Tatuaż

Wszystko co mieści się pod pojęciem dermatologii, a szczególnie pielęgnacji skóry i doboru kosmetyków

Moderatorzy: Anette28, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Młodszy
Początkujący ✽✽
Posty: 58
Rejestracja: 17 maja 2014, 16:52
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Tatuaż

Post autor: Młodszy » 11 cze 2014, 12:50

Mam pytanie na przełomie czerwca/lipca planuję zrobić tatuaż na łydce.W sierpniu czeka mnie kolonoskopia,możliwa jest też operacja zamknięcia stomi we wrześniu.I stąd moje pytanie czy wykonanie tatuażu będzie kolidować z wyżej wymienionymi zabiegami.?
"Nie raz nie dwa padałem by się podnieść,jeśli tylko wstajesz po upadku jesteś żołnierz"

Awatar użytkownika
AenSeidhe
Debiutant ✽
Posty: 13
Rejestracja: 10 cze 2014, 18:38
Choroba: CD
województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tatuaż

Post autor: AenSeidhe » 11 cze 2014, 14:27

Uważam, że tatuaż nie koliduje z tymi zabiegami. Sama mam dwa tatuaże (jeden z nich robiony na dwa miesiące przed kolonoskopią). Polecam jednak nie wykonywanie tatuażu latem (chyba, że będziesz chodził w długich spodniach). Taki tatuaż to świeża rana, która nie powinna mieć bezpośredniego kontaktu z promieniami słonecznymi :)
"Miast żyć tak, jak każe Natura, zaczęliśmy tę Naturę niszczyć."

Awatar użytkownika
kaskaaa1502
Aktywny ✽✽✽
Posty: 622
Rejestracja: 13 maja 2014, 19:50
Choroba: CD
województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Tatuaż

Post autor: kaskaaa1502 » 11 cze 2014, 14:45

jest jeszcze sprawa czy i jakie leki przyjmujesz, niektore spowalniaja gojenie sie ran, a tatuaz to tez rana jakby nie bylo
A jak się przewrócę, to się podniosę. A jak się nie podniosę to sobie poleżę i ...uj :P

Młodszy
Początkujący ✽✽
Posty: 58
Rejestracja: 17 maja 2014, 16:52
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Re: Tatuaż

Post autor: Młodszy » 11 cze 2014, 15:38

Z leków na stałe przyjmuję jedynie imuran 75g
"Nie raz nie dwa padałem by się podnieść,jeśli tylko wstajesz po upadku jesteś żołnierz"

Elwirka555
Debiutant ✽
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2014, 21:12
Choroba: nie ustalono
województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Usuwanie tatuaży

Post autor: Elwirka555 » 21 lis 2014, 21:17

Witam. Ja mam pytanie też dotyczące tatuaży jednak z nieco innej strony. Kilka lat temu wykonałam sobie na plecach motylka. Jednak po upływie tego czasu zrobił się on bardzo mało estetyczny, jest wręcz odrażający. Czy znacie może jakiś gabinet kosmetyczny w Warszawie, który zajmuje się laserowym usuwaniem takich rzeczy? Mieszkam na Bielanach, ale będę wdzięczna za wszelkie pewne namiary. Pozdrawiam

Młodszy
Początkujący ✽✽
Posty: 58
Rejestracja: 17 maja 2014, 16:52
Choroba: CD
województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Re: Tatuaż

Post autor: Młodszy » 22 lis 2014, 11:41

Jeśli chodzi o laserowe usunięcie tatuażu to cena wacha się od 150-1000zł zależy od rozmiaru tutaj masz gabinet medycyny estetycznej który zajmuje się takimi sprawami http://dermea.pl/ znajduje się on na ulicy Filtrowej 62.Ja jednak na Twoim miejscu wybrał bym poprawę obecnego tatuażu który posiadasz mniej bolesne napewno.Tutaj masz profil chlopaków z rock&roll tatoo napewno poradzili by sobie z odświeżeniem Twojego tatuażu;)
https://pl-pl.facebook.com/warszawa.tattoo
"Nie raz nie dwa padałem by się podnieść,jeśli tylko wstajesz po upadku jesteś żołnierz"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kosmetyka, Pielęgnacja Skóry i Dermatologia”