Dni Edukacji o NZJ 5.03.2016 Wrocław

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Orzelek
Doświadczony ❃
Posty: 1246
Rejestracja: 30 kwie 2012, 15:22
Choroba: CD
województwo: śląskie
miasto: Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Dni Edukacji o NZJ 5.03.2016 Wrocław

Post autor: Orzelek » 06 mar 2016, 17:05

Też mnie zdziwiło, że sala na pełnym obłożeniu, w porównaniu z tym co było rok/2 lata temu. A może przez ten rok tylu nowych chorych przybyło :|

No dobra. Tego wykładu, który chciałem wysłuchać - wysłuchałem, a kogo miałem spotkać - spotkałem :roll:

A może kolejne Dni mogłyby odbyć się , tak jak ta jesienna konferencja - na Borowskiej :?:

Duża aula, sporo miejsca przed aulą na stoiska, duży parking (bo przed szpitalem). Minus, że to poza centrum, ale są bezpośrednie autobusy z dworca pkp.

Jestem też zaskoczony, że kolejna edycja ma być w grudniu. Dotychczasowe marcowe spotkanie niejako kończyło cały cykl. Ale to już okazja do przemyśleń organizatorów jak rozplanować wszystko jesienią/zimą.

Pozdro dla organizatorów :spoko:
25.11.2011 - ileostomia
01.12.2011 - kolostomia
21.11.2012 - usunięcie ileostomii

Bez leków !!

:tak: Remisja :tak:

1 % z PITa wspomaga Jelita

Pozdrawiam :roll: :flowers: :przytul: :*

Awatar użytkownika
padgam
Debiutant ✽
Posty: 25
Rejestracja: 15 lip 2013, 09:32
Choroba: CD u partnera
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Dni Edukacji o NZJ 5.03.2016 Wrocław

Post autor: padgam » 06 mar 2016, 18:29

Na grudzień zaplanowana jest sala w innym hotelu z większą salą, z parkingiem i łatwym dojazdem

Awatar użytkownika
Kinia87
Aktywny ✽✽✽
Posty: 659
Rejestracja: 30 wrz 2014, 19:33
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: R....

Re: Dni Edukacji o NZJ 5.03.2016 Wrocław

Post autor: Kinia87 » 06 mar 2016, 18:48

Moje zdanie będzie decydujące bo jechałam 7 godzin do Wrocławia :kox:
Ok, może i duszno i ciasno ale jak komuś zależało to i stojąco można było posłuchać ciekawego dla niego wykładu. A to, że tyle ludzi przybyło to znak, że nie tylko trzeba poszukać innego miejsca ale tez to, że ludzie sie przełamują i przychodzą na takie wykłady, chcą poznać ludzi z podobnymi problemami, są zainteresowani. Zresztą nowe osoby juz zapisały sie do J-elity. :beer: więc o czymś to świadczy

BTW Osobiście uważam, że osoby z Wrocławia i okolic są przesympatycznymi ludźmi i gorąco zapraszam na następne spotkanie :wink:
Od 16 lat szczęśliwa posiadaczka Crohna :kox:
Od 9 lat szczęśliwa posiadaczka remisji :wielbie:
Od 9 lat nierozerwalny związek ze stomią

Awatar użytkownika
langusta
Aktywny ✽✽✽
Posty: 593
Rejestracja: 18 lis 2006, 18:44
Choroba: CD u dziecka
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dni Edukacji o NZJ 5.03.2016 Wrocław

Post autor: langusta » 06 mar 2016, 18:56

No to ja teraz dodam parę slow od siebie.
Chylę czoła przed organizatorami. Tegoroczne Dni Edukacji były rewelacyjne, wykłady mega ciekawe. Frekwencja ok180 osob. Atmosferan bardzo pozytywna. Gratuluje Oddzialowi Dolnośląskiemu!
Wszystkich wykładów wysluchalam na stojąco i wszystko slyszałam! Wystarczyło tylko troche dobrej woli z mojej strony.
Powiem szczerze że nie rozumiem osob, ktore narzekają nie doceniajac czyjejs pracy włozonej w dane przedsiewziecie. W Warszawie tez raz tak mielismy ze sala nie byla w stanie pomiescic wszystkich uczestnikow i nikomu nawet nie przyszlo do glowy wytykac tego organizatorom wrecz uznali uczestnicy za bardzo udane DE a organizatorzy w nastepnym roku wynajeli większą salę.
Fiona, jakbys bardzo chciala to bys wszystko uslyszala. Ja tam bylam, stałam ,słyszalam i jestem zadowolona.
A o wiekszej sali byla juz mowa na tym spotkaniu , moze przylaczysz sie do pomocy w organizacji jesiennych DE z pewnością przyniesie Ci to wiele satysfacji i samozadowolenia.
Jeszcze raz gratuluję!
langusta
dwie córki chore na CD

ODPOWIEDZ

Wróć do „dolnośląskie”