Rzeszów - Piknik z okazji Światowego Dnia NZJ - zapraszamy

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Filifionka
Początkujący ✽✽
Posty: 375
Rejestracja: 12 gru 2014, 14:36
Choroba: nie ustalono
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Myślenice

Re: Rzeszów - Piknik z okazji Światowego Dnia NZJ - zapraszamy

Post autor: Filifionka » 29 maja 2015, 22:09

Ale u Was będzie się działo, nawet Kinia87 zawita :razz:
Szkoda, że nie mam bliżej, bo prawie mam przerwę między zajęciami i chętnie bym dołączyła :kox: No ale może kiedyś :neutral:

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Rzeszów - Piknik z okazji Światowego Dnia NZJ - zapraszamy

Post autor: chrzanovy » 30 maja 2015, 20:06

No my już po. Jestem pewien że impreza się udała na 5tke. W sumie było napewno ze 100 osób i to z odległych miast co dowodzi że inicjatywy tego typu są potrzebne. Strasznie dziękuję wszystkim w pomocy, Wykłady super, dzieciaki też napewno sie nie nudziły. Zapodajcie fotosy! :)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

sofijka
Aktywny ✽✽✽
Posty: 699
Rejestracja: 30 paź 2013, 23:37
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rzeszów - Piknik z okazji Światowego Dnia NZJ - zapraszamy

Post autor: sofijka » 30 maja 2015, 21:12

Ależ się cieszę, że taki sukces odnieśliście, wielkie gratulacje! :brawo:
chrzanovy pisze:Zapodajcie fotosy!
Dokładnie, foty bardzo mile widziane

A moje drogie Rosomaki jak tam tivi? Czy można się spodziewać jakiegoś nagrania z Waszego zacnego piknikowania :smile: ?

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Posty: 1466
Rejestracja: 10 lis 2014, 17:31
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: Rzeszów - Piknik z okazji Światowego Dnia NZJ - zapraszamy

Post autor: patkaas » 30 maja 2015, 21:20

Było wspaniale! A oto fotorelacja: https://www.facebook.com/media/set/?set ... ploaded=45

TV ja już oglądałam i wyszło bardzo dobrze. Jak pojawi się w internecie, to zapodam linka ;)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽
Posty: 659
Rejestracja: 30 wrz 2014, 19:33
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: R....

Re: Rzeszów - Piknik z okazji Światowego Dnia NZJ - zapraszamy

Post autor: Kinia87 » 30 maja 2015, 21:33

patkaas pisze: a co do telewizji, to nie musisz się obawiać. kamera nie będzie za Tobą gonić :P
Rafaello pisze:Zawsze też można chodzić dokładnie za plecami kamerzysty ;)
aha, mmhhhhmm, ok, tia jasne...a mówiłam!! :kox: ale widziałam reportaż i doszłam do wniosku, że Dorotka i Piotrek nadają sie na gwiazdy telewizje a u mnie nie wykryto zawału serca :razz:

Patrycja zostały jeszcze zdjęcia w trakcie gry chrzanovego na gitarze (grupowe) ale to już ktos inny robił :wink: :wink: :wink:

Dziękuje za dobra zabawę, "pamiątki" oraz poznanie nowych osób :roll: :roll:
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

krzych84
Początkujący ✽✽
Posty: 91
Rejestracja: 20 paź 2013, 19:16
Choroba: osoba zainteresowana
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Rzeszów - Piknik z okazji Światowego Dnia NZJ - zapraszamy

Post autor: krzych84 » 30 maja 2015, 21:39

Jest już dostępna relacja na TVP Rzeszów:

http://rzeszow.tvp.pl/20276139/rodzice- ... nocza-sily
"Oddział Podkarpacki J-elity zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca o godz. 16:00 w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie".

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Posty: 1466
Rejestracja: 10 lis 2014, 17:31
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: Rzeszów - Piknik z okazji Światowego Dnia NZJ - zapraszamy

Post autor: patkaas » 30 maja 2015, 21:42

krzych84 pisze:Jest już dostępna relacja na TVP Rzeszów:

http://rzeszow.tvp.pl/202...i-jednocza-sily
o dzięki :)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Rafaello
Początkujący ✽✽
Posty: 101
Rejestracja: 16 lis 2014, 19:12
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów /ok.Rzeszowa

Re: Rzeszów - Piknik z okazji Światowego Dnia NZJ - zapraszamy

Post autor: Rafaello » 30 maja 2015, 21:46

Co do samego dnia (tak w ramach częściowej relacji), to świetna była forma wykładu Pani dietetyk, która postanowiła skupić się na jednych z częściej kupowanych produktów, opowiedzieć o tym jaki powinien być ich skład, cechy i/lub wygląd, po czym pokazać co możemy spotkać na półkach sklepowych i jak ten skład może bardzo odbiegać i co z tymi "podróbkami" jest nie tak.
Jak opisała wygląd i cechy jakie powinien posiadać chleb, to tak szczerze powiedziawszy nie wiem czy przez 10 lat widziałem coś co mogłoby aspirować choć do miana dobrego chleba, a co tu dopiero mówić o prawdziwym :D
Z drugiej części dnia nie mogę powiedzieć wiele, bo w głównej mierze utknąłem przy pierwszej pomocy (gdzie zostałem otoczony odpowiednią opieką :wink: )

Gdybym miał wystawić notę całości, to byłoby to 11 na 10. :rockon:
Mimo tego że skończyło się na tym iż od pasa w dół tylko pasek mi nie przemókł. (A nie wierzyli że chcę zdążyć przed deszczem :P ). Iść przez burzę z oberwaniem chmury - wrażenia bezcenne :D

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Rzeszów - Piknik z okazji Światowego Dnia NZJ - zapraszamy

Post autor: chrzanovy » 30 maja 2015, 22:03

teraz troche ochłonąłem już bo dzisiaj cały dzień na adrenalince, jak to było w kabarecie Mumio

- co za dzień ( tłum ang. what a night!) :)

Fantastycznie ze Patrycja załatwiła TV, nasz mesydż ma szanse na szerszy odbiór. Chciałem też dodać że troszke szkoda że nie pokazali ile ludzi od nas pracowało dzisiaj nad imprezą, wychodzilismy chyba mały maraton po korytarzach. Cieszy mnie też że na pikniku w patio zyskały także dzieci z innych oddziałów bo tak sie składa że robiliśmy imprezę w środku wszystkich skrzydeł. Więc z okienek było widać wiele machających buziaków. Baloniki też poszły na góre do tych dzieciaków które nie mogly zejsc i pewnie troche im się poprawił humorek. Czapa biedrona wędrowała z głowy na głowę :) Troche pogralismy na gitarrach. Odbyły się różne konkursy, chociaż ciężko było odciągnąć dzieciaki od zjedzalni. Swietnie dali czadu karatecy z klubu Aikido, a trzeba pamiętac ze z nieba lał się żar. Po Evencie grupa do zadań specjalnych udała się na toczenie kuli na kręgielni i skonsumowaliśmy lubieżnie pizzerię. Zapodajcie jkies foto dla tych co nie mają fejsa i tkwią w sredniowieczu ( np dla mnie) :)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

apetka
Debiutant ✽
Posty: 13
Rejestracja: 26 lut 2015, 10:54
Choroba: CU u rodzica
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Rzeszów - Piknik z okazji Światowego Dnia NZJ - zapraszamy

Post autor: apetka » 30 maja 2015, 22:06

Witam,
Tu mama Dawidka - tego od gitary ( bo był jeszcze jeden Dawidek na pikniku - a może i więcej), impreza bardzo fajna, sympatyczna super zorganizowana a tego pogoda jak na zamówienie w sam raz na piknik. Na prawdę - bez "słodzenia" Wielki Szacun" dla Brygady - J ( Patrycja, Piotrek, Konrad, Robert, Dorota oraz Marlenka - i wielu innych, których niestety nie poznałam osobiście a i jeszcze Kinia i Robert). Bawiliśmy się wspaniale!! Dzięki i trzymajcie tak dalej.

Awatar użytkownika
patkaas
Koordynator
Posty: 1466
Rejestracja: 10 lis 2014, 17:31
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Kontakt:

Re: Rzeszów - Piknik z okazji Światowego Dnia NZJ - zapraszamy

Post autor: patkaas » 30 maja 2015, 22:18

chrzanovy, ale te fotki możesz zobaczyć bez posiadania konta :) Tak jest, dzięki tv mamy nadzieję na szerszy odbiór, bo... "Brygada-J łączy siły." Dużo przed nami!

apetka, witaj :) miło było porozmawiać i mam nadzieję do następnego!
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek miesiąca w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Rzeszów - Piknik z okazji Światowego Dnia NZJ - zapraszamy

Post autor: chrzanovy » 30 maja 2015, 22:20

Tu mama Dawidka - tego od gitary ( bo był jeszcze jeden Dawidek na pikniku - a może i więcej), impreza bardzo fajna, sympatyczna super zorganizowana a tego pogoda jak na zamówienie w sam raz na piknik. Na prawdę - bez "słodzenia" Wielki Szacun" dla Brygady
My także wysyłąmy szacun dla apetki, tak kozackiej mamy tylko pozazdrościć, !
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

kalka_96
Znawca ❃❃
Posty: 2119
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: K-w

Re: Rzeszów - Piknik z okazji Światowego Dnia NZJ - zapraszamy

Post autor: kalka_96 » 30 maja 2015, 22:40

:brawo:

Awatar użytkownika
chrzanovy
Znawca ❃❃
Posty: 2134
Rejestracja: 30 lis 2014, 13:44
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Głogów Młp/Rzeszów
Kontakt:

Re: Rzeszów - Piknik z okazji Światowego Dnia NZJ - zapraszamy

Post autor: chrzanovy » 31 maja 2015, 12:34

patkaas pisze:chrzanovy, ale te fotki możesz zobaczyć bez posiadania konta
ok super, teraz widze ze działa na kompie bo staraŁEM sie zerknąć na androidzie a widać ze android nie ogarnia, extra fotosy
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę

Oddział Podkarpacki zaprasza na grupę wsparcia Brygada-J w każdy ostatni wtorek mc w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Awatar użytkownika
Konraaad
Aktywny ✽✽✽
Posty: 579
Rejestracja: 24 wrz 2014, 00:23
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Rzeszów - Piknik z okazji Światowego Dnia NZJ - zapraszamy

Post autor: Konraaad » 31 maja 2015, 15:01

Wczorajszy dzień zaliczam do bardzo udanych :wink:
Ekipa z Podkarpacia udowodniła, że potrafi stanąć na wysokości zadania :P Każdy kto choć w minimalnym stopniu przyczynił się do zorganizowania IBD Day zasługuje na wielkie gratulacje :spoko: A trzeba przyznać, że rąk do pracy nie brakowało! Frekwencja była naprawdę wysoka!
Poznałem wiele nowych osób, nie tylko z Podkarpacia. Świadczy to o szerokim zasięgu naszego wydarzenia :spoko:
Reportaż w TV jest świetnym podsumowaniem tego o co walczymy i co chcemy zmienić. Im więcej osób o nas usłyszy, tym większa szansa na sukces!

Dla tych którzy nie mają mnie w znajomych na FB, zapodaję fotosa z kręgli

Obrazek
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę :spoko:

Zablokowany

Wróć do „podkarpackie”