Walne i nocleg

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Gulivieri
Debiutant ✽
Posty: 12
Rejestracja: 11 lis 2006, 12:32
Choroba: CD
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Dąbrowa Chełmińska
Kontakt:

Walne i nocleg

Post autor: Gulivieri » 23 wrz 2007, 09:44

Witam. Szukam osób, które przenocowałyby 3 osoby z woj. kujawsko-pomorskiego po walnym. Na chwilę obecną wiem, że na 80% 2 osoby nie mają połączenia z powrotem jeszcze w sobotę i dla nich nocleg byłby prawie że pewien 3 możliwe, że wróci jeszcze tego samego dnia (ale wole na wszelki wypadek mieć 3 miejsca). Czy ktoś mógłby te osoby przenocować u siebie?
I jeszcze jedno. Jak się dostać od Jana Pawła w Wa-wie na miejsce walnego? Czym podjechać?
Prezes Oddziału Kujawsko-Pomorskiego stowarzyszenia J-elita (To powinno podpowiedzieć niektórym o kogo chodzi)

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Walne i nocleg

Post autor: Mamcia » 23 wrz 2007, 17:55

U mnie śpi Misia, a poniważ Amciek najprowdopodobnie jwyjdzie ze szpitala to trudno mi zrobić w domu hotel. Jak nie będzie wyjścia to wyrzucę Myszę z domu, ale niechętnie.
A z Jana Pawła Gdzie??
Rozkłady komynikacji miejskiej http://www.ztm.waw.pl/. Mapa jak trafić http://www.iimcb.gov.pl/ochota_campus.php
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
misiek1
Aktywny ✽✽✽
Posty: 889
Rejestracja: 09 gru 2006, 19:43
Choroba: CD
województwo: lubuskie
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Walne i nocleg

Post autor: misiek1 » 24 wrz 2007, 00:23

Czy moge wprosic sie na walne zgromadzenie delegatow,chcialbym uczestniczyc aktywnie w dzialaniach J-elity jestem bardzo zainteresowany, bede w tym czasie w Warszawie i chetnie pomoge, posiadam samochod.
Spie u rodziny.
pozdrawiam Michał
Martwisz się chorobą ? ale z Ciebie egoista, na tej samej ziemi umiera codziennie tysiące dzieci z głodu, to jest prawdziwa choroba.

Zaglądam tu raz na jakiś czas ale nie są to godziny ani dni a nawet tygodnie :)

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Walne i nocleg

Post autor: Mamcia » 24 wrz 2007, 17:51

Zapraszamy na wykład o 11.30. Co do walnego to ja osobiście nie widzę problemu - w roli obserwatora bez prawa głosu. W głosowaniach nie w dyskusji. Każda pomoc jest potrzebna.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Gulivieri
Debiutant ✽
Posty: 12
Rejestracja: 11 lis 2006, 12:32
Choroba: CD
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Dąbrowa Chełmińska
Kontakt:

Re: Walne i nocleg

Post autor: Gulivieri » 24 wrz 2007, 20:08

Chodzi mi jak się dostać z ul.Jana Pawła w Warszawie do miejsca gdzie odbędzie się walne
Prezes Oddziału Kujawsko-Pomorskiego stowarzyszenia J-elita (To powinno podpowiedzieć niektórym o kogo chodzi)

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Walne i nocleg

Post autor: Mamcia » 24 wrz 2007, 21:14

Marzeczku szczęście życia mego. Podałam linki i zadałam pytanie. Jana Pawła to dośc długa ulica i bez szczegółów nie mogę udzielić konkretnej odpowiedzi.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Awatar użytkownika
Gulivieri
Debiutant ✽
Posty: 12
Rejestracja: 11 lis 2006, 12:32
Choroba: CD
województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Dąbrowa Chełmińska
Kontakt:

Re: Walne i nocleg

Post autor: Gulivieri » 25 wrz 2007, 14:15

Sam dobrze nie wiem w którym miejscu, ponieważ nie wiem gdzie staje komfort bus... To może inaczej. Gdzie odbędzie się walne? Jakoś delegaci sobie poradzą.
Prezes Oddziału Kujawsko-Pomorskiego stowarzyszenia J-elita (To powinno podpowiedzieć niektórym o kogo chodzi)

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Walne i nocleg

Post autor: Mamcia » 25 wrz 2007, 17:19

Marek podałam link jak dojechać. Bus pp będzie gdzieś koło Centralnego. tramwaje nie chodzą. Autobusy przystanek grójecka, bitwy warszawskiej liub 175 do rogu Żwirki i Wigury i ks. Trojdena.
Przyłacz się do Towarzystwa J-elita. Działamy dla waszego dobra, ale bez Waszej pomocy niewiele zrobimy.

Zablokowany

Wróć do „kujawsko- pomorskie”