Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Dębinówce k/Rzeszowa

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Dębinówce k/Rzeszowa

Post autor: Szaraja » 04 gru 2008, 22:57

Sara przykro mi bardzo, z powodu Piotrka, szkoda tylko, ze zmaisat telefonicznei mnie powiadomić piszesz na forum. Do mnie dobija sie mama , która koniecznei chcę przyjechać, a nie mam dla niej miejsca. teraz w ostatsnim momencie nie wiem czy się zdecyduje, juz za późno , zeby dzwonić- forum , to nie miejsce na takie informacje, musicie dzwonić do J-leity, lub organizatora.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
LaStella81
Początkujący ✽✽
Posty: 381
Rejestracja: 21 lis 2008, 20:53
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Niebo Niebieskie
Kontakt:

Re: Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Dębinówce k/Rzeszowa

Post autor: LaStella81 » 07 gru 2008, 22:06

pawelhks pisze:Dlaczego nikt nie pisze jak fajnie bylo w Rzeszowie?
Sądzę że jeszcze są pod wpływem emocji jakie tam były i tym wszystkim spotkaniom towarzysko - rozrywkowo - kulinarno - imprezowym.
Jak odrobinkę odpoczną to rozpocznie się pisanie o tym jak było FANTASTYCZNIE.

poprawiłam cytowanie
Ostatnio zmieniony 08 gru 2008, 11:17 przez LaStella81, łącznie zmieniany 1 raz.
Ból fizyczny ma w sobie to że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija.
Ból psychiczny ma w sobie to że zabija nas codziennie od nowa-my jednak ciągle żyjemy.

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Posty: 1624
Rejestracja: 26 cze 2007, 15:56
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Piekary Śląskie/Żory
Kontakt:

Re: Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Dębinówce k/Rzeszowa

Post autor: Shadowka » 07 gru 2008, 22:28

ojj tak było wyjątkowo, mimo, że Pan z ośrodka chciał nas początkowo poustawiać to nie udało Mu się i bawiliśmy się super dobrze :twisted:
Dziękuję Szaraji za chęci, czas i wszystko co musiała poświęcić żeby zorganizować ten zjazd, warto było , wyszło Ci dużo lepiej niż sama się spodziewasz. Dodatkowo wielkie dzięki za uratowanie nas po przyjeździe i odwiezienie na miejsce i z miejsca tej fajnej imprezy :) Jeszcze dzięki za dbanie o mojego Gucia i miłe przyjęcie ojca Gucia :)
majka83 dzięki za wspólną podróż , kupienie biletu no i zszokowanie mnie w pociągu :)
tom-as za podróż, tachanie bagażu, rozbawianie mnie cała drogę żebym nie zwariowała no i nie musisz dziękować, że znalazłam Ci miejsce siedzące w drodze powrotenej :)
Paweł za wycieczkę do kina, dużo uśmiechu , mapę i wytrwanie mojej dzisiejszej prowokacji przy obiedzie :)
magdalene i tola no co tu dużo mówić jesteście the best i dzięki za to, że jeteście po prostu ;)
wszystkim za wytrzymywanie moich ciążowych widzi mi się, wiedzialam, że na Was można liczyć :)
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Awatar użytkownika
obyty.z.cu
Doradca CU
Posty: 7790
Rejestracja: 28 lis 2008, 13:48
Choroba: CU
województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: wielkopolska- Leszno

Re: Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Dębinówce k/Rzeszowa

Post autor: obyty.z.cu » 07 gru 2008, 22:36

no to fotkach widac ze impreaz byla super !..gratuluje...ech...
„Przytulanie jest zdrowe. Wspomaga system immunologiczny, utrzymuje człowieka w dobrym zdrowiu, leczy depresje, redukuje stres, przywołuje sen, odmładza, orzeźwia, nie ma przykrych skutków ubocznych, jest więc po prostu cudownym lekiem ..."Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku" . https://senmaluszka.pl

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Posty: 1624
Rejestracja: 26 cze 2007, 15:56
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Piekary Śląskie/Żory
Kontakt:

Re: Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Dębinówce k/Rzeszowa

Post autor: Shadowka » 07 gru 2008, 23:02

magdalene pisze:Shadowka napisał/a:
wszystkim za wytrzymywanie moich ciążowych widzi mi się,

Do usług ;) . W końcu to dzięki Tobie była wczoraj cytryna do herbaty :P ;) .

wiem wiem owieczko ;)
o tej naszej prywatnej toalecie nie będziemy wspominać :P
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Dębinówce k/Rzeszowa

Post autor: tom-as » 08 gru 2008, 19:12

po raz kolejny kapitalny weekend.

wielkie dzieki dla absolutnie wszystkich! Pawła, toli, shadi, offcy, majki83, Klaudii, Kingi, Anety i Grześka i wielu wielu innym. Generalnie wszyskim dzięki. Ale tak naprawdę to przede wszystkim Szaraji za zorganizowanie tego weekendu i jak się okazało genialne zakwaterowanie w tym drugim domku.. Ty wiesz dlaczego ;-)


a tak btw: http://chipsyicola.wordpress.com/

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Dębinówce k/Rzeszowa

Post autor: Mamcia » 08 gru 2008, 19:34

Ja żałuję, że nie mogłam być a Wami, ale cieszę się, że przynajmniej część zoboaczę już w sobotę w Warszawie. Możę ktoś się jeszcze skusi i dojedzie. Atrakcje w trochę innym stylu zapewnione.
Przenocować też się da.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
klaudiab87
Debiutant ✽
Posty: 38
Rejestracja: 08 gru 2008, 18:59
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Dębinówce k/Rzeszowa

Post autor: klaudiab87 » 08 gru 2008, 20:12

bardzo fajny weekend, świetni ludzie i bezcenne wspomnienia!!!

Dziękuję WAM WSZYSTKIM!!!
"Tragedie zdarzają się wszędzie. Możemy doszukiwać się przyczyn, winić innych, wyobrażać sobie jak odmienne byłoby bez nich nasze życie. Ale wszystko to nie ma znaczenia, zdarzyły się i koniec. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały, i rozpocząć odbudowę." - Paulo Coelho

Krzycho
Początkujący ✽✽
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2007, 21:55
Choroba: CU
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Dębinówce k/Rzeszowa

Post autor: Krzycho » 11 gru 2008, 21:51

Trochę długo się zbierałem żeby coś napisać, ale w końcu ja również chciałbym dorzucić swoje trzy grosze.
Muszę powiedzieć, że bardzo fajnie było zobaczyć znowu te twarze znajome, no i nieznajome także. Nie wiem co bym bez Was zrobił. To, że Was spotkałem zmieniło moje życie i dopiero teraz mogę się przekonać jak bardzo. Dlatego kiedy tylko mogę jadę żeby znowu Was zobaczyć i poczuć ten klimat, kiedy wszyscy dookoła są moimi przyjaciółmi, poczuć tą taką wspólnotę, gdzie nie ma miejsca na samotność.
Każde miejsce ma jakąś swoją specyfikę, jakieś uroki, niekiedy jest tam magia, innym razem szczęśliwe źródełko. Jednak zawsze to ludzie, przede wszystkim, nadają takim miejscom szczególnego znaczenia i sprawiają, że w środku ulewy potrafi zaświecić słońce, albo w mroźny dzień robi się nagle gorąco. Dębinówka to miejsce, które teraz nabrało właśnie takiego szczególnego znaczenia. Tam właśnie gdzieś w trawie zostały nasze uśmiechy, na drzewach wiszą gdzieś nasze radosne okrzyki, a na chodniku rozbrzmiewa jeszcze echo naszych kroków. Czy kiedyś tam wrócę? Nie wiem. Czy to zapamiętam ? Na zawsze.
Trzeba także napisać o ludziach szczególnych, takich którzy sprawiają, że spotkania takie się udają. Tak się zastanawiałem : dlaczego są regiony, gdzie nic się nie udaje, natomiast w innych regionach udaje się wszystko? Bo są tam właśnie ludzie szczególni, którzy mają w sobie jakiś niesamowity magnetyzm, do których wszyscy lgną i którzy potrafią porwać tłumy do czynu. Bez nich jest jakoś nijak, z nimi wszystko jest ciekawe i fajne. Chyba to dlatego, że jak ktoś dla innych poświęca tak wiele i w swoją działalność wkłada tyle serca, to tą dobroć, ciepło i zaangażowanie wszyscy muszą zauważyć i powiedzieć sobie, że to ktoś z wielkim sercem. W Dębinówce było kilka takich osób, bez których nie byłoby tak fantastycznie, ale przede wszystkim trzeba powiedzieć o Szaraji, która zainicjowała to spotkanie i potrafiła stworzyć wspaniałą atmosferę.
Dziękuję Wam wszystkim, że byliście. Mogło by być dłuższe to spotkanie, ale mam nadzieję, że jeszcze się nie raz zobaczymy przy jakiejś okazji.
Pozdrawiam.
Boże spraw żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce.

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Dębinówce k/Rzeszowa

Post autor: Mamcia » 11 gru 2008, 22:06

On jest tak jak Benia Krzyk, który "mówi mało, ale on mówi smacznie"," Benia mówi mało, ale człowiek ma chęć, żeby on jeszcze coś powiedział". Młodzież, która nie czytała Opowiadań Odeskich Izaaka Babla - zachęcam.
I mnie się tak marzy, aby Krzych zaczął pisać felietony do kwartalnika, bo ma wiele ciekawych spostrzeżeń i język giętki i szkoda, aby jego smaczne teksty ginęły na forum - medium ulotnym, bez śladu w druku.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Dębinówce k/Rzeszowa

Post autor: Szaraja » 12 gru 2008, 08:15

Ja też przyłączam się do prośby do Krzycha- pisz do Kwartalnika. Żałuję, że Twoje dotychczasowe relacje ze spotakń , nie są zapisane na papierze. Myślę, że więcej osób zachęci Twoje pisanie niż jakiekolwiek inne formy zachęty, do przyjazdu na spotkania. dziekuję równiez wszystkim za miłe słowa. To najprzyjemniejszy element po zakończeniu spotkania- ale atmosfere tych spotkań robicie Wy, a ja zawsze mam"mokre oczy" czytąjc potem relacje. Zawsze powtarzam, ze mimo nieszczęścia jakim jest choroba naszego dziecka, zostaliśmy niesamowicie ubogaceni- mamy w każdym zakątku Polski przyjaciól, na których zawsze mozemy liczyć- na co nie raz dawaliście doowody.
dziękuję
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
Shadowka
Doświadczony ❃
Posty: 1624
Rejestracja: 26 cze 2007, 15:56
Choroba: CU
województwo: śląskie
Lokalizacja: Piekary Śląskie/Żory
Kontakt:

Re: Spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Dębinówce k/Rzeszowa

Post autor: Shadowka » 12 gru 2008, 09:34

Krzychu podejrzewam pisze tutaj co czuje, pewnie potem gdyby musiał coś poprawiać albo trzeba było to jakoś jeszcze redagować nie byłoby już takie same, trzeba to brać takie jakie jest.
Naprawdę oddaje obraz tych spotkań w wyjątkowy sposób po co ktoś ma coś pisać na siłę skoro jest taki talent ;)
Szaraja pisze:awsze powtarzam, ze mimo nieszczęścia jakim jest choroba naszego dziecka, zostaliśmy niesamowicie ubogaceni- mamy w każdym zakątku Polski przyjaciól, na których zawsze mozemy liczyć- na co nie raz dawaliście doowody.
Te znajomości są chyba najcenniejszym darem jaki ma wynagrodzić te niepokoje, cierpienia i troski. Gdyby człowiek został sam byłoby strasznie ciężko.
Pozdrawiam
Shadi

"nie szukałam doskonałości - sama przyszła "

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „podkarpackie”