Witam, jestem tu nowy

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Prosimy o krótkie przedstawienie się.
Jesli macie diagnozę lub jesteście bez diagnozy zapraszamy do działu "Ogólnie o chorobach NZJ".
Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
smorty11
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2022, 10:46
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie

Witam, jestem tu nowy

Post autor: smorty11 » 01 mar 2022, 11:23

Witam wszystkich.
Właśnie dołączyłem tutaj i mam nadzieję, że znajdzie się kilka osób, które będą chciały porozmawiać i wymienić doświadczenia.

Mam 22 lata, od ponad 3 lat choruję na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Byłem hospitalizowany w stanie krytycznym. Długo ukrywałam swoją chorobę i niestety poniosłam konsekwencje. Nigdy nie miałam remisji ani razu. Wizyty w toalecie nie schodzą poniżej 10. Ogólnie całe moje życie się zmieniło. Ale dzięki tej chorobie poznałam, kim naprawdę jest mój przyjaciel. Staram się dojść do jak najlepszej kondycji

Pozdrowienia:-)

smorty11
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2022, 10:46
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie

Re: Witam, jestem tu nowy

Post autor: smorty11 » 04 mar 2022, 10:59

smorty11 pisze:
01 mar 2022, 11:23
Witam wszystkich.
Właśnie dołączyłem tutaj i mam nadzieję, że znajdzie się kilka osób, które będą chciały porozmawiać i wymienić doświadczenia.
192.168.0.1 router login 192.168.l.l
Mam 22 lata, od ponad 3 lat choruję na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Byłem hospitalizowany w stanie krytycznym. Długo ukrywałam swoją chorobę i niestety poniosłam konsekwencje. Nigdy nie miałam remisji ani razu. Wizyty w toalecie nie schodzą poniżej 10. Ogólnie całe moje życie się zmieniło. Ale dzięki tej chorobie poznałam, kim naprawdę jest mój przyjaciel. Staram się dojść do jak najlepszej kondycji

Pozdrowienia:-)
I got this,...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Powitań dla Nowych Użytkowników”