Cześć

Wszystkie "dobry" i "czeście" piszcie tutaj (i tylko tutaj). Prosimy o krótkie przedstawienie się.
Jesli macie diagnozę lub jesteście bez diagnozy zapraszamy do działu "Ogólnie o chorobach NZJ".
Jeśli masz mniej niż 18 lat zapraszamy Cię do Forum Junior - w celu uzyskania dostępu napisz do -Ania-.

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Lornetek
Debiutant ✽
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2021, 18:56
Choroba: nie ustalono
województwo: śląskie

Cześć

Post autor: Lornetek » 29 cze 2021, 22:32

Cześć jestem Łukasz,
Mam problemy jelitowe niezdiagnozowane (nieznanego pochodzenia) od około 2019 roku. Od wtedy też mam szczelinę odbytu z którą walczę na co dzień :) jeżeli ktoś ma podobne problemy, "przygody", chętnie porozmawiam.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie, bardzo miło mi u Was gościć.

atabe
Aktywny ✽✽✽
Posty: 863
Rejestracja: 28 kwie 2010, 10:31
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: kobyla łąka

Re: Cześć

Post autor: atabe » 01 lip 2021, 16:15

Cześć :)

Quetange
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2021, 17:00
Choroba: niesklasyfikowane NZJ u dziecka
województwo: małopolskie
miasto: Andrychów

Re: Cześć

Post autor: Quetange » 12 lip 2021, 17:04

Cześć, mam na imię Włodzimierz :smile:
Jednoręki bandyta https://jednoreki-bandyta.pl/ Gry Hazardowe Jednoręki Bandyta!

ljon
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2022, 17:51
Choroba: nie ustalono
województwo: kujawsko-pomorskie

Re: Cześć

Post autor: ljon » 26 lip 2022, 22:31

W końcu co nam po wielkim wachlarzu zakładów sportowych, https://madamabutterfly.pl/ jeśli kursy nie pozwalają na nich zarobić. Warto podkreślić, że mówiąc o pewnym niedosycie, mamy na myśli wyszukane zakłady online dostępne u niektórych buków – większość graczy nie będzie zawiedziona. Najlepszym potwierdzeniem tego faktu niech będą dane, że to właśnie ta firma, zajmująca pierwsze miejsce w naszym rankingu legalnych bukmacherów, posiada największą liczbę graczy w Polsce.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centrum Powitań dla Nowych Użytkowników”