Dni Edukacji o NZJ w Lublinie 2016

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
langusta
Aktywny ✽✽✽
Posty: 593
Rejestracja: 18 lis 2006, 18:44
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dni Edukacji o NZJ w Lublinie 2016

Post autor: langusta » 19 kwie 2016, 15:07

Wykłady w Lublinie wyglądają naprawdę ciekawie. W imieniu Organizatorów Anetki i Ani zapraszam wszystkich serdecznie.
langusta
dwie córki chore na CD

DorotaSw
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2016, 19:15
Choroba: niesklasyfikowane NZJ u dziecka
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Re: Dni Edukacji o NZJ w Lublinie 2016

Post autor: DorotaSw » 23 kwie 2016, 21:47

Jesteśmy po konferencji... Zdecydowanie nasza wiedza o chorobie wzrosła, poziom lęku proporcjonalnie, ale prawda jest taka, że lepiej poznać chorobę, żeby być przygotowanym i wiedzieć o czym mówi do ciebie lekarz w gabinecie. Takie konferencje są naprawdę potrzebne, a dla "początkujących" bezcenne. Bardzo dziękujemy. :)

anetada
Początkujący ✽✽
Posty: 84
Rejestracja: 27 gru 2012, 14:08
Choroba: CU
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Biała Podl/Lublin

Re: Dni Edukacji o NZJ w Lublinie 2016

Post autor: anetada » 24 kwie 2016, 17:49

Prezentuję kilka zdjęć z wczorajszego spotkania (niestety kiepskiej jakości ponieważ robione telefonem). Cieszę się, że przyszło na nie tak dużo osób i mam nadzieję, że nie było to ostatnie takie spotkanie w Lublinie. Dziękuję wszystkim obecnym za przybycie :)
Załączniki
V__7CF7.JPG
V__1919.JPG
V__CD14.JPG
V__FC8A(1).JPG
V__FC8A(1).JPG (69.02 KiB) Przejrzano 7539 razy
V__E6DC(1).JPG

salal
Debiutant ✽
Posty: 11
Rejestracja: 19 wrz 2014, 23:42
Choroba: CU
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Puławy

Re: Dni Edukacji o NZJ w Lublinie 2016

Post autor: salal » 24 kwie 2016, 18:44

A ja dziękuję za zorganizowanie spotkania! To musiała być nie lada robota. Świetni wykładowcy, mnóstwo wiedzy, dobre miejsce, pyszna herbatka:)

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dni Edukacji o NZJ w Lublinie 2016

Post autor: Mamcia » 24 kwie 2016, 20:20

Świetna konferencja. Pełna sala. Każdy z wykładowców starał się przekazać jak najwięcej informacji można by tą wiedzą obsłużyć spokojnie dwa dni. Piękne podziękowania dla lubelskiego środowiska medycznego za aktywne wsparcie.
Jestem pełna podziwu dla Organizatorek, a anetada jako prowadząca wypadła świetnie. Trudno było uwierzyć, że był to debiut.
Było mi niezwykle miło uczestniczyć w Lubelskich Dniach i mam nadzieję, że nie po raz ostatni.
Szkoda, że zdjęcia takie słabe, bo nie nadadzą się do kwartalnika. Proszę też o relacje, bo lepiej jest jak publikujemy teksty uczestników. DorotaSW może rozwiniesz swoją wypowiedź. Twoje obserwacje jako Świeżaka dla nas weteranów są niezwykle cenne.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

anetada
Początkujący ✽✽
Posty: 84
Rejestracja: 27 gru 2012, 14:08
Choroba: CU
województwo: lubelskie
Lokalizacja: Biała Podl/Lublin

Re: Dni Edukacji o NZJ w Lublinie 2016

Post autor: anetada » 24 kwie 2016, 21:14

Mamcia, dziękuję za pochwały ale bez pomocy Twojej, langusta, , mojej mamy i Pana Leszka nie wiem czy bym temu wszystkiemu podołała :) jeszcze raz dziękuję

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dni Edukacji o NZJ w Lublinie 2016

Post autor: Mamcia » 24 kwie 2016, 21:18

Bo mu działamy wspólnie i wspieramy się tak jak umiemy. Cieszy mnie, że to J-elita przerosła wszelkie oczekiwania, które miałam na początku.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

niania
Debiutant ✽
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2015, 10:31
Choroba: CU u dziecka
województwo: lubelskie
Lokalizacja: BPA

Re: Dni Edukacji o NZJ w Lublinie 2016

Post autor: niania » 19 lis 2016, 15:33

Serdecznie zapraszamy na Dni Edukacji do Lublina

Data: 3 grudnia 2016r. (sobota)
Miejsce: Lublin, ul. Narutowicza 58/60, Hotel Viktoria
Start: godzina 11.00

Wykłady poprowadzą:

prof. dr hab. n. med Piotr Radwan „Czynniki genetyczne i środowiskowe w rozwoju nieswoistych chorób zapalnych jelit”

dr n. med. Agnieszka Kozak-Chomicka „Objawy pozajelitowe w Nieswoistych Zapaleniach Jelit”

Magdalena Szczerba „Twoje posiłki w walce z chorobą – preparaty Nutricia Medyczna”

Karol Iwanowicz „Specjalistyczne produktu firmy Pharabest w leczeniu chorób zapalnych jelit”

W czasie wykładów będzie możliwość konsultacji z panią psycholog mgr. Katarzyną Świder

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia, e-mail: biuro@j-elita.org.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „lubelskie”