Witam ponownie :)

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Prosimy o krótkie przedstawienie się.
Jesli macie diagnozę lub jesteście bez diagnozy zapraszamy do działu "Ogólnie o chorobach NZJ".
Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
sachinkhanna.9102
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2021, 08:18
Choroba: niesklasyfikowane NZJ u rodzica
województwo: lubelskie

Witam ponownie :)

Post autor: sachinkhanna.9102 » 07 gru 2021, 08:20

Witam wszystkich ponownie. Już kiedyś się tu witałam, dokładnie jakieś 4 lata temu, po prawie rocznym leczeniu wtedy wkońcu teoretycznie wykluczono u mnie Crohna. Potem zaszłam w ciążę, która okazało się zadziałała na mnie zbawiennie i w ten sposób 3 lata miałam spokój i myślałam, że temat jelit już mam za sobą i nigdy nie będę musiała do niego powrócić. Niestety od jakiegoś czasu bóle powróciły i dyskomfort. Kilka badań, wizyta u lekarza i co słyszę: proszę do szpitala, bo jest mocny stan zapalny, trzeba zrobić dokładniejsze badania, bo może to jednak CROHN. Załamka :( Więc w przyszłym tygodniu chyba szpital, czyszczenie, kolonoskopia i enterokliza w tomografii. I zobaczymy co dalej Tak czy inaczej witam was wszystkich jeszcze raz ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Powitań dla Nowych Użytkowników”