5 lat bez odpowiedzi...Ja nadal cierpie...

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

Zablokowany
ana76---
Debiutant ✽
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2012, 09:17
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Legnica

5 lat bez odpowiedzi...Ja nadal cierpie...

Post autor: ana76--- » 14 lut 2012, 09:49

Witam Nie wiem czy pisze w dobrym miejscu ale szukam juz wszedzie...
Moj problem polega na tym iz lekarze twierdza ze wszystko co mi dolega jest na tle nerwowym lub pisza : Podejrzenie choroby Crohna lub Colitis... A sprawa wyglada tak:
Od 5lat zaparcia, stolec raz na 2-3 tyg! , bardzo mocno wzdety brzuch, przy wadze 58kg i 168cm, wygladam ciagle na 7-8 mies ciazy.Uwazam co jem ale na nic. Co kilka miesiecy ostra biegunka ale trwa tylko ok 1godz z przerwami, poprzedzonymi ostrymi bolami brzucha, czsami az do omdlenia prawie taki mocny bol. Badania kolonoskopijne nic nie wykazaly, gastroskopia zaledwie Refluks i nadzerki, tomograf- cyt: w prawym dole biodrowym widoczne niewielkie odcinkowe pogrubienie sciany koncowego odcinka jelita kretego,budzace podejrzenieumiarkowanych zmian w przebiegu colitis, USG cyt: umiarkowane obrzmienie tluszczuotrzewnego oraz obecnosc pojedynczychswiezych lagodnych odczynow wezlow chlonnych zlokalizowanych wokol koncowego odcinka jelita kretego. Oprocz tego kamica nerki prawej i niejasnego charakteru uwapnione ognisko (2cm) nerki lewej umiarkowane zmiany w przebiegu colitis. Lekarz planuje powtorzenie kolono i uszczegolnienie badan... Prosze Panstwa o porade co myslicie na temat mojego przebiegu choroby? Czy to moze byc Crohn? Jakos nie dopuszczam do siebie tej opcji, przeciez nie mam trwajacych przewleklych biegunek. Prosze o pomoc i serdecznie dziekuje
5lat bez zadnych konkretow...

Zablokowany

Wróć do „dolnośląskie”