J-ELITA ZAPRASZA NA HAPPENING DO WARSZAWY

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: J-ELITA ZAPRASZA NA HAPPENING DO WARSZAWY

Post autor: Baby » 11 paź 2013, 17:51

Zenobius, Zeno dzięki za reklamę :)
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Awatar użytkownika
Miska Ryżu
Doświadczony ❃
Posty: 1475
Rejestracja: 03 lip 2008, 10:38
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: J-ELITA ZAPRASZA NA HAPPENING DO WARSZAWY

Post autor: Miska Ryżu » 13 paź 2013, 23:58

Akcja akcja i po akcji :-)

Jak nam wyszło? :D fantastycznie! Nasze mimy były rewelacyjne i bardzo dzielne, gdyż słońce najwyraźniej uznało, że bardziej po drodze mu świecić w Katowicach. Także u nas odczuwalna temperatura była 7st Celsjusza a na południu kraju 18 ;-) Wielkie słowa uznania dziewczyny - CatAnn, Amtb dziękujemy!! Byłyście super hiper i w ogóle rewelacja! :D

Pomimo zimnej pogody przyszło nam pomóc bardzo wiele osób za co ogromnie dziękujemy! Cieszymy się bardzo, że byliście z nami w tym dniu i wspieraliście nas!

Mamy fajne zdjęcie ze smutną pandą którą zgarnęliśmy. Było dużo śmiechu i zainteresowania naszą akcją. Rozeszły nam się wszystkie ulotki. Generalnie strachu przed akcją było pełno, łącznie z tym czy nas straż miejska nie zgarnie, ale nic takiego nie miało miejsca. Mielismy za to obstawę dwóch patroli policji. :mrgreen:

Planowo akcja miała trwać do 15tej, niestety ze względu na mroźną pogodę musieliśmy ją skrócić i zakończyliśmy o 13tej. Odczuwalną temperaturę najlepiej obrazowały osoby chodzące w zimowych czapkach lub tak jak ja – człowiek z południa nie sprawdziwszy prognozy pogody i wysnuwszy zły wniosek, że w Warszawie będzie tak jak w Katowicach – z okularami przeciwsłonecznymi na głowie i rękawiczkami na dłoniach.

Jeszcze raz wszystkim którzy byli w tym dniu z nami i wspierali nas, BARDZO DZIĘKUJEMY! Bez Was ta akcja nie miałaby szansy powodzenia. Jesteście cudowni! Bardzo się cieszę, że na tylu osobach możemy polegać. Dziękuję! :)

Moje speszal dziękuje kieruje także do Kamila, Kamil wie za co. :wink: Ja za to nie wiem czy Kamil jest na forum, ale jeżeli nie to Baby przekaż proszę :-)

ps. wiem, że w swojej wypowiedzi się powtarzam, ale jestem ogromnie wdzięczna i strasznie się cieszę, że tyle osób pomimo tak złej pogody przyszło nam pomóc :-)

Dziękuję bardzo! CuDakowo rodzino :-)
Smutno Ci? A może budyń? :)

Awatar użytkownika
Lemaq
Początkujący ✽✽
Posty: 128
Rejestracja: 27 maja 2011, 00:41
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa

Re: J-ELITA ZAPRASZA NA HAPPENING DO WARSZAWY

Post autor: Lemaq » 14 paź 2013, 00:52

Jestem na forum, choć wchodzę bardzo rzadko, a jeszcze rzadziej logując się :mrgreen:

Co do pogody, fakt było zimno i wiało (później tak jakby trochę mniej) ale przynajmniej nie padało więc nie było najgorzej :) Gorzej zdecydowanie było pannie młodej która w sukni śmigała po placu zamkowym kilka metrów od nas :wink:

Zainteresowanie było naprawdę duże, szczególnie zagranicznych wycieczek, sporo osób robiło zdjęcia naszych mimów i toalet :) Popularnością wśród dzieciaków cieszyły się jak zwykle cukierki i lizaki oraz balony :) Było kilka osób które przystanęły na chwile żeby porozmawiać w tym para z rosji która zainteresowała się wydarzeniem :)

Osobiście uważam happening za udany :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: J-ELITA ZAPRASZA NA HAPPENING DO WARSZAWY

Post autor: Baby » 15 paź 2013, 10:06

Impreza była naprawdę udana. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie szczególnie amtb i Miska Ryżu, za pokonanie wielu kilometrów aby być z nami tego dnia. Wzbudziliśmy niemałe zainteresowanie. amtb i CatAnn byście najpiękniejszymi mimami :) Atrakcją stało się robienie zdjęć na klopie na tle Stadionu Narodowego ;) Wiele osób po raz pierwszy usłyszało o NZJ i do jest dla nas wielki sukces. Dziękuje także Pawłowi z zaprzyjaźnionego stowarzyszenia POL-ILKO za przybycie i uwiecznienie imprezy na zdjęciach oraz pomoc w dystrybucji ulotek. Kochane CUDaki z Mazowsza po raz kolejny pokazaliście że można na Was liczyć. DZIĘKUJEMY!!!

Jeszcze raz dziękujemy!
Załączniki
50.jpg
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

Zablokowany

Wróć do „mazowieckie”