Spotkanie we Wrocławiu

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Spotkanie we Wrocławiu

Post autor: Mamcia » 08 wrz 2005, 19:40

Wybieram się do Wrocławie, gdzie będę od 14 do 17 września. Chętnie spotkam się z osobami terenu woj. dolnośląskiego. Jak na razie jest to bardzo słabo reprezentowany w J-elicie region Polski. Mam również w planach spotkanie z lekarzami zajmującymi się naszymi chorobami. Najodpowiedniejszym dla mnie terminem jest popołudnie w środę 14. Mogę przyjechać o 13.25 i mam czas do około 18.30. Drugi termin to sobota przed południem. Wszystkich zainteresowanych działaniami Towarzystwa proszę o kontakt e-mailowy.
Mamcia

gosc

Re: Spotkanie we Wrocławiu

Post autor: gosc » 14 wrz 2005, 12:55

Mamcia pisze:Wybieram się do Wrocławie, gdzie będę od 14 do 17 września. Chętnie spotkam się z osobami terenu woj. dolnośląskiego. Jak na razie jest to bardzo słabo reprezentowany w J-elicie region Polski. Mam również w planach spotkanie z lekarzami zajmującymi się naszymi chorobami. Najodpowiedniejszym dla mnie terminem jest popołudnie w środę 14. Mogę przyjechać o 13.25 i mam czas do około 18.30. Drugi termin to sobota przed południem. Wszystkich zainteresowanych działaniami Towarzystwa proszę o kontakt e-mailowy.
Mamcia
Witajcie Czy ktos z Wroclawia lub okolic by sie pisal na spotkanie z Mamcia?
Mamcia dzwonila do mnie i szuka osob, aby rozkrecic dzialanie Towarzystwa na terenie Dolnego Ślaska ponieważ ja nie moge dolaczyc (brak diagnozy) a Mamcia potrzebuje osoby z diagnoza. Chetnie tez zreszta bym sie wybrala aby sie spotkac z Mamcia ... Moze sobota? przed poludniem
pozdrawiam
Bogusia (flowercia)

Krzysiek(R)
Początkujący ✽✽
Posty: 88
Rejestracja: 02 gru 2003, 12:00
Choroba: CD
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Zamosc/Głogów
Kontakt:

Re: Spotkanie we Wrocławiu

Post autor: Krzysiek(R) » 14 wrz 2005, 18:33

Witam.
Moze na spotkanie w sobotę koło południa bym zdążył. Chętnie spotkam się ze wszystkimi J-elitowcami z regionu no i posłucham efektów spotkań Mamci.
Pozdrawiam

Co prawda jestem zdiagnozowany, ale...... jak to zwykły człowiek-ledwo znajduję czas na odrobinę życia osobistego a co dopiero na rozkręcanie Stowarzyszenia ;-(
zawsze mozemy o tym poGGadac...
GG 3141303

Mamcia
Specjalista od Spraw medycznych
Posty: 10316
Rejestracja: 04 mar 2004, 16:08
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Spotkanie we Wrocławiu

Post autor: Mamcia » 19 wrz 2005, 19:02

Przepraszam, że nie odpowiedziałam wcześniej, ale miałam poważne zawirowania rodzinne i moje plany niespodziewanie uległy zmianie. Spotkania w dwóch klinikach wrocławskich odbyłam. Możemy liczyć na współpracę i pomoc lekarzy w zakładaniu oddziału dolnośląskiego, ale potrzebnych jest parę osób, które zechcą poświęcić trochę czasu na działalność społeczną. Najważniejsze jest to, że oddział może mieć siedzibę przy klinice. Rozwiązuje to wiele problemów. Osoby zainteresowane są proszone o kontakt, a ja postaram się to koordynować. Najprawdopodobniej będę we Wrocławiu w listopadzie i może wtedy zorganizujemy spotkanie założycielskie. Czasu jest dość, aby wszystko przygotować.
Mamcia

Zablokowany

Wróć do „dolnośląskie”