Dzień Edukacji o NZJ i koncert charytatywny w Krakowie

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Emilo
Początkujący ✽✽
Posty: 184
Rejestracja: 05 mar 2007, 09:48
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Re: Dzień Edukacji o NZJ i koncert charytatywny w Krakowie

Post autor: Emilo » 22 lis 2008, 20:46

Piekne zdjecia, jak zawsze dobra robota :) nawet moj samochod sie pojawił a to ci frajda :P nawet wyszedł ladniej od właściciela :roll:

Renata2
Początkujący ✽✽
Posty: 394
Rejestracja: 22 sty 2007, 21:36
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: Dzień Edukacji o NZJ i koncert charytatywny w Krakowie

Post autor: Renata2 » 23 lis 2008, 06:15

Byłam pierwszy raz na takich wykładach, też jestem pod wrażeniem, ( faktycznie wykład prof. Hermana był świetny). Były prowadzone bardzo przystępnie jak na tematy, które poruszały i na słuchaczy laików ( w większości). Żałuję, że większość ludzi się nie "opisała" imieniem , spóźniłam się i nie mogłam się zorientować kto jest kto. Robota świetna, chylę czoła przed ludźmi, którzy poświęcili swój czas dla innych (i to sporo :!: ). Jeszcze raz gratulacje :brawo:
Renata2
asamax / salofalk /pentasa / 500g 2-0-2
tardyferon fol

Awatar użytkownika
Agikkus
Początkujący ✽✽
Posty: 423
Rejestracja: 21 cze 2007, 16:11
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: UK/Herts
Kontakt:

Re: Dzień Edukacji o NZJ i koncert charytatywny w Krakowie

Post autor: Agikkus » 23 lis 2008, 13:26

elwirka pisze:nawet nie będę dodawać moich bo wstyd ;p
elwirka - dawaj zdjecia! Nas tam nie bylo i chcielibysmy (a przynajmniej ja bym chciala :lol:) zobaczyc relacje z roznych perspektyw :)

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Dzień Edukacji o NZJ i koncert charytatywny w Krakowie

Post autor: Szaraja » 23 lis 2008, 17:51

Ponieważ wiele osób nie było jednak na wykładach, stąd pozwolę sobie złożyć na forum podziękowania przynajmniej części osób , które były zaangażowane w całe przedsięwzięcie- zarówno koncert charytatywny jka i Dzień edukacji. Po koleii, choć trudno mierzyć w jakikoleiek sposób zasługi dla tych wydarzeń-
dr Małgorzacie Sładek- za pomysł, kontakty, rozmowy ze sponosrami i masę czasu poświęconemu w organizację tego wydarzenia
p. Gosi Flis i Jej mężowi za piekny projekt plakatu i cegiełek
Magdalenie- za masę pomysłow, telefony, bieganie i wydaną kasę na bilety i nie tylko, a przede wszystkim za to że była na każde zawołanie
Toli- za skarbonkę, która jest nie do przecenienia, czas poświęcony na spotkania i wszystko inne :wink:
Dominikowi Smolarkowi, za piekne zdjecie na aukcję i reportaż - czekamy niecierpliwie na efekty na forum i może coś na stronę oddz. małopolskiego lub ZG
Wszystkim którzy przyczynili się do kiermaszu- prosze o dopisanie do spotu, gdybym kogoś pominęła:

majce83 za karteczki świąteczne, Żanecie za piękne choinki, Sabinie za całą paczkę różności- aniołki, obrazki, itd., agastaga- dzieki za pierniczki, Paniom ze świetlicy na oddziale V w Prokocimiu, za zachęcenie dzieci oraz wypiek serduszek i piekne ozdoby choinkowe, Rodzicom i dzieciom , które leżały na V-ce i pracowały ciężko nad cudownymi karteczkami i nie tylko.
Ilonie i Marcie za aprowizację.
Naszej Gosi z Krakowa za ratunek w ostatniej chwili i poprawki po- dziękuję Ci bardzo.
Elwirce i Sarze za pomoc przy aukcji.
Thomasowi za projekty w ostatnim momencie - na natychmiast
Naszej Mamci za to, że była obecna zarówno duchem przy przygotowaniach- zwłaszcza za papierów do zbiórki jak i ciałem w trakcie koncertu i wykładów
Na pewno kogos pominęłam, ale postaram się dopisywać , wybaczcie.
Ponadto sponsorami komncertu byli i dziękuję im bardzo, bo bez nich nic by z tego nie wyszło
Kroke- za niepowtarzalny koncert oraz płyty- już marzę o następnym- na marginesie w Łańcucie też koncertowali
Alchemii- za lokal, pomoc przy rozprowadzeniu plakatów, wystawienie skarbonki i fanty na aukcję
Filmotechnice- za rozwieszenie na mieścię naszych pięknych plaktów ( 300szt.)
p. Joannie Ciesla za ofiarowanie makijażu andrzejkowego na naszą aukcję
p. Jackowi za złoty napój gazowny na aukcję :wink: , a jego żonie za piękne szydełkowe aniołki na kiermasz
p. Rafałowi Jędrzejczyk za fenomenalne poprowadzenie koncertu i aukcji, mamy nadzieję, ze nie ostatni raz
Maćkowi za płyty na aukcje
Dziekuję równiez firmom farmaceutycznym- mam nadzieje, ze mogę na forum- Sherringowi, Astellasowi, Nestle, Fresnius -kabi, EwoPharma, Nutricii, które ofiarowały nam pieniązki i pomogły w oragnizacji spotkania
Dziekuję również Pani pielęgniarce z Kliniki gastroenterologii na Barci Śniadeckich, która odszukała adresy i wysłała w imieniu kliniki i J-elity zaproszenia na wykłady
Arteksowi- drukarni z Łańcuta, za zaproszenia i natychmiastowe wydrukowanie i zrobienie każdej rzecy o którą prosiłam.
Dziekuję również naszym wykładowcom
prof. Mach, prof. hermanowi, doc. Fyderek, dr Kłekowi, dr Sładek
Ogólne wielkie dzięki dla Wszytskich którzy przyjechali i zachcieli wysłuchac wykładów- bez Was nic by się nie odbyło.
Jeszze jedno - na razie wstępnie- zebralismy parwie 7000 zł plus od firm , które zobowiązały się przesłac pieniązki na konto J-elity. Całośc pieniędzy jest przenazcona na potrzeby sali leczenia biologicznego, która ma powstać w Klinice Pediatrii, gastroenetrologii i Żywienia w Prokocimiu


DZIĘKUJEMY W IMIENIU WSZYSTKICH DZIECI LECZONYCH NA NZJ NA ODDZIALE
Ostatnio zmieniony 23 lis 2008, 18:30 przez Szaraja, łącznie zmieniany 3 razy.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Dzień Edukacji o NZJ i koncert charytatywny w Krakowie

Post autor: Szaraja » 23 lis 2008, 21:34

No to kto zgłasza się na ochotika, na szybkie pisania sprawozdania z Krakowa- coby w Kwartalniku były wieści.
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
tom-as
Ekspert ✿✿
Posty: 6438
Rejestracja: 22 lut 2006, 14:49
Choroba: CD
województwo: śląskie
Lokalizacja: Oberschlesien / Las

Re: Dzień Edukacji o NZJ i koncert charytatywny w Krakowie

Post autor: tom-as » 23 lis 2008, 21:40

wykłady były fajne i dziękuję wszystkim którzy przyczynili sie by te dni doszły do skutku.
a przy okazji wykłądów... to przeogromna radość spotkać tylu znajomych w jednym miejscu.. a ponadto poznać nowe osoby :-)
Szaraja pisze:Thomasowi za projekty w ostatnim momencie - na natychmiast
tom-as'owi tom-as'owi :P ale wybaczam ;-)
a tak w ogóle to ciesze się bardzo, że projekty się spodobały :-)

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Dzień Edukacji o NZJ i koncert charytatywny w Krakowie

Post autor: Szaraja » 23 lis 2008, 22:20

No to sobi wydrukuję i powiesze jako laurkę nad swoim łóżkiem :razz:
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Awatar użytkownika
madziula
Aktywny ✽✽✽
Posty: 626
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:54
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Wroclaw/Cork (Irl)
Kontakt:

Re: Dzień Edukacji o NZJ i koncert charytatywny w Krakowie

Post autor: madziula » 24 lis 2008, 00:17

szkoda, ze nie jestem teraz w Polsce, ale super, ze sie udalo ;)
PS. skarbonka byla urocza ;)
kokodżambo i do przodu
podejrzenie choroby Crohna

Deniro_RS

Re: Dzień Edukacji o NZJ i koncert charytatywny w Krakowie

Post autor: Deniro_RS » 24 lis 2008, 06:02

Szaraja pisze:No to sobi wydrukuję i powiesze jako laurkę nad swoim łóżkiem
tak dokladnie i dołącz tą fotkę do kompletu :flowers: z podziekowaniami od nas :przytul:


Obrazek

Gośka
Początkujący ✽✽
Posty: 466
Rejestracja: 05 mar 2004, 11:38
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Brzeźnica/Kraków
Kontakt:

Re: Dzień Edukacji o NZJ i koncert charytatywny w Krakowie

Post autor: Gośka » 24 lis 2008, 12:33

Magdalena tak ladnie napisla podziękowanie dla Szaraji, ze mnie nie pozostaje nic innego jak się pod tym podpisać - co nieniejszym czynię.
Rownocześnie bardzo pragnę podziękować naszej "mlodzieży", która z takim oddaniem pracowała przy organizacji tego naprawdę wielkiego przedsięwzięcia i co najważniejsze powierzone zadanie wykonała na 5 z +. Cieszę się bardzo, ze rosną nam godni następcy, którzy jak widac będą kontynułować zapoczątkowaną przez nas pracę na rzecz osób z NZJ i wiem , że zrobią to z pewnościa 100% lepiej niż my.
Kochana Młodzieży Dzieki! Serdeczne dzięki!

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dzień Edukacji o NZJ i koncert charytatywny w Krakowie

Post autor: Mamcia » 24 lis 2008, 20:20

A ja przepraszam, że tak późno, ale dopiero wieczorem w niedzielę wróciłam z Krakowa i od rana wpadłam w wir papierków, pism, faktur, przelewów itp. I tak zamiast zajmować się sprawami wzniosłymi strawiłam dzień na rzeczach przyziemnych.
Wzniośle i duchowo-artystycznie to było w Krakowie. Organizacja, tmoswera, towarzystwo - super. Mój sen to tak działający oddział w każdym województwie.
Kochani, nie będę Was wszystkich wymieniać jeszcze raz, ale muszę wspomnieć o Szaraji, magdalene, Toli, Gośkach i oczywiście dr. Sładek - dziewczyny czapki z głów.
W przyszłym roku będzie jeszcze lepiej, bo ta lekcja nie poszła na marne.
Bawiłam się znakomicie, a Dzień edukacji o nzj super. Na listach jest ponad 120 osób, a nie wszyscy się wpisali.
Czekam na relacje do kwartalnika i zdjęcia ( myślę, że 2-3 musimy zamieścić).
dziękiii
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Szaraja
Specjalista ds. Porad Prawnych
Posty: 1574
Rejestracja: 09 sty 2006, 21:48
Choroba: CD u dziecka
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Dzień Edukacji o NZJ i koncert charytatywny w Krakowie

Post autor: Szaraja » 24 lis 2008, 22:55

Razem z Gosia i magdalene podsumowałyśmy nasze przychody z cegiełek, aukcji i zbiórki. Uzbieraliśmy 7184,60 zł. Myslę, ze niemało.
Dziekuję bardzo wszystkim ofiarodawcom w imieniu dzieci leczonych na oddziale V USD w Krakowie
Chwała tym którzy stworzyli to forum. a dla wszystkich którzy piszą wielkie dzięki

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dzień Edukacji o NZJ i koncert charytatywny w Krakowie

Post autor: Mamcia » 25 lis 2008, 15:47

Dominiku zdjęcia z forum są zbyt niskiej rozdzielczości. na pewno chiasłabym to z pełną salą i możę dr. Sładek. I jedno z Alchemii i lub kibelek. trudno mi powiedzieć ile się zmieści.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Zablokowany

Wróć do „małopolskie”