Hello all

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Prosimy o krótkie przedstawienie się.
Jesli macie diagnozę lub jesteście bez diagnozy zapraszamy do działu "Ogólnie o chorobach NZJ".
Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
veena.rani23
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2021, 08:13
Choroba: niesklasyfikowane NZJ
województwo: śląskie

Hello all

Post autor: veena.rani23 » 07 gru 2021, 08:15

Cześć wszystkim,
Mam 27 lata, od 3 latach choruje na CU. Dzisiaj postanowiłem podzielić się tym z Wami wszystkimi. Obecnie jest w trakcie badania klinicznego lekiem GOLIMUMAB, zostało mi jeszcze 3 miesiące tego badanie. Nie widzę wielkich efektów póki co, 2 miesiące temu wzięliśmy ślub z obecna żona, nie było łatwo, baliśmy się oboje. Kilka miesięcy przed został włączony mi encorton 20 mg, aby podbudować mnie trochę. Gdy całkowicie zszedłem z dawki, niestety wróciło to jak bumerang, to co tak uprzykrzało nam życie i niestety uprzykrza dalej. Jestem na tym badanie biologicznym, ale nie potrafię dostrzec efektów tego leku (może to przyjdzie z czasem, nie wiem). Czekam na włączenie azatiopryny, ponieważ z całej piramidy leczenia nie dostawałem leków immunosupresyjnych.

Mam nadzieję, że na tym forum, w dużej ilości informacji odnajdę przydatne kwestie.

Pozdrawiam wszystkich

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Powitań dla Nowych Użytkowników”