Oddział Łódzki

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michal_mg
Aktywny ✽✽✽
Posty: 532
Rejestracja: 11 paź 2013, 18:39
Choroba: CU
województwo: -- poza Polską --
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Oddział Łódzki

Post autor: michal_mg » 28 sty 2016, 23:34

Szaraja pisze:Zapraszam do współpracy, wiem że mieszkasz za granicą - ale pomagać można na różne sposoby, znajdź swoją działkę i zacznij coś co przyniesie innym radość , a Tobie satysfakcję.
mieszkam w Łodzi. Nie każdy chce się ujawniać i obnażać w sieci - a i czasem trzeba ludziom przypominać, że w sieci nie zawsze przeczytaną rzecz trzeba brać na 100%
Jestem pracujący, nie dysponuję czasem na tyle ile wymagałoby jakiekolwiek zaangażowanie się w coś takiego. Do tego widzę pewien problem jeśli na jednym terenie miałyby działać dwie organizacje zajmujące się tym samym - do tego jedna niezbyt lubiąca drugą i wydaje mi się, że z takim nastawieniem współpracuje z zapraszanymi osobami. To ciężki orzech do zgryzienia, a ja raczej na dyplomatę się nie nadaję...

Moje zdanie jest takie, jest nowa instytucja i stara, która akurat na tym terenie chwilowo nie działa, ale zasięg ma o niebo większy, a co za tym idzie moc jest na razie większa jak i staż. To są plusy. Plusami nowej jest zapał, bo działają bez J-elity i mają z tego satysfakcję. Pozostaje odpowiedź na ile ten zapał jest chęcią działania, a na ile zemstą w stylu: zobaczycie, że bez Was też można. Nie wyrokuję, nie oceniam, a po prostu wydaję swoje za i przeciw - rozważam. Bo zakładając, że mógłbym jednak gdzieś się wkręcić to wolałbym to robić nie zmieniając co chwila barw. Nie wiem tylko na czym polegać miało takie angażowanie się. Mam CU w niezbyt upierdliwej postaci i tak naprawdę nie znam nawet pełnych możliwości lekowych w mojej chorobie - wiem jednak, że nikt nie zajmuje się moim systemem immunologicznych, a to zdaje się jest choroba właśnie tego... Jak jest tu posada narzekacza na system to przyjmuję :D
Obrazek

Awatar użytkownika
langusta
Aktywny ✽✽✽
Posty: 593
Rejestracja: 18 lis 2006, 18:44
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Oddział Łódzki

Post autor: langusta » 13 mar 2016, 09:35

W imieniu Zarządu Głównego Serdecznie Państwa zapraszamy na Dni Edukacji W Łodzi!

Data: 16 kwietnia 2016 rok (sobota)
Miejsce: Hotel Borowiecki, Marcina Kasprzaka 7/9, 91-078 Łódź
Start: godzina 10.00

Wykłady poprowadzą

mgr Marzena Tazbir-Kowalczyk
Formy wsparcia osób z orzeczeniem o niepełnosprawności w Polsce
- rehabilitacja zawodowa i społeczna.

dr hab. n. med. Renata Talar-Wojnarowska
Możliwości i bezpieczeństwo terapii farmakologicznej NZJ

mgr Joanna Maj
Naturalni sprzymierzeńcy

prof. dr hab. n. med. Elżbieta Czkwianianc
Pozajelitowe manifestacje i powikłania chorób zapalnych jelita u dzieci

mgr Adam Rajski
Rola żywienia w walce z chorobą

dr n. med. Michał Mik
Chory z nieswoistą chorobą zapalną jelit
- czy jest operowany za wcześnie, czy za późno?

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia:
e-mail: biuro@j-elita.org.pl


Jesteśmy w Łodzi :wink:
langusta
dwie córki chore na CD

ODPOWIEDZ

Wróć do „łódzkie”