Chcę jakoś zostawić notatkę pod Ścianą Płaczu w Jerozolimie.

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Prosimy o krótkie przedstawienie się.
Jesli macie diagnozę lub jesteście bez diagnozy zapraszamy do działu "Ogólnie o chorobach NZJ".
Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Asuma
Debiutant ✽
Posty: 9
Rejestracja: 19 maja 2022, 22:38
Choroba: nie ustalono
województwo: podlaskie
miasto: Dammw

Chcę jakoś zostawić notatkę pod Ścianą Płaczu w Jerozolimie.

Post autor: Asuma » 14 sty 2023, 13:07

Witam, jeśli macie dla mnie dobre rady, jest coś w czym moglibyście mi pomóc w tej chwili. Dokładnie powiedz mi, gdzie mogę znaleźć najlepszy i najbardziej wiarygodny? Te, które postawią ścianę w ścianie płaczącej mojej notatki dla boga by zobaczyć.

tarbunara
Debiutant ✽
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2022, 17:54
Choroba: nie ustalono
województwo: łódzkie
miasto: London

Re: Chcę jakoś zostawić notatkę pod Ścianą Płaczu w Jerozolimie.

Post autor: tarbunara » 14 sty 2023, 13:58

Ściana Płaczu w Jerozolimie jest bardzo, bardzo potężnym miejscem, które Bóg odwiedza regularnie. I jeśli umieścisz tam notatkę, on na pewno ją przeczyta i twoje życzenie na pewno się spełni. To przeczytałem w Biblii i jak mogę powiedzieć w Biblii ufam w 100%, to jeszcze zaufałbym ludziom, których możesz znaleźć w internecie, mogę powiedzieć, że możesz znaleźć wystarczająco dużo dobrych ludzi dla ciebie w internecie, którzy mogą umieścić twoją notatkę w Ścianie Płaczu w Jerozolimie, mogę z pewnością powiedzieć, że oni https://pl.westwall.online/ zrobią to z miłością.

jenn
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2022, 12:41
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie
miasto: torento

Re: Chcę jakoś zostawić notatkę pod Ścianą Płaczu w Jerozolimie.

Post autor: jenn » 21 sie 2023, 14:35

Asuma pisze:
14 sty 2023, 13:07
Witam, jeśli macie dla mnie dobre rady, jest coś w czym moglibyście mi pomóc w tej chwili. Dokładnie powiedz mi, gdzie mogę znaleźć najlepszy i najbardziej wiarygodny? Te, które postawią ścianę w ścianie płaczącej mojej notatki dla boga by zobaczyć. camzap ometv omegle
Jeśli umieściłeś tam słowo, w rzeczywistości je sprawdzi, a twoje życzenie szczerze się spełni. To jest to, co studiuję w Biblii i jak mogę powiedzieć w Biblii, zgadzam się w 100%, wtedy rozważyłbym ludzi, których można znaleźć w sieci. Mogę powiedzieć, że możesz zlokalizować w sieci wystarczającą liczbę odpowiednich ludzi, którzy mogą umieścić waszą obserwację pod Ścianą Płaczu w Jerozolimie, mogę z całą pewnością powiedzieć, że mogą to robić z miłością.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Powitań dla Nowych Użytkowników”