IBD DAY Kraków 2015

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Artur rodzic
Aktywny ✽✽✽
Posty: 584
Rejestracja: 03 paź 2007, 21:16
Choroba: CD u dziecka
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Sandomierz

IBD DAY Kraków 2015

Post autor: Artur rodzic » 12 maja 2015, 20:21

Oddział Małopolski "J-elity" zaprasza członków Stowarzyszenia, Wasze rodziny, znajomych i sąsiadów, lekarzy i pielęgniarki oraz wszystkich, którym bliskie są problemy nieswoistych zapaleń jelita na:

RODZINNY PIKNIK "Kupa śmiechu" oraz WYKŁADY,

które odbędą się

31 maja 2015 r. w godzinach: 10.00-14.00
w Dworku Białoprądnickim, ul. Papiernicza 2, w Krakowie

w ramach małopolskich obchodów
Światowego Dnia NZJ (World IBD Day).

Przygotowaliśmy interesujące prelekcje, spotkania ze specjalistami, materiały edukacyjne i degustacje preparatów żywieniowych, a dla dzieci fantastyczne warsztaty, konkursy, dmuchańce oraz gry i zabawy pod gołym niebem.

W trakcie wydarzenia odbędzie się kiermasz książek, z którego całkowity dochód wesprze zakup pompy infuzyjnej potrzebnej małym pacjentom z Oddziału Pediatrii, Żywienia i Gastroenterologii w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie-Prokocimiu. To tam są leczone najciężej chore dzieci z całej południowej Polski, w tym nasze dzieci. Bądźcie aniołami - weźcie książkę, otwórzcie serce!

Ponadto na tegorocznym małopolskim World IBD Day przyłączymy się do protestu przeciwko ograniczonemu dostępowi do terapii biologicznych w NZJ właśnie dla dzieci. Zarząd Główny Stowarzyszenia "J-elita" wysłał już petycję w tej sprawie: link. Nasz głos też jest ważny!

Niech to spotkanie będzie okazją do pogłębienia wiedzy o chorobach z grupy nieswoistych zaplaleń jelita, przedyskutowania naszych problemów, ale także do nieśpiesznego i radosnego świętowania. Znajdźcie czas na chwilę wytchnienia, moment slow: piknikowe śniadanie na trawie, czytanie pod chmurką, puszczanie baniek mydlanych ...- bądźcie tego dnia z nami.

Udział w imprezie jest dla wszystkich bezpłatny.

Do zobaczenia w niedzielę 31 maja w Dworku Białoprądnickim w Krakowie
Załączniki
ibd-day2015_-_Krakow.jpg
Witam wszystkich i dziękuję za miłe przyjęcie na Forum.

Adam 18 lat, 63 kg, 176 cm, CD zdiagnozowane w 2005 roku Bierze Pentasa 1*2. Leczony w MSWiA kolejny rok z "Biologią".

kalka_96
Znawca ❃❃
Posty: 2119
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: K-w

Re: IBD DAY Kraków 2015

Post autor: kalka_96 » 13 maja 2015, 12:36

https://www.facebook.com/events/380113495510464/

Dołączajcie do wydarzenia na FB :)

Z kim się widzę w Krakowie? :D

Awatar użytkownika
Lemoni
Doświadczony ❃
Posty: 1499
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:34
Choroba: CD
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Newbury
Kontakt:

Re: IBD DAY Kraków 2015

Post autor: Lemoni » 13 maja 2015, 22:15

Ze mną oczywiście :D!

Awatar użytkownika
Gosieńka
Początkujący ✽✽
Posty: 329
Rejestracja: 21 lut 2012, 19:58
Choroba: CU
województwo: małopolskie
Lokalizacja: nibylandia

Re: IBD DAY Kraków 2015

Post autor: Gosieńka » 13 maja 2015, 22:19

I ja pewnie będę :)

AnitaM
Debiutant ✽
Posty: 21
Rejestracja: 13 maja 2015, 09:23
Choroba: CD u dziecka
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: IBD DAY Kraków 2015

Post autor: AnitaM » 17 maja 2015, 13:40

Witajcie! Wreszcie się przełamałam i dołączyłam do Forum. Ogólnie jestem na bakier ze wszelkimi technologiami ( nie tylko najnowszymi;), więc wybaczcie wszystkie potknięcia. Chciałam wszystkich zachęcić do udziału w IBD Day w Krakowie, bo naprawdę warto byłoby się poznać, przegadać wspólne sprawy i pokazać Małopolsce, że tacy ludzie istnieją, mają takie a nie inne problemy i warto się w nie wsłuchać. Myślę, że z takiego spotkania może dla nas coś bardzo dobrego i fajnego wyniknąć na zaś:-)
Poza tym chciałam dać znać, że jestem w posiadaniu plakatów na krakowski IBD Day. Powieszę je jutro w USD Prokocimiu, Klinice na Śniadeckich i szpitalu na Wrocławskiej. Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc przy rozwieszaniu w innych lokalizacjach to bardzo proszę o kontakt!

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: IBD DAY Kraków 2015

Post autor: Mamcia » 17 maja 2015, 15:56

O cześć. Żałuję, że się do Krakowa nie mogę wybrać.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

AnitaM
Debiutant ✽
Posty: 21
Rejestracja: 13 maja 2015, 09:23
Choroba: CD u dziecka
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: IBD DAY Kraków 2015

Post autor: AnitaM » 17 maja 2015, 17:15

Cześć! A może jednak? W dobie Pendolino wszędzie jest bliżej:-)

Artur rodzic
Aktywny ✽✽✽
Posty: 584
Rejestracja: 03 paź 2007, 21:16
Choroba: CD u dziecka
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Sandomierz

Re: IBD DAY Kraków 2015

Post autor: Artur rodzic » 18 maja 2015, 13:23

AnitaM pisze:Witajcie! Wreszcie się przełamałam i dołączyłam do Forum. Ogólnie jestem na bakier ze wszelkimi technologiami ( nie tylko najnowszymi;), więc wybaczcie wszystkie potknięcia. Chciałam wszystkich zachęcić do udziału w IBD Day w Krakowie, bo naprawdę warto byłoby się poznać, przegadać wspólne sprawy i pokazać Małopolsce, że tacy ludzie istnieją, mają takie a nie inne problemy i warto się w nie wsłuchać. Myślę, że z takiego spotkania może dla nas coś bardzo dobrego i fajnego wyniknąć na zaś:-)
Poza tym chciałam dać znać, że jestem w posiadaniu plakatów na krakowski IBD Day. Powieszę je jutro w USD Prokocimiu, Klinice na Śniadeckich i szpitalu na Wrocławskiej. Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc przy rozwieszaniu w innych lokalizacjach to bardzo proszę o kontakt!
Witaj na forum i do zobaczenia 31 w Krakowie.
Witam wszystkich i dziękuję za miłe przyjęcie na Forum.

Adam 18 lat, 63 kg, 176 cm, CD zdiagnozowane w 2005 roku Bierze Pentasa 1*2. Leczony w MSWiA kolejny rok z "Biologią".

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: IBD DAY Kraków 2015

Post autor: Mamcia » 18 maja 2015, 20:49

W tym terminie reprezentujemy J-elitę na zjeździe EFCA.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

AnitaM
Debiutant ✽
Posty: 21
Rejestracja: 13 maja 2015, 09:23
Choroba: CD u dziecka
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: IBD DAY Kraków 2015

Post autor: AnitaM » 18 maja 2015, 20:55

Witaj! Jak sobie pomyślę, że Ty, Artur, śmigasz tu na forum już od 8 lat to naprawdę aż dziw mnie bierze:) Ja też wiele zawdzięczam forum, bo zdaje się, że właśnie tu po raz pierwszy, a było to prawie 6 lat temu, przeczytałam o istnieniu takiego leku jak Humira. Wtedy nie podejrzewałam, że taka informacja będzie mi do czegoś potrzebna...A tu proszę, już od 5 lat mamy to leczenie, była remisja i wydawało mi się, że już nie muszę zaglądać na forum;) Bardzo się cieszę, że tym razem uda nam się spotkać w jakimś innym, zdecydowanie sympatyczniejszym, miejscu, a nie - jak zwykle - w szpitalu. Do zobaczenie na krakowskim IBD Day!

AnitaM
Debiutant ✽
Posty: 21
Rejestracja: 13 maja 2015, 09:23
Choroba: CD u dziecka
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: IBD DAY Kraków 2015

Post autor: AnitaM » 18 maja 2015, 20:58

Mamcia pisze:W tym terminie reprezentujemy J-elitę na zjeździe EFCA.
No to rzeczywiście jest poważne usprawiedliwienie, zapraszamy zatem za rok! Obowiązkowo:)

Awatar użytkownika
Baby
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: 30 mar 2011, 12:19
Choroba: mikroskopowe zap. j.
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: IBD DAY Kraków 2015

Post autor: Baby » 19 maja 2015, 21:09

AnitaM, no wreszcie :) Ja nie dam rady bo będę świeżo po operacji - mam nadzieje że nic się nie zmieni. Będę z Wami duchem :*
,,Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie." Gandhi
,,Jeśli życie rzuca Ci kłody pod nogi - zrób sobie z nich tratwę."

AnitaM
Debiutant ✽
Posty: 21
Rejestracja: 13 maja 2015, 09:23
Choroba: CD u dziecka
województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: IBD DAY Kraków 2015

Post autor: AnitaM » 27 maja 2015, 15:32

Hej, hej Jeżeli zagląda tu ktoś z Krakowa i szeroko rozumianych okolic, a chciałby wyciągnąć pomocną dłoń i wziąć udział w przygotowaniach do niedzielnej imprezy to niech się nie powstrzymuje:-) Zbiórka wszystkich chętnych w niedzielę o 8.00 w Dworku Białoprądnickim na ul. Papierniczej 2. Będziemy się miotać głównie w salach kominkowej i złotej oraz teatralnej. Do zobaczenia!

Awatar użytkownika
langusta
Aktywny ✽✽✽
Posty: 593
Rejestracja: 18 lis 2006, 18:44
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: IBD DAY Kraków 2015

Post autor: langusta » 27 maja 2015, 16:57

Kochana Małopolsko,

przybywajcie licznie na IBD Day będzie fantastycznie (jak zawsze)!.

Zobaczcie Anita jest na Forum i zaprasza Was Wszystkich !
Witaj Anitko miło Cię tu widzieć :wink:
langusta
dwie córki chore na CD

kalka_96
Znawca ❃❃
Posty: 2119
Rejestracja: 24 lip 2011, 14:08
Choroba: CD
województwo: małopolskie
Lokalizacja: K-w

Re: IBD DAY Kraków 2015

Post autor: kalka_96 » 29 maja 2015, 09:44

Widzimy się już w niedziele!
Zapraszamy na wykłady i piknik. Na pewno nie będziecie się z nami nudzić.
Będzie też możliwość dostania zaproszenia na bezpłatne badanie gastro-kolonoskopowe w znieczuleniu. Będą z nami przedstawiciele z Centrum Medycznego, którzy mają do rozdania trochę takich "wejściówek" na to badanie. Uważam ze warto, bo koszt zrobienia sobie endoskopii prywatnie w znieczuleniu jest ogromny.

Zatem przybywajcie tłumnie ! :D

Zablokowany

Wróć do „małopolskie”