Studencka Jesień Gastrologiczna?

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
DavidMalan
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2021, 08:31
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie

Studencka Jesień Gastrologiczna?

Post autor: DavidMalan » 24 lip 2021, 08:35

pawelhks, otóż to. Wczoraj przeżyłam ból egzystencjalny w związku z nic nierobieniem w tym zakresie we Wrocławiu, jednocześnie poczułam się odpowiedzialna za zaistniały stan...

Miło, że taki trochę OT się wywiązał, bo..
Wczoraj nad tym rozmyślałam: może warto coś rozpocząć przy okazji Studenckiej Jesieni Gastrologicznej? Jest to konferencja organizowana przez SKN przy Katedrze Gastroenetrologii i Hepatologii UM we Wrocławiu. W tym roku odbędzie się 8 grudnia.

Może warto by było zrobić na razie jakiś dyskretny akcent, jakąś prezentację o J-elicie jako wsparciu dla chorych i nie tylko, o Dniach Edukacji, jakieś stoisko?
Ważne, żeby się pokazać, zainteresować innych. Nie liczę ja jakieś tłumy, ale należałoby zacząć od jednostek.

Już chciałam coś kombinować, dowiadywać się w powyższej sprawie

DavidMalan
Debiutant ✽
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2021, 08:31
Choroba: nie ustalono
województwo: wielkopolskie

Re: Studencka Jesień Gastrologiczna?

Post autor: DavidMalan » 26 lip 2021, 18:11

DavidMalan pisze:
24 lip 2021, 08:35
pawelhks, otóż to. Wczoraj przeżyłam ból egzystencjalny w związku z nic nierobieniem w tym zakresie we Wrocławiu, jednocześnie poczułam się odpowiedzialna za zaistniały stan...

Miło, że taki trochę OT się wywiązał, bo..
Wczoraj nad tym rozmyślałam: może warto coś rozpocząć przy okazji Studenckiej Jesieni Gastrologicznej? Jest to konferencja organizowana przez SKN przy Katedrze Gastroenetrologii i Hepatologii UM we Wrocławiu. W tym roku odbędzie się 8 grudnia.omegle xender


Może warto by było zrobić na razie jakiś dyskretny akcent, jakąś prezentację o J-elicie jako wsparciu dla chorych i nie tylko, o Dniach Edukacji, jakieś stoisko?
Ważne, żeby się pokazać, zainteresować innych. Nie liczę ja jakieś tłumy, ale należałoby zacząć od jednostek.

Już chciałam coś kombinować, dowiadywać się w powyższej sprawie

issue got solvedd

ODPOWIEDZ

Wróć do „dolnośląskie”