Podkarpacie,może spróbujemy...

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
kaskaaa1502
Aktywny ✽✽✽
Posty: 622
Rejestracja: 13 maja 2014, 19:50
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Podkarpacie,może spróbujemy...

Post autor: kaskaaa1502 » 30 wrz 2014, 20:57

Szaraja, a mozna wiedziec kto z lekarz bedzie wspolpracowal? tak z ciekawosci pytam
A jak się przewrócę, to się podniosę. A jak się nie podniosę to sobie poleżę i ...uj :P

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽
Posty: 659
Rejestracja: 30 wrz 2014, 19:33
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: R....

Re: Podkarpacie,może spróbujemy...

Post autor: Kinia87 » 30 wrz 2014, 21:52

Chciałabym zapytać, czy niejaki dr Huk dalej pracuje na oddziale w szpitalu nr 2??
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Podkarpacie,może spróbujemy...

Post autor: Szaraja » 30 wrz 2014, 22:14

Dr Huk jest ordynatorem oddziału gastroenterologii w szpitalu nr 2 w Rzeszowie, teraz jednak rozmawiałam z dr Korczowskim ( szefem oddziału dziecięcego- gastroenterologiem w szpitalu nr 2 ) oraz dr Gutkowskim ( szefem oddziału gastroenterologii i hepatologii w szpitalu nr 1 )
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
Konraaad
Aktywny ✽✽✽
Posty: 579
Rejestracja: 24 wrz 2014, 00:23
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Podkarpacie,może spróbujemy...

Post autor: Konraaad » 01 paź 2014, 20:25

Szaraja, Super!! Fajnie, że coś ruszyło i są już jakieś konkrety :D
Jeśli chodzi o przydział poszczególnych zadań, to ja oczywiście służę pomocą :) Tylko nie wiem co miałbym robić...? Jestem otwarty na propozycje :P
A jeśli chodzi o Dni Edukacji to jak to w praktyce wygląda? (Nigdy wcześniej nie uczestniczyłem w takim przedsięwzięciu :oops: ). I czy faktycznie trwa to cały dzień?
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę :spoko:

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Podkarpacie,może spróbujemy...

Post autor: Szaraja » 01 paź 2014, 22:15

W trakcie Dni Edukacji jest kilka wykładów, dość krótkich , bo trwających ok. 30 min. maksymalnie. Oprócz tematów stricte medycznych, możemy mieć też inne tematy - diety, odliczenia podatkowe, prawo pracy. Nie wyczerpują one tematów, ale na potrzeby nasze ( pacjentów ) są wystarczające. Myślę, że naszym zadaniem będzie rozwieszenie plakatów, znalezienie ewentualnie sponsorów na drobiazgi dla dzieci ( potrzebny będzie ktoś do prowadzenia zajęć z dziećmi, jak Rodzice siedzą na wykładach), trzeba przygotować pismo do pacjentów z informacją o spotkaniu, załatwić salę na wykłady i dla dzieci, a ponadto dobrze by było zaplanować działania na kolejne miesiące, zastanowić się co chcemy jeszcze zrobić dla chorych i ich rodzin. Może warto powielić pomysły z innych oddziałów. Kolejna sprawa to rozpropagowanie zbiórki 1 % podatku ( rozliczenia już niedługo). To tylko propozycje, a dalsze pomysły po Waszej stronie.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
Konraaad
Aktywny ✽✽✽
Posty: 579
Rejestracja: 24 wrz 2014, 00:23
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Podkarpacie,może spróbujemy...

Post autor: Konraaad » 01 paź 2014, 22:51

Wow...!! Dużo tego :P Na pewno jest co robić...
W takim razie proponuję takie zupełnie nieoficjalne spotkanie. Może na tym weekendzie?? Takie nieduże, kilku osobowe, dla tych najbardziej zainteresowanych pomocą przy organizacji Dni Edukacji. Bardzo chciałbym pomóc, ale czytając te wszystkie "rzeczy" jakie trzeba ogarnąć, to powiem szczerze, że nawet nie wiem za co mógłbym się zabrać. A wiem, że na pewno coś się dla mnie znajdzie :D
Co powiecie na spotkanie np. w jakiejś rzeszowskiej Galerii. Można usiąść w ciepłym miejscu i pogadać na spokojnie, omówić różne pomysły i koncepcje. Myślę, że takie miejsca jak "Rynek" raczej odpadają, bo już jednak zimno jest i pewnie nie posiedzielibyśmy tam zbyt długo.
To jak?? Ktoś jest chętny na małe spotkanie w ten weekend??
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę :spoko:

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Podkarpacie,może spróbujemy...

Post autor: Szaraja » 01 paź 2014, 23:11

Niestety ja nie mogę, wyjeżdżam na ten weekend, a od poniedziałku jadę z córką do szpitala w Krakowie - nie wiem na razie na ile dni, dopiero następny weekend, tak jak proponowałam wcześniej, będzie dla mnie realny. Będziemy też znać termin Dni Edukacji.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
Konraaad
Aktywny ✽✽✽
Posty: 579
Rejestracja: 24 wrz 2014, 00:23
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Podkarpacie,może spróbujemy...

Post autor: Konraaad » 01 paź 2014, 23:31

Hmmm... Mi następny weekend niestety nie pasuje, bo jadę na szkolenie z pracy (3 dniowe).
To może końcówka przyszłego tygodnia, np. czwartek po południu? Albo ewentualnie jakiś termin już po 13 października?
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę :spoko:

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Podkarpacie,może spróbujemy...

Post autor: Szaraja » 09 paź 2014, 22:26

Proponuję spotkanie w przyszłym tygodni, napiszcie tylko czy w trakcie tygodnia, np. ok.18-19, czy w piątek, również o tej porze, chyba że wolicie weekend.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
kaskaaa1502
Aktywny ✽✽✽
Posty: 622
Rejestracja: 13 maja 2014, 19:50
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Podkarpacie,może spróbujemy...

Post autor: kaskaaa1502 » 10 paź 2014, 19:15

ja odpadam :( 15.10 mam ustalony termin przyjecia w klinice w lublinie i pewnie sobie poleże:(
A jak się przewrócę, to się podniosę. A jak się nie podniosę to sobie poleżę i ...uj :P

Awatar użytkownika
Konraaad
Aktywny ✽✽✽
Posty: 579
Rejestracja: 24 wrz 2014, 00:23
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Podkarpacie,może spróbujemy...

Post autor: Konraaad » 14 paź 2014, 19:16

W niedzielę wróciłem z wyjazdu, ale dopiero dzisiaj wszedłem na forum (brak czasu...) ;-(
Jeśli chodzi o ten tydzień to:
środa - jestem wolny od 18.30
czwartek - jestem wolny od 17.00
piątek - jestem już umówiony na spotkanie o 17.00, ale mogę przełożyć na jakiś inny termin więc teoretycznie jestem wolny od 17.00
sobota - jestem wolny od rana do 16.00 (wieczorem idę na urodziny kumpla :mrgreen: )
i niedziela - jestem wolny cały dzień :super:

Mam nadzieję, że uda nam się spotkać w tym tygodniu :)
Ogólnopolska Akcja Podnoszenia Wiary w Jednostkę :spoko:

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽
Posty: 659
Rejestracja: 30 wrz 2014, 19:33
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: R....

Re: Podkarpacie,może spróbujemy...

Post autor: Kinia87 » 14 paź 2014, 19:35

Ja to chyba nie przyjdę bo wy tacy zgrani a ja będę sie czuć jak piąte kolo u wozu :smutny:
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Podkarpacie,może spróbujemy...

Post autor: Szaraja » 14 paź 2014, 22:28

Ale głupoty gadasz, przecież my się znamy tylko z forum, a takie spotkanie pozwala na poznanie w realu, przychodź, tylko termin. Może w niedzielę wieczorem, albo w czwartek lub piątek, mogła by być też sobota do południa, ale to pewnie nie za dobry termin. Czekam na propozycje kiedy i gdzie
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
Konraaad
Aktywny ✽✽✽
Posty: 579
Rejestracja: 24 wrz 2014, 00:23
Choroba: CU
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Podkarpacie,może spróbujemy...

Post autor: Konraaad » 14 paź 2014, 23:43

Kinia87 pisze:Ja to chyba nie przyjdę bo wy tacy zgrani a ja będę sie czuć jak piąte kolo u wozu :smutny:
Kinia87, nawet tak nie gadaj !!
Ja jeszcze nie znam nikogo, ale właśnie bardzo zależy mi na takim spotkaniu, żeby poznać ludzi w realu, którzy zmagają się z takimi samymi problemami jak ja :P
Forum to tylko forum, ale nic nie zastąpi spotkania "na żywo". Napisz proszę jaki termin Ci pasuje. Wybierzemy coś, żeby każdemu odpowiadało :D

Co do miejsca spotkania, to co powiecie na moją wcześniejszą propozycję, tzn. żeby się spotkać np. w jakimś centrum handlowym ??
Czy może lepiej w jakiejś knajpce gdzieś na Rynku ??
Jeśli chodzi o mnie to ja się dostosuję, bo mieszkam w Rzeszowie, więc wszędzie szybko dojadę ;-)

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽
Posty: 659
Rejestracja: 30 wrz 2014, 19:33
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: R....

Re: Podkarpacie,może spróbujemy...

Post autor: Kinia87 » 15 paź 2014, 10:12

No dobra, może sie odezwę jak mnie stres nie zje przy was :roll:
Powiem tak, termin mi pasuje najbardziej niedziela (tutaj dowolna godzina) albo sobota ale tak po 16
A miejsce to wybieram McDonalda z zestawem Happy Meal w Galerii Rzeszowskiej:mrgreen: :mrgreen:
A na poważnie to nie znam Rzeszowa aż tak bardzo ale może jakoś wytłumaczycie mi :wink:
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

Zablokowany

Wróć do „podkarpackie”