Małopolskie Dni Gastroenterologii Dziecięcej

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Małopolskie Dni Gastroenterologii Dziecięcej

Post autor: Baby » 26 wrz 2015, 21:44

Stowarzyszenie "Jelita" pozdrawia z Małopolskich Dni Gastroenterologii Dziecięcej, które zostały zorganizowane w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie! Wczorajszy dzień został poświęcony tematyce nieswoistych zapaleń jelit u dzieci, natomiast dzisiaj dyskutowano o standardach jakości i bezpieczeństwa endoskopii ( zorganizowano nawet relację "na żywo" z badań!). Konferencja zgromadziła najwybitniejszych specjalistów z całej Polski. Nie mogło tu zabraknąć przedstawicieli naszego stowarzyszenia: w USD spotkali się członkowie Oddziału Małopolskiego i Podkarpackiego, a Zarząd Główny miał silną reprezentację w osobie profesora Albrechta :-)

Więcej informacji na temat konferencji http://www.szpitalzdrowia.pl/malopolski ... ecej-2015/

[center]Obrazek [/center]

//poprawiłem tytuł, cordo
Ostatnio zmieniony 01 paź 2015, 17:00 przez Baby, łącznie zmieniany 2 razy.
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

kalka_96
Znawca ❃❃
Posty: 2119
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: K-w

Re: Małopolskie Dni Gastroenterologii Dziecięcej

Post autor: kalka_96 » 26 wrz 2015, 22:19

Dzisiaj byłam i ja :D
Do tej pory ''zbieram szczękę z podłogi'' - endoskopia na żywo to strzał w dziesiątkę! (pierwszy raz miałam okazję zobaczyć jak to wszystko wygląda (najciekawszy dla mnie był Crohn - w zaostrzeniu jak i w remisji)
Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, uczestnicy mogli na żywo śledzić przebieg badań - gastro lub kolonoskopii wykonywanych przez jednego z najlepszych endoskopistów - dr. Jana Pertkiewicza.
Przedstawiono też najnowsze standardy i nowinki ze świata gastrologii. Bardzo interesujące wykłady i dyskusje. Ogromna dawka nowych informacji.
Wielkie brawa dla organizatorów! :brawo:

ODPOWIEDZ

Wróć do „małopolskie”