Kalprotektyna 400 brak diagnozy. Chroniczne zmeczenie niedobory wyniszczenie organizmu.

Wszelkie choroby jelit, poza CD i CU

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
allegrobgp
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2018, 14:01
Choroba: w trakcie diagnozy
województwo: śląskie
miasto: Jastrzębie Zdrój

Kalprotektyna 400 brak diagnozy. Chroniczne zmeczenie niedobory wyniszczenie organizmu.

Post autor: allegrobgp » 06 lip 2018, 14:22

Witam mam 21 lat moje problemy zaczęły sie od początku tego roku pierwszymi objawami były papkowate stolce zawsze odrazu po wstaniu z łóżka i tylko raz na dzień. Później doszedł mega wzdety brzuch, cuchnace gazy, chroniczne zmeczenie które zmusiło mnie do zwolnienia sie z pracy. ciężko z tym funkcjonować ponieważ nie mam na nic sił, doszła do tego nerwica lekowa i depresja. Włosy zaczęły bardzo wypadać widać już znaczne przeżedzenia. Bóle stawów zmarszczki skóra straciła jędrność. Bóle głowy praktycznie codziennie i przez cały dzień nadmierne pocenie podwyższona temperatura ciała. Jestem pewny ze wina stoi w jelicie cienkim które nie wchłania składników skąd objawy niedoboru witamin i wyniszczenia organizmu. Zanik mięśni co tez wiaze z nie wchłanianiem przez jelito cienkie. Najgorsze z tego wszystkiego sa dla mnie zawroty głowy, najsilniejsze po długiej jezdzie samochodem kiedy wychodze z auta. Bol brzucha w prawym nadbrzuszu. Wynik kalprotektyny 400. Kolonoskopia i Gastroskopia zrobiona prywatnie pod narkoza gdzie nie ma żadnych zmian chorobowych. Obraz idealny. Podejrzewam SIBO ewentualnie jakiegoś pasożyta. Moge nie jeść 2 dni i tak nie odczuje po tym czasie głodu(glodowka przed kolonoskopia). Jem zdrowo i regularnie mimo braku apetytu dbam o to zeby dostarczac potrzebne pokarmy. Od zawsze dbałem o zdrowie sport witaminki w kapsułkach dużo probiotykow prebiotyki od dobrych paru lat. Wyniki krwi moczu CRP idealne. Wątroba trzustka idealne. Posiew mykologiczny nie wychodował grzybów, kał na pasożyty tez nie wykrył nic ale z tymi pasozytami to nie zawsze wychodzą. Nigdy nie byłem na nic uczulony alergie badane z krwi. Co to może być prosze o pomoc.

atabe
Aktywny ✽✽✽
Posty: 863
Rejestracja: 28 kwie 2010, 10:31
Choroba: CD
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: kobyla łąka

Re: Kalprotektyna 400 brak diagnozy. Chroniczne zmeczenie niedobory wyniszczenie organizmu.

Post autor: atabe » 08 lip 2018, 15:58

A czy przy kolono i gastroskopii były pobrane wycinki ? Niektóre choroby wychodzą dopiero w histpacie np. mikroskopowe zapalenie jelita

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Choroby Jelit”