Ból fizyczny ma w sobie to że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija.
Ból psychiczny ma w sobie to że zabija nas codziennie od nowa-my jednak ciągle żyjemy.

Awatar użytkownika
cordo
Aktywny ✽✽✽
Posty: 932
Rejestracja: 01 wrz 2007, 18:53
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: 2-4 październik

Post autor: cordo » 05 wrz 2009, 15:03

ja rowniez zapisuje sie z mama

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Posty: 1624
Rejestracja: 26 cze 2007, 15:56
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Piekary Śląskie/Żory
Kontakt:

Re: 2-4 październik

Post autor: Shadowka » 05 wrz 2009, 20:38

znamy juz kwoty?
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: 2-4 październik

Post autor: Szaraja » 08 wrz 2009, 08:08

Odpłatnośc jak zwykle- darowizna na J-elitę, aby być pewnym przyjazdu zgłaszających się.
Artur, przyjedzcie w sobotę, wykłądy chyba będą po południu, wieczorem ognisko. Zapraszamy na obiad. Rano chyba zwiedzanie zamku w Łańcucie. La Stella, Ty na pewno wpadniesz do nas, grzechem by było, gdyby nie. Mam nazdieję, że w końcu ukostytuuje się zarząd oddziału, bo go oficjalnie do tej pory nie wybrano.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Posty: 1624
Rejestracja: 26 cze 2007, 15:56
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Piekary Śląskie/Żory
Kontakt:

Re: 2-4 październik

Post autor: Shadowka » 08 wrz 2009, 08:34

Szaraja pisze:Odpłatnośc jak zwykle- darowizna na J-elitę, aby być pewnym przyjazdu zgłaszających się
Szaraja fajnie, ale powiedz mi jakie są ceny :) ja może ślepa jestem ale nie widzę ile to ma kosztować interesuje mnie kasa za członka jelity i być może za męża tegoż członka :)
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

sylwia2009
Debiutant ✽
Posty: 41
Rejestracja: 19 lut 2009, 11:32
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 2-4 październik

Post autor: sylwia2009 » 10 wrz 2009, 09:46

Jeśli chce się ktoś zapisać to proszę piszczcie do mnie na j-elita@iimcb.gov.pl

Pozdrawiam

Pieter
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 11 wrz 2009, 10:22
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Przeworsk
Kontakt:

Re: 2-4 październik

Post autor: Pieter » 11 wrz 2009, 12:17

Witam
jestem tu nowy ; ( , niedawno zdiagnozowano u mnie chorobę crohna.
Jestem bardzo zainteresowany tym spotkaniem, już pisałem na e-mail o zapis a także dołączyłem do członkostwa j-elity ,
proszę o więcej informacji ceny zakwaterowania, wyżywienia itp.
z góry dziękuję

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: 2-4 październik

Post autor: Szaraja » 11 wrz 2009, 21:29

Pieter, gdzie się leczysz? jesli Rzeszów dostaniesz zaproszenie. W moim pierwszym poscie jest napisane co będzie. Jesli się zgłosiłeś to wystarczy. Od Sylwii dostaniesz wiadomośc jakie są zasady. Ważne dla nas jest czy masz orzeczenie o niepełnosparwności. Jeśli nie , złóż dokumenty do Powiatowego Centrum pomocy rodzinie, tam orzeczenie dostanieszz. Wniosek od lekarza rodzinnego plus dokumentacja ze szpitala wystarczy.
Do zobaczenia
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Pieter
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 11 wrz 2009, 10:22
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Przeworsk
Kontakt:

Re: 2-4 październik

Post autor: Pieter » 12 wrz 2009, 17:19

dopiero co wypościli mnie ze szpitala w Przeworsku, badali mnie usg, kolonoskopia (+ biopsja wycinkowa), bad hist-pat., krew, mocz , leżałem ponad tydzień mam skierowanie do poradni gastroenterologicznej w P-sku. i tam będę "leczony" :-p, ogólny stan zdrowia na dzień dzisiejszy dobry ale czuje co jakiś czas lekkie bule (może jestem teraz na to bardziej wyczulony) a jak zjem coś ciężko strawnego lub to co mi nie służy nasila się bul i w skrajnych okolicznościach biegunka, leki które biorę to: encorton, azatiopryna i polprazol, orzeczenia nie mam ale zrobię według wskazówek,
Bardzo Dziękuję.
Pozdrawiam

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: 2-4 październik

Post autor: Szaraja » 13 wrz 2009, 10:29

pogadamy w Lubenii, ja jednak jak i wiele innych osób na forum polecam ośrodki referencyjne- czyli wskazane przez Min. zdr. jako specjalistyczne.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 2-4 październik

Post autor: Mamcia » 13 wrz 2009, 20:37

Pogadamy, bo AZA nie daje się na dzień dobry. Na powitanie jest 5-ASA i ew budesonid lub steryd ogólny w zależności od ciężkości rzutu i umiejscowienia choroby.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Zablokowany

Wróć do „podkarpackie”