Spotkanie w Lodzi

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
inkaska
Aktywny ✽✽✽
Posty: 645
Rejestracja: 31 sie 2004, 10:55
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź, CU

Re: Spotkanie w Lodzi

Post autor: inkaska » 19 cze 2006, 14:41

hmm... poruszalismy tematy z lekka damsko-meskie, o tzw. zwiazkach z mlodszymi kobietami, i odwrotnie z mlodszymi mezczyznami....pozniej poruszany byl temat szeroko oijetych tkanin :lol:
cos byc musi do cholery za zakretem;)

Domin
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2006, 13:47
Choroba: CD
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Spotkanie w Lodzi

Post autor: Domin » 19 cze 2006, 20:07

inkaska pisze:Jestem po spotkaniu w Lodzi i musze przyznac ze po prostu jest mi przykro ze byla taka nikla frekwencja........bylo nas az 3 osoby......a podejrzewam ze jest wiecej chorych ktorzy od czasu do czasu wchodza na forum, szkoda tylko ze nie chca nic zrobic przede wszystkim dla SIEBIE...........we wlasnym interesie przeciez walczymy o lepesze traktowanie chorych na CU i CD, o tansze leki, szeroko pojeta opieke medyczna.......
Hej,

niedziela wieczór, końcówka długiego weekendu, powroty z wypoczynku... trudno chyba mieć do kogoś pretensje że nie przyszedł na spotkanie zorganizowane w takim czasie, a do tego ogłoszone na forum w drugi dzień długiej przerwy kiedy wiele osób już nie miało dostępu do komputera. Sam dowiedziałem się dzięki Małgorzacie :-) Niestety, wiadomość na GG przeczytałem po powrocie w niedziele wieczorem. Może innym razem się uda :)

Pozdrawiam
Dominik

Awatar użytkownika
inkaska
Aktywny ✽✽✽
Posty: 645
Rejestracja: 31 sie 2004, 10:55
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź, CU

Re: Spotkanie w Lodzi

Post autor: inkaska » 19 cze 2006, 21:28

Domin pisze:końcówka długiego weekendu, powroty z wypoczynku... trudno chyba mieć do kogoś pretensje że nie przyszedł na spotkanie zorganizowane w takim czasie, a do tego ogłoszone na forum w drugi dzień długiej przerwy kiedy wiele osób już nie miało dostępu do komputera
witaj, hmm moze wiesz moje pretensje wynikaja z tego ze jest to kolejne spotkanie w tym miesiacu na ktorym frekwencja byla co tu duzo mowic nijaka...sam pewnie wiesz jesli czytales o kogresie ze akurat o nim pozno sie dowiedzialam tak jak Ty o tym spotkaniu....nie zamierzam tutaj wystepowac w charakterze sumienia itp. juz koncze ten temat, bo widze ze jest kilka osob nastawionych anty do tego co napisalam....a poki co chce powiedziec ze jeszcze nie jestem czlonkiem J-elity te spotkania po prostu uwazalam za ciekawe, zwlaszcza Kongres Gastroenterologiczny.....i nie nie bede juz wiecej nikogo z niczego rozliczac,.....ten pierwszy post po prostu byl pisany w chwili po spokaniu i przelalam ...hehe trudno powiedziec na papier...to co mnie nurtowalo
a swoja droga bylam dzis na spotkaniu z nieznana dotad mi gastrolog i uslyszalam ze choroba jest ciezka..szkoda tylko ze nie ma jej na liscie przewleklych
cos byc musi do cholery za zakretem;)

Awatar użytkownika
Balconik
Początkujący ✽✽
Posty: 150
Rejestracja: 24 lut 2005, 08:33
Choroba: CU
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Kontakt:

Re: Spotkanie w Lodzi

Post autor: Balconik » 19 cze 2006, 22:53

no wlasnie przeczytalem ten post. nie bede sie tlumaczyl, ale faktycznie rzadko wlaczam ostatnio kompa. gdybym wiedzial (przeczytal) wczesniej to na pewno bym zajrzal.
Pozdrawiam
precz z CU ! ! !

Awatar użytkownika
Shima
Doświadczony ❃
Posty: 1262
Rejestracja: 29 lis 2004, 20:10
Choroba: CD
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Zdunska Wola
Kontakt:

Re: Spotkanie w Lodzi

Post autor: Shima » 20 cze 2006, 15:07

Domin pisze:Sam dowiedziałem się dzięki Małgorzacie
Domin.. :) :) mam na imie Magdalena :) :) :) :razz:
Zawsze służę rozmową [you] :)
Choroba:CD, astma, alergia, łuszczyca, ginekologiczne powikłania w trakcie leczenia immunosupresyjnego, podobno przebyta gruźlica jelit Stan:Lewostronna hemikolektomia,resekcja zwężenia w miejscu zespolenia i jeszcze dodatkowych kawałków jelit, zaostrzenie Leki:asamax3x1000mg,helicid2x1, metotreksat i parę innych paskudztw Waga/wzrost 99/173

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Spotkanie w Lodzi

Post autor: Mamcia » 20 cze 2006, 17:10

Co do walnego to wszyscy członkowie otrzymali sprawozdanie. na stronach J-elity go nie ma, bo w związku ze zmianą komputera nie mam jeszcze możliwości dokładania stron. Nie naciskam na moich chlopców, bo mam nadzieję, że Zeno szybko przerobi te strony i nie będziemy musieli korzystać z grzeczności moich informatyków dla których jest to robota społeczna i robią to z grzeczności. Dzięki im za to składam.
Ja żaluję, bo mogłam do Łodzi przyjechać w poniedziałek rano. A spotkanie było bardzo miłe i tego nie żałuję.
Mamcia

Domin
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2006, 13:47
Choroba: CD
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Spotkanie w Lodzi

Post autor: Domin » 28 cze 2006, 09:06

Magdalena pisze:
Domin pisze:Sam dowiedziałem się dzięki Małgorzacie
Domin.. :) :) mam na imie Magdalena :) :) :) :razz:
Ups, najmocniej przepraszam :oops: Wrocilem po paru dniach i jak siadłem do kompa to pootwierane naście okienek GG, dziesiątki maili itp i z tego wszystkiego mi się pokićkało :roll:

Odnośnie spotkań/pomocy w Łodzi, gdyby była potrzebna a komuś by się chciało to prosiłbym o jakieś info na mail/GG, nie zawsze mam czas/siły zajrzeć na forum i czasem jest tak że jestem tutaj raz na 2-3 tyg, a w przyp. takiej konferencji myślę że udało by mi się zorganizować na nią czas.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
inkaska
Aktywny ✽✽✽
Posty: 645
Rejestracja: 31 sie 2004, 10:55
Choroba: CU
województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź, CU

Re: Spotkanie w Lodzi

Post autor: inkaska » 28 cze 2006, 10:41

jak będę cosik wiedzieć o jakiś spotkaniach dam znać
cos byc musi do cholery za zakretem;)

Zablokowany

Wróć do „łódzkie”