Spotkanie w Łodzi

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Spotkanie w Łodzi

Post autor: Mamcia » 12 cze 2008, 15:39

20 czerwca godz. 12.00 kawarnia Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego UŁ, ul. Kopcińskiego 16/18. Zapraszamy i naszych członków i sympatyków.
Mamcia i Maciek.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2008, 21:10 przez Mamcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Posty: 1262
Rejestracja: 29 lis 2004, 20:10
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Zdunska Wola
Kontakt:

Re: Spotkanie w Łodzi

Post autor: Shima » 12 cze 2008, 18:37

Zrobie wszystko żeby dotrzeć.

A 22go chyba do Was do Warszawy zawitam :)
Ostatnio zmieniony 13 cze 2008, 20:23 przez Shima, łącznie zmieniany 1 raz.
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Awatar użytkownika
Cinimini
Znawca ❃❃
Posty: 2451
Rejestracja: 27 maja 2006, 10:25
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Re: Spotkanie w Łodzi

Post autor: Cinimini » 13 cze 2008, 20:18

Eh.a ja w tym czasie bede lezala na oddziale u rof. Chojnackiego .szkoda.ze nie bede mogla do Was wpasc.
Certolizumab od lipca'08 do lutego'11 -
Była zakwalifikowana do resekcji j. grubego na 12/04/2011, ale zwiała spod noża :D
Remicade od 24/02/2012 - 07/01/2013 - odstąpiono od leczenia ze wzg. na CIĄŻĘ !! :D

JELITKO JESTEŚ ZDROWE !!

Obrazek

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Spotkanie w Łodzi

Post autor: Mamcia » 14 cze 2008, 20:54

W Łodzi czekamy z Maćkiem do 12.20, bo musimy przemieścić se do Poznania na konfrencję w Poznaniu. Niestety nie mam możliwości zawitać na pl. Halera, gdzie na chirurgii Maciek spędził 3 tygodnie.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2008, 21:11 przez Mamcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Posty: 1262
Rejestracja: 29 lis 2004, 20:10
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Zdunska Wola
Kontakt:

Re: Spotkanie w Łodzi

Post autor: Shima » 15 cze 2008, 07:51

To bedzie tylko 15minutowe spotkanko??
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Spotkanie w Łodzi

Post autor: Mamcia » 15 cze 2008, 21:09

Zmian terminu spotkania. okazalo się w Gdańsku, że w Poznaiu powinniśmy być wcześniej. Spotkanko w Łodzi o 12.00 i czekamy do 12.20. jak nikt się nie zjawi to w drogę. Ta jak dziś było w Gdańsku - przyszło 0 (słownie zero osób). Dla mnie to i lepiej, bo już jestem w domu. Gdyby towarzystwo dopisało - to nocowalibyśmy po drodze.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Mania
Początkujący ✽✽
Posty: 133
Rejestracja: 13 sie 2007, 21:44
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Miklesz
Kontakt:

Re: Spotkanie w Łodzi

Post autor: Mania » 17 cze 2008, 11:05

No to jak będę o siłach to zawitam bo 19 muszę jechać na kontrol do szpitala, jak co to bym się została u siostry. Ale to wszystko zależy co mi powiedzą. Mam nadzieję że wszystko bedzie ok.
Szczęście to jedna rzecz jaka się mnoży gdy się ją dzieli

mustafa
Początkujący ✽✽
Posty: 316
Rejestracja: 07 lip 2007, 20:03
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Spotkanie w Łodzi

Post autor: mustafa » 17 cze 2008, 13:15

chętnie bym zawitał..ale mam wizytę w szpitalu...ale wspieram was duchemm...
Instruktor Kulturystyki i Fitness

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Spotkanie w Łodzi

Post autor: Mamcia » 20 cze 2008, 22:33

Frekwencja w Łodzi jak w Gdańsku 0. Wniosek więcej takich spotkań nie będzie, bo czekając na Godota nie zdążyłam na 2 wykłady w Poznaniu. A nie jestem tu dla przyjemności tylko po to aby walczyć o Wasze interesy. O leczenie biologiczne w CU i leczenie podtrzynujace w CD. Może nie warto o to walczyć, skoro wy mnie olewacie. Ja jestem zdrowa, a dziecku jestem w stanie zapewnić najlepszą terpię.
Trudno doprosić się o pomoc, za to pretensje, że coś nie doszło, albo w legitymacji jest bład (często wynik błednie wypełnionej deklaracji) - to standart. Nie odnosi się to do osób, które na forum lub mailem usprawiedliwiły swoją nieobecność.
Coraz częściej dopada mnie zniechęcenie.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Zablokowany

Wróć do „łódzkie”