Co mi jest?

Wszelkie choroby jelit, poza CD i CU

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Natp2811
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2019, 13:26
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie
miasto: Warszawa

Co mi jest?

Post autor: Natp2811 » 20 mar 2019, 13:35

Cześć. Słuchajcie moze wy mi pomozecie... od 4 tyg mam przewlekle biegunki. Ogolnie caly czas mam stan podgoraczkowy ktory czasem spada do 36,5, ale czasem jest to 37,5. Moje glowne dolegliwosci to stan podgoraczkowy, parcie na ... stolec i luzne stolce.
Bralam xifaxan - efekt na chwile. Metronidazol tez efekt na chwile po 3 dniach znow :wc: Potem bactrim - ktory jedynie ze tak powiem „sciska” stolec, ale podgoraczkowy i parcie mam caly czas. Ogolnie badania krwi w normie. Ob, crp, zelazo. Krwi w stolcu nie mam. Dodam ze te biegunki nie sa uciazliwe. Tzn są ale moge je wstrzymac. Czuje to parcie i wtedy ide, ale nie musze. I dodam ze robie malo i ma uczucie jakbym sie nie do konca zalatwila....
Robilam Kalprotektyne wyszlo 272. Sporo. Wiec wystraszona zrobilam kolonoskopie, a tak w jelitach czysciutko zadnego stanu zapalnego(nawet w jelicie cienkim do którego dotarl doktor) - mozliwe ze baktrim zaleczyl stan zapalny bo bralam go juz tydzien zanim zrobilam kolono.
No ale problem jest taki ze chudne. Nadal mam parcie i 37-37.3. Dzisiaj 2 dzien po kolono znowu mam jakis luzny stolec.
Jem tez malo, bo kazdy lekarz DIETA DIETA.
a ja juz jestem wrakiem czlowieka. Na sorach mnie tylko odsylaja. Moj gastrolog po kolonoskopii powiedzial ze jest ok i mam wybrac bactrim a potem sie leczyc nifuro dopoki sie stolec nie unormuje.
Aa i Kal na salmonelle itp yerisine robilam.
Mysle czy ja moge miec pasożyty? Moze powinnam sie przeleczyc na to?
Czy bakterie skoro bactrim pomogl w jakms stopniu.. czy ktos z was sie z czyms takim spotkal? Ja juz jestem na skraju. Pozdrawiam was serdecznie!!

atabe
Aktywny ✽✽✽
Posty: 863
Rejestracja: 28 kwie 2010, 10:31
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: kobyla łąka

Re: Co mi jest?

Post autor: atabe » 20 mar 2019, 18:09

A kolonoskopia była z wycinkami? Bo nie wszystko widać gołym okiem /endoskopem;)/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Choroby Jelit”