Zyczenia na Nowy Rok Chinski

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Prosimy o krótkie przedstawienie się.
Jesli macie diagnozę lub jesteście bez diagnozy zapraszamy do działu "Ogólnie o chorobach NZJ".
Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
piotr_HK
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2022, 05:33
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
miasto: Hong Kong

Zyczenia na Nowy Rok Chinski

Post autor: piotr_HK » 04 lut 2022, 06:36

Witam wszystkich

Nigdy nie bylem użytkownikiem tego forum pomimo ze CU zdiagnozowano u mnie prawie 15 lat temu.

Przez wiele lat podejmowałem leczenie farmakologiczne (Asamax, Azatiopryna, przez krotsze okresy sterydy) z bardzo rożnym wynikiem. Prawdę mówiąc trudno mi było utrzymać nadzieje biorąc te leki na trwale odzyskanie zdrowia.

Od czasu mojej przeprowadzki do Hong Kongu widywałem już wyłącznie lekarza Chińskiego. Leczenie mieszankami ziołowymi w celu eliminacji wilgoci oraz zimna w ciele przyniosło bardzo pozytywny efekt, pomimo ze musiałem je kontynuować przez prawie 2 lata. W chwili obecnej remisja trwa ponad 4 lata a ja ostatni raz widziałem swojego lekarza 2 lata temu.

W długim terminie poziom sil i samopoczucia które zyskałem dzięki medycynie Chińskiej jest niesamowity (pomimo ze były słabsze momenty w czasie leczenia), wydaje mi się są na wyższym poziome niż 15 lat temu.

W HK obchodzimy w tym tygodniu Nowy Rok Tygrysa i z tej okazji życzę wszystkim dużo energii i troski o własny organizm.


Pozdrawiam, P.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Powitań dla Nowych Użytkowników”